Vyzkoušejte náš domácí tréninkový plán pro ženy! Chcete zhubnout a zpevnit si postavu v pohodlí domova?

Cílem tohoto plánu je zajistit, aby byl výdej Vaší energie vyšší než její příjem – jedině takto docílíte přirozeného váhového úbytku bez nepříjemného jojo efektu.

Vaše figura se navíc krásně zpevní, lehce se vyrýsuje a v kombinaci se správným stravováním i naberete svalovou hmotu!

Tento cvičební plán na hubnutí doma je beze zbytku konstruován jakožto domácí trénink. Pro zlepšení kondice a shození nadbytečných kil tedy nemusíte chodit do posilovny.

Toužíte hubnout efektivně a dlouhodobě, či si jen chcete udržet ideální váhu a zpevnit postavu?

Jste připraveny přijmout tuto výzvu a udělat něco pro své zdraví?

Na nic nečekejte, hoďte na sebe vhodné oblečení a pojdťe si s námi zacvičit!

Dřina, která se vyplatí

Než se pustíte do tréninku, uvědomte si, že žádný cvičební plán není jednoduchý a v každém případě bude nutné opustit svoji komfortní zónu.

Tímto opatřením by se ideálně měly eliminovat časté výmluvy typu:

„Nemám čas chodit někam cvičit.“, „Dneska už se mi nikam nechce a venku stejně prší.“, „Nechci, aby na mě ostatní koukali, jak cvičím.“ apod.

Můžete prostě cvičit v pohodlí domova. A ruku na srdce – když se chce, ten čas se najde.

Tento plán byste měly dodržovat maximálně 8 týdnů. Poté je třeba charakter tréninků pozměnit nebo zvolit jiný cvičební plán. Vaše tělo si za tu dobu na tuto skladbu cviků postupně zvykne a efektivita hubnutí by klesala, nebo by rovnou mohla přijít stagnace.

Tento plán vyžaduje důkladné dodržování. Pokud nějaké cviky nemůžete ze zdravotních důvodů provádět, jednoduše je nahraďte jinými. Cviky ale nevynechávejte! Zkuste pouze nalézt vhodnou alternativu k danému cviku.

Tyto cvičební plány každopádně nejsou přizpůsobeny přesně právě Vám na míru.

Berte to prosím na vědomí.

Trénink má mít za úkol to, abyste zpevnily své tělo, zredukovaly tělesnou hmotnost a cítily se celkově lépe.

Příklad cvičebního plánu na doma

Zahřátí a strečink

Začněte prostým zahřátím a protažením celého těla, v časovém rozmezí 5-10ti minut.

Zahřátí lze provádět střídavým zvedáním pokrčených nohou směrem nahoru, do úrovně břicha. Následně zkuste například zakopávat či běhat na místě, zaboxovat si, apod. Pokud máte doma rotoped, eliptical nebo stepper, můžete je rovněž pro zahřátí využít.

Následně proveďte jednoduché protažení celého těla podle tohoto schématu:

Ukázka rozcvičky a strečinku - Cvičební plán na hubnutí doma painadngain.cz

 

Proces zahřátí a následné rozcvičky aplikujte před každým posilovacím i kardio tréninkem!

Trénink A

Na trénink potřebujete:

 • činky (doporučuji menší váhy, ideální jsou 2 dvoukilové činky)
 • volné oblečení
 • ručník
 • pořádnou dávku motivace

Díky tomuto tréninkovému plánu posilujeme záda, nohy a břicho.

Pokud se Vám u některých cviků bude zdát počet opakování příliš vysoký, udělejte jen maximum, co můžete a postupem času počty opakování přidávejte.

Cvičební plán pro trénink A:

 • Dřepy + upažení nad hlavu –  12 opakování
 • Zvedání činky ze země – 15 opakování
 • Zvedání nohou v leže do vzduchu –  12 opakování
 • Výpady s činkou – 10 opakování na každou nohu
 • Superman –  8 opakování
 • Kolena k rukám v poloze kliku –  8 opakování na každou stranu
 • Plank na loktech – 30 sekund
Trénink na zpevnění celého těla - Cvičební plán na hubnutí doma painandgain.cz

Celou sérii těchto cviků zopakujte 3x.

