Recenze BIO doplňku stravy Blendea Supergreens plného superpotravin

Určitě se snažíte přijít na to, jak svému tělu pomoci. Někdy stačí jen málo k tomu, abyste se dostali do rovnováhy a byli opět plní energie.

Balení Blendea Supergreens v naší recenzi

Správná strava dokáže dělat divy a stejně tak energií nabyté přírodní doplňky.

Jestliže máte problémy s imunitou, trpíte únavou a nebo jednoduše potřebujete nějaký životabudič, pak by vás mohl zajímat přírodní detox v podobě Blendea Supergreens. Recenze bude plná tipů jak s tímto přípravkem pracovat.

Tato směs složená ze čtyř přírodních složek se těší velkému uživatelskému zájmu a často je využívána i v rámci redukce váhy.

Z čeho je tento doplněk stravy složen, jaké jsou jeho hlavní výhody a nevýhody, jak na něj získat slevu proč byste mu vlastně měli dát šanci?

Na to se podívejte v naší recenzi plné rad i uživatelských zkušeností.

Základní fakta

Jelikož se zajímám o zdravé stravování a aktivní životní styl, mým zájmem je mimo jiné i sledování produktů, které jsou určeny pro správné fungování lidského organismu.

Jedná se o produkty, od nichž nemůžete čekat výsledky do dvou dní, ale postupné a dlouhodobé benefity pro tělo i mysl.

Nastartovat unavené tělo a jeho metabolismus chce svůj čas a je třeba vědět, jak na to.

A právě směs Blendea Supergreens je podle výrobců určena k tomu, aby při pravidelném užívání dodala tělu potřebnou energii a zajistila správný chod metabolismu.

Jaké jsou tedy hlavní účinky přípravku Blendea?

 • Přísun energie
 • Správná funkce trávicího systému
 • Posílení imunity
 • Kvalitní spánek
 • Zkvalitnění pleti
 • Snížení hladiny cholesterolu
 • Omezení pocitu únavy a další

Složení

Složení přípravku Blendea Supergreens

Jestliže vás tak jako mě zajímá, jaké je vlastně složení Blendea Supergreens a v čem by měly být tyto suroviny speciální, pak si přečtěte následující

řádky.

V případě tohoto doplňku stravy se nejedná o jednu základní suroviny, ale hned o 4 takzvané supertpotraviny.

Každá z nich má specifické účinky na lidský organismus a společně vytvářejí energií nabitou směs určenou ke každodennímu dlouhodobějšímu užívání.

Směs je tvořena z chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene a mladé pšenice. Pojďme se tedy na tyto superpotraviny podívat detailněji.

Chlorella

Chlorella

Chlorella je sladkovodní řasa,která funguje jako přírodní antibiotikum. Řasa napomáhá detoxikovat organismus, obnovovat buňky i odbourávat cholesterol. Dobrá je také na snížení