Mezi jednotlivými cviky dělejte jen velmi krátké pauzy (max. 10 sekund) a teprve až odcvičíte všech 7 cviků, dejte si delší pauzu v rozmezí 45- 60 sekund, ne více. Poté pokračujte s další sérií.

Po dokončení všech sérií se lehce 1 – 2 minuty vydýchejte a následně se opět protáhněte. Tím pro Vás trénink končí.

Dobrá práce!

TIP: Tyto tréninky jsou fyzicky poměrně náročné, měly byste proto myslet i na zdraví Vašich kloubů. Doporučuji využít skvělou kloubní výživu GS Condro Diamant.

Kardio cvičení

Tento druh tréninku bude o něco jiný než ten předešlý. Soustřeďuje se totiž (narozdíl od tréninku A a B) na celkové procvičení těla a zlepšení Vaší výdrže a kondice.

V tomte případě tedy nebudete intenzivně zatěžovat jednotlivé svalové partie. Místo toho budete provádět cviky aerobního charakteru, u kterých se značně zadýcháte a procvičíte celé tělo.

S chutí do toho!

Na trénink potřebujete:

 • švihadlo
 • volné oblečení
 • ručník
 • pevnou vůli

Cvičební plán kardio:

 • dřepy s výskokem – 30 sekund 
 • zvedání kolen do úrovně pasu – 30 sekund 
 • sed poloha kliku – výskok – 30 sekund 
 • skákací panák – 30 sekund 
 • skákání přes švihadlo – 30 sekund 
Kardio trénink - Cvičební plán na hubnutí doma painandgain.cz

Celou tuto sekvenci zopakujte alespoň 6 – 10x.

Mezi jednotlivými cviky se snažte nedělat pauzy.

Na konci každé sekvence 5ti cviků si v žádném případě nesedejte, protože by Vaše tepová frekvence začala rychle klesat a tím byste znehodnocovaly výsledky Vašeho hubnutí.

Pouze lehce protřepejte končetiny, trošku se napijte a jděte na další várku. Pauza by neměla trvat déle než 45 sekund. Každá série by měla být co nejintenzivnějšího rázu, abyste v každých 30 sekundách udělaly co nejvíce opakování daného cviku.

Kardio lze provozovat, jak již bylo zmíněno, i na rotopedu, kterým vhodně doplníte svou fyzickou aktivitu a podpoříte hubnutí. S výběrem toho nejlepšího pomohou různá srovnání rotopedů a články o nich.

K tomuto aerobnímu tréninku se rovněž hodí stopky, například na hodinkách nebo v mobilu.

Trénink B

Na trénink potřebujete:

 • činky
 • volné oblečení
 • ručník
 • a opět pořádnou dávku motivace

Tréninkový plán B je zaměřený na prsní svaly, ruce a břicho.

Stále platí, že pokud Vám nějaký cvik nevyhovuje, je třeba nahradit ho jinou variantou v rámci posilování stejné svalové partie. Každý jsme jiný a případné hledání alternativ je důležitou součástí každého tréninku.

Cvičební plán pro trénink B:

 • Kliky na kolenou – 10 opakování
 • Zvedání nohou do vzduchu v leže – 12 opakování
 • Rozpažování s činkami ve stoje – 12 opakování
 • Upažování  dozadu v předklonu – 12 opakovaní na každou ruku
 • Kladiva – 15 opakování
 • Kliky – 6 opakování
 • Úklony do strany s činkou – 20 opakování na každou stranu
 • Plank na loktech – 30 sekund
Posilovací trénink - Cvičební plán na hubnutí doma painandgaincz

Celou sérii těchto cviků zopakujte 3x.

Mezi jednotlivými cviky dělejte jen velmi krátké pauzy a až odcvičíte všech 8 cviků, dopřejte si delší pauzu v rozmezí 45 – 60 sekund, ne více.

Pak pokračujte s další sérií. Po dokončení všech sérií se lehce 1 – 2 minuty vydýchejte a následně se opět protáhněte. Tím pro Vás trénink končí.

Dobrá práce!

Na co nezapomínat?

Tento plán bude maximálně z 50ti% úspěšný a efektivní, jestliže opomenete i další esenciální zásady, které souvisí s aktivním životním stylem.

Správná strava

Stejně, jako je tomu u jakýchkoliv jiných tréninků, i každý cvičební plán na hubnutí doma musí být doplněný vyváženým jídelníčkem. Fyzická aktivita totiž v rámci hubnutí a zpevňování postavy tvoří jen 50% úspěchu.

Značnou procentuální část zbytku představuje správný stravovací režim. Vaše tělo potřebuje v ideálním poměru naprosto všechny elementární prvky stravy: sacharidy, bílkoviny, i tuky. Neopomíjejte však také důležité vitamíny a minerály.

Ať Vás ani nenapadne vyřazovat tuk kompletně ze svého jídelníčku! Pročtěte si raději tento můj článek, který srozumitelnou formou popisuje problematiku zdravých tuků, a ve kterém také vysvětluji zásadní důležitost lipidů ve stravě člověka, a to i v rámci hubnutí.

Pro inspiraci, jak by mělo v praxi vypadat zdravé stravování, Vám zároveň doporučuji svůj další článek, jenž se soustřeďuje na snadné sestavení vyváženého zdravého jídelníčku, popisuje bazální metabolismus a vysvětluje princip ideálního denního energetického příjmu kalorií.

Pokud chcete nabrat svalovou hmotu, která navýší bazální metabolismus a vystřelí tak spalování tělesného tuku do výšin, zaměřte se na vhodné fitness recepty s vysokým obsahem bílkovin.

Široká paleta zdravých potravin, které jsou vhodné i na hubnutí
Zdroj: pfathom-news.com

Vhodný pitný režim

S přihlédnutím k Vaší váze a tělesné konstituci je nutné mít adekvátní obrázek i o doporučeném denním příjmu tekutin. Univerzální přibližné pravidlo zní: Alespoň 2,5 l. neslazených tekutin denně. Avšak záleží na Vaší váze, výšce, tělesné konstituci a spoustě jiných faktorů.

Mnoho lidí, co se snaží zhubnout, často zapomíná na tolik důležitý pitný režim. Bez dostatečného množství tekutin Vaše tělo jednoduše nemůže efektivně odplavovat škodliviny. S nedostatkem tekutin a dehydratací jde ruku v ruce i zpomalení metabolismu (a s tím i zhoršení či zastavení progresu v hubnutí), únava, bolesti hlavy a další neduhy, které pak člověku ubírají energii a chuť se sebou něco dělat.

Během dne silně doporučuji vypít alespoň 1,5 l. čisté kohoutkové vody. Dále je vhodné pít různé bylinkové odvary a v rozumné míře i zelený čaj. Kávou nic nezkazíte, ale pozor – pijte ji jen střídmě, jelikož organismus dehydratuje!

Další vhodné nápoje představují domácí ovocné a zeleninové šťávy, ale i s těmi opatrně. I přesto, jak zdravé a výživné jsou, mohou přidávat nechtěné kalorie do Vašeho denního energetického příjmu.

Dostatek odpočinku

Stejně důkladně dodržujte odpočinkové dny, a to i v případě, že byste měly cukání si zacvičit. Regenerace je extrémně důležitá! Pokud tedy budete i v průběhu odpočinkového dne nabuzené, doporučuji Vám například svižnou 5 km procházku po městě nebo v přírodě.

Můžete si jít i zaplavat, projet se na kole nebo vyrazit na brusle. Podstatné je především nezatěžovat regenerující svalstvo další nepřiměřenou námahou a nechat je připravit se na nadcházející tréninkové dny.

I psychický odpočinek hraje podstatnou roli. Jakmile máte veškerou práci hotovou a máte i odcvičeno, dopřejte si relax v podobě jakýchkoliv aktivit, které které děláte rády a které Vás pohladí na duši. Zkuste vypnout a soustředit se jen na sebe a na svůj zasloužený příjemný odpočinek.

Kvalitní a pravidelný spánek by měl být samozřejmostí. Pokud Vám to pracovní a osobní život dovolí, snažte se chodit spát a pak i vstávat vždy ve stejnou dobu. Víkend-nevíkend a bez ohledu na to, zda máte volno, nebo pracovní den.

Vaše tělo velice ocení pravidelný spánkový režim, a podle toho se i samo nastaví a přizpůsobí. Za čas nebudete ani potřebovat budík!

Ideální je spát doporučených 8 hodinn denně. Je však také možné, že s rychlejším metabolismem a vytříbenější fyzičkou časem zjistíte, že Vám stačí třeba jen 6 nebo 7 hodin spánku.

Obrázek vykreslující důležitost spánku v rámci zdravého životního stylu
Zdroj: www.sleepfoundation.org

Doplňující tipy k tréninkům

U jednotlivých cviků jsou uvedené specifické počty opakování.

Vybrali jsme pro Vás vhodné cviky a počty opakování, které pro by měly být pro každého člověka zvládnutelné a zároveň nejsou příliš jednoduché. Jak již bylo řečeno – každý jsme jiný a někde se prostě začít musí.

Pokud pro Vás budou počty opakování příliš, tak nevadí. Začněte jednoduše na nižších číslech a postupně přidávejte. Nikdy nepřekračujte hranici silné bolesti, ale vždy se snažte Vámi stanovený počet opakování zvládnout.

Tělo totiž v rámci posilování funguje a zlepšuje se na bázi posouvání hranic. Pokud budete dlouho cvičit to samé a nebudete navyšovat opakování, přijde stagnace a ani Vaše fyzička se už nebude zlepšovat.

Je potřeba průběžně navyšovat laťku!

Snažte se rovnež hlídat si správnou techniku provedení jednotlivých cviků. Tělo by mělo být zpevněné, dýchání pravidelné a metodické, a nikdy by neměly zabírat a výrazně bolet jiné partie než ty, na které se daný cvik přímo zaměřuje. Jestliže nemáte jasno v jednotlivých technikách, podívejte se na internetu na videa s návody a tipy, jak konkrétní cviky správně provádět, abyste si neublížily.

Doplňující tipy ke kardio cvičení

Ze začátku může být kardio cvičení obtížné, ale to v žádném případě nevadí. Odcvičte jednoduše to, co zvládnete, a průběžně přidávejte na intenzitě.

Není také od věci zjistit si něco o tepových frekvencích a o tom, jak vysoké hodnoty jsou vhodné pro který účel – hubnutí, udržování váhy, spalování tuků, trénink výdrže, etc. Pro tyto účely si lze pořídit hodinky, které hlídají tepovou frekvenci a kterými se můžete v průběhu cvičení řídit.

Monitorujte svůj progres a motivujte se!

Vytiskněte si níže přiložený pracovní sešit a zapisujte si, kolika opakování jste v jakém dni u jednotlivých cviků dosáhly. Když pak další týden uvidíte, že jste zvládly třeba 10 opakování, tak Vás to nakopne, abyste dnes udělaly 11-12.

Samy uvidíte, že takovéto vnitřní výzvy jsou zábava.

Je zásadní mít na paměti svůj cíl.

Psaní počtu opakování u daného cviku Vám zároveň pomůže udržet se na té správné stezce, protože v některý den se to nevyhnutelně stane – přijde demotivace a zklamání. Možná si řeknete, že Vám to za to nestojí.

Věřte mi, že těmito fázemi si tu a tam prochází naprosto každý.

V takové chvíli je nejlepší vzít si k ruce papír nebo sešit, do kterého si svůj postup ve cvičení zapisujete, a hned se Vám vybaví všechny ty tréninky, které jste doposud absolvovaly. Černé na bílém tak uvidíte, že se zlepšujete a zvládáte čím dál tím více.

Tento fakt Vám dodá sílu nevzdávat se a časem třeba pokračovat něčím náročnějším.

Stáhněte si pracovní sešit
Zaujal Vás tento cvičební plán? Stáhněte si zdarma náš pracovní sešit v PDF. Nemusíte zadávat email ani nic jiného. Jednoduše klikněte na tento odkaz a tréninkový plán se Vám stáhne. Užijte si ho ve zdraví a pokud Vám pomůže, budeme rádi, když doporučíte PainAndGain.cz dalším lidem! 🙂 
Obrázek popisující důležitost jídelníčku v rámci zdravého životního stylu
Zdroj: www.everydayhealth.com

Závěrem

Jak vidíte, cesta za vysněnou postavou nevede pouze skrze úmorné hodiny v posilovně a běhání půlmaratonů.

Lze poměrně snadno vytvořit i účinný cvičební plán na hubnutí doma, který může třeba i pro Vás znamenat odrazový můstek na cestě k náročnějším aktivitám, sportům a tréninkům.

Cvičte pravidelně a poctivě. Svůj progres i pokroky si pilně zapisujte. Nezapomínejte na správnou stravu, dostatek tekutin a kvalitní spánek.

Možná se párkrát stane, že ztratíte motivaci, nebude se Vám chtít a řeknete si, jaká je vlastně pointa toho všeho. Za žádnou cenu se však nenechte těmito myšlenkami odradit. Dokažte samy sobě, že i Vy umíte být dříč.

Pamatujte na to, že jen slaboši to vzdávají, když narazí na překážky.

A to se Vás netýká!

Komentáře
 1. Dobrý den,
  mám dotaz jako malá jsem cvičila sportovní aerobic a mám dojem že mám moc svalnatá stehna. Měřím 150cm a vážím 45kg.
  Chtěla bych zkusit Váš cvičební plán, ale mám strach že mi svaly na nohou narostou ještě více. Třeba například jsem 5 týdnů běhala a i okolí si všimlo a řeklo mi že jsme přibrala nohy a zadek. K tomu mám ještě trošku boky. Potřebovala bych tedy něco na spalování tuků a zeštíhlení stehenních svalů.
  Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,

   běhání je určitě efektivnější. Nicméně je důležité běhat správně a mít na to správnou obuv. Plánuji na toto téma napsat článek, tak Vám sem pak hodím odkaz 🙂

 2. Dobrý den, mam problém schodit tuk z oblasti stehen,břicha a boků. Mam 175cm a 76kg už to bude rok co jsem necvicila a dopadla jsem tak ze už nevim kde začít. Chci to změnit, proto bych vas chtěla poprosit o radu prosím.

 3. Tak cvičím už druhý týden. Výsledky zatím nevidím (je ještě brzo), ale musím říct, že hlavně to kardio mi dává dost zabrat 😀 Doufám, že spolu se správným stravováním, uvidím brzo změny 🙂 Díky moc za tento plán. Díky němu je pro mě mnohem jednodušší donutit se jít si zacvičit.

  1. Super komentář. Moc za něj děkuju. Jsem opravdu řád, že to co tady píši opravdu reálně někomu pomáhá a řídí se podle toho. Budu řád, když mi sem hodíš/hodíte i jak se daří třeba po měsíci. Důležité je sledovat i psychologické změny. Tzn. jestli se cítíte lépe, jestli je lepší nálada atd. Čili nesledovat pouze jen číslíčko na váze. To může být místy demotivující faktor úspěchu 🙂

   Ať se daří!

 4. Dobrý den Milane,

  právě jsem dočetla Váš článek a naprosto mě nadchl a namotivoval. Hrozně ráda Váš cvičební plán vyzkouším 🙂
  Chtěla bych i ten pracovní sešit, který ke cvičení nabízíte, jenže se mi nedaří ho získat. Po zadání emailu a odeslání požadavku se bohužel nic nestalo 🙁
  Děkuji za Vaši odpověď a také za pořádnou motivaci 🙂

  1. Dobrý den,

   děkuji za velice hezká slova. Jsem rád, že to třeba někomu pomůže. Poslal jsem Vám sešit přímo na email. Hodně štěstí a pevnou vůli! 🙂

   Milan

 5. Dobrý den Milane,

  prosím o zaslání pracovního sešitu na můj email (luci.zednikova@email.cz), formular na odeslani bohuzel nefunguje 🙁

  1. Dobrý den Lucko,

   občas to trošku zlobí, že to nejde vůbec a nebo ten dokument pak spadne do spam složky. Poslal jsem Vám to na uvedený email 🙂

 6. Dobrý den, mohla bych poprosit o zaslání pracovního sešitu? Nefunguje mi vložení emailu. Děkuji

 7. Take mi nejde poslat formular, moc prosim poslat na email (farkasova.veronika@seznam.cz). Dekuji

  1. Dobrý den,

   zasílání funguje. Kontrolujte si prosím složky SPAM nebo HROMADNÉ, když dokončíte celý proces zadání emailu pro získání ebooku. Poslal jsme Vám pracovní sešit k cvičebnímu plánu na hubnutí do emailu 🙂

   Milan

 8. Jsem začátečník v posilovně a tak se mi tohle moc hodí jako cvičební plán, děkuji!

 9. Dobrý den,
  prosím o zaslání pracovního sešitu. Do spamu ani do Hromadné mi to také nespadlo. A pak se chci zepta na typ, jak rychle a o kolik zvyšovat opakování, jestli třeba po týdnu cvičení zvýšit o dvě nebo víc… ?
  Děkuji moc za sešit i radu ! 🙂
  Lenka

 10. Tak, po dvouměsíční pauze bez cvičení a zlenivění jsem se konečně dokopala zpátky na začátek a ode dneška začínám cvičit podle plánu! 🙂 Pracovní sešit vytisknutý, tak jsme zvědavá na změny. Určitě se ozvu! 🙂

 11. Dobrý den,chtěla bych rovněž poprosit o zaslání prac. sešitu,příjde mi velice smysluplně navržen a oslovil mě.Už se těším,až podle něj začnu.Chodím sice cvičit,ale momentálně mám nějaké zdr. omezení a proto mi bude lépe vyhovovat samost. cvičení doma.Děkuji a pěkný den.

  1. Dobrý den,

   jsem si naprosto jistý, že ten sešit chodí. Jak jsem psal, tak je třeba sledovat složku spam a hromadné. Poté se k Vám určitě dostane. Každopádně jsem Vám ho na email poslal! 🙂

 12. Dobrý den! Právě sem pročetla celí Vaše stránky a jdu do toho . Dlouho jsem hledala něco pro rady ke cvičení doma a konečně jsem našla. Moc děkuji!!! Hned sem si objednala Vaši E-knihu . Jen bohužel pracovní sešit nelze objednat ..prosím o jeho zaslání!! Strašně moc děkuji!!!

 13. Dobrý den dočetla jsem váš článek o hubnutí a jsem odhodlaná jít do toho. Jen mám dotaz nedávno jsem si koupila stepper. Dočetla jsem se že to napomáhá ke spalování tuků. Chci se tedy zeptat jestli cvičení na stepperu mám zařadit do rozcvičky a nebo spíš samotného cvičebního plánu a jak dlouho na něm cvičit aby to bylo efektivní. Byl celkem drahý a je mi líto ho nevyužít . Děkuji za odpověď.

  1. Dobrý den,

   stepper určitě můžete využít v části kardio cvičení. Co se týče délky cvičení, tak to záleží na Vašich možnostech. Osobně bych volil něco jako 30 minut. Ať se daří.

   Milan

 14. Je mi čerstvých 18 let, měřím 175 cm a bohužel vážím 68kg. Do roku 2014 jsem každý den pravidelně cvičila cca 2 až 3 roky. Potom jsem ale v roce 2014 měla úraz a z mých krásných cca 50 kilo jsem je dostala na 68 kilo protože jsem měla stopku s cvičením a navíc jsem byla v dost velkém stresu který jsem řešila sladkým ?.
  Ted už se hnusím sama sobě a připadám si jako vorvaň. Jenže tím že už jsem dlouho necvičila tak se nemůžu k ničemu dokopat a hlavně už nejsem tak „pružná“ jako jsem bývala. Chtěla bych se dostat na váhu cca 55kg (kdyby to šlo tak i méně, ale nebudu pokoušet zdraví, přecejen jsem poměrně vysoká). Problém je ale v tom že v lednu jedeme se třídou na dovolenou jako naši poslední společnou akci a bude tp u vody a já bych chtěla mít už o pár kilo méně. A bez takových těch hnusných špeků na břiše a bocích.
  Jak mám podle vás začít a hlavně čím.
  Moc děkuji za radu nebo tip ☺
  Krásný zbytek dne ☺

  1. Ahoj ahoj,

   do začátku určitě mrkni na jídelníček. Můžeš zjistit nějaké základní informace v tomto článku – https://painandgain.cz/priklad-vyvazeneho-zdraveho-jidelnicku. Určitě bude třeba také začít s pohybem. Možná bych ti do začátku doporučil jógu. Ta mi skvěle fungovala na zlepšení psychické i fyzické stránky. Zkus nějaká skupinová jóga cvičení v tvém městě a nebo se dá začít i s videi na internetu. Za 2 měsíce se dá dostat na váhu co chceš. Jen to chce začít okamžitě! 🙂

   Ať se daří.

   Milan

 15. Dobrý večer bude to rok od porodu , a chtěla bych se zeptat jak zhubnout . V těhotenství jsem přibrala 34 kg a zhubla jsem 20 kg ale nejde to vidět. Chtěla bych se zeptat jak začít správně cvičit a jestli nějaké cviky pomůžou na zpevnění kůže. Děkuji.

 16. Dobrý den Michale, stáhla jsem si cvičební plán, dále bych ráda vyzkoušela Výzvu 29 dní – pracovní sešit na zapisování denních úspěchů se mi stáhnout podařilo, pravidla však nikoli, stále to hlásí, že stránka nenalezena.
  Mohla bych poprosit o zaslání pravidel k tomuto sešitu na e-mail. Cvičební plán, knihu….vše se podařilo stáhnout, toto mi však nejde.
  Děkuji a za měsíc dám vědět 🙂

  1. Dobrý den,

   omlouvám se za opožděnou odpověď. Vše jsem již poslal na Váš email 🙂

   Ať se daří.

   Milan

 17. Dobrý den pane Milane,
  prosím o zaslání pracovního sešitu na můj email (Marcela.Soulova@seznam.cz), formular na odeslani bohuzel nefunguje .
  Moc děkuji za ochotu.
  Přeji pěkný den.
  Marcela

 18. Dobrý den,
  nedaří se mi stáhnout sešit s cvičebím plánem – mohla byc poprosit o zaslání na email? Bud Vás informovat o výsledcích 🙂

 19. Našla jsem si vaši stránku a jsem moc zvědavá, jaký budou mít vaše rady na mě účinek. Je mi přes 50, měřím 160 cm a vážím 68 kg. Začala jsem chodit cvičit ( kruhový trénink) a za 3 měsíce se mi povedlo přibrat 3 kila, navíc jsem nezhubla ani o cm. Zkusím tedy domácí cvičení. budu vás pravidelně informovat 🙂

 20. Dobrý večer,
  nedaří se mi stáhnout sešit s cvičebním plánem – mohla bych poprosit o zaslání na email (barus.j@seznam.cz).
  Přečetla jsem si Váš článek a jsem nadšená. Mám doma dvě malé děti a dostat se někam ven na cvičení je skoro nemožné. A už je potřeba začít něco dělat. :o) Jsem už rok po porodu. Stále kojím,ale to by nemělo vadit? Je začátek Nového roku a čas předsevzetí tak šup do toho.

  Děkuji Bára

 21. Dobrý den,
  článek i plán cvičení mě velice zaujal, ačkoli ze začátku to bude jistě těžké 🙂
  Věřím, že sešit a zapisování si do něj mi v mé snaze pomůže.
  Nedaří se mi však si ho stáhnout – po zadání emailu a odkliknutí mi to napíše, že neexistuje.
  Prosím tedy o zaslání na email: lenka.malinakova1@seznam.cz
  Předem moc děkuji,
  Lenka

 22. Díky za cvičení. Natavila jsem si zatím cvičení podle sebe mám totiž nadváhu a nezvládla bych tolik opakování, takže postupně přidávám. Cvičím každý den 1. den kardio, 2. den cvičení A, třetí den kardio, 4. den cvičení B a tak pořád dokola cvičím 8 dnů a dostala jsem se na celé 2 série u cvičení A začínala jsem na 1 sérii, ale cítím, že mé svaly sílí a dnes jsem na sebe opravdu pyšná, těším se, že se dostanu i na 3 série a u kardia na 6 🙂 Jinak cvičení prokládám před a po a mezi sériemi zdravotním cvičením na záda (protahování, lehké posilování…

 23. Dobrý den Milane,
  moc bych Vás chtěla poprosit o zaslání pracovního sešitu :).
  Předem děkuji za motivaci a super článek.
  Krásný zbytek dne.

  Jana

 24. Dobrý den,
  prosím neznáte také nějaký jídelníček na hubnutí? Nechce mi dojít sešit, mohl by jste mi ho poslat? Děkuji

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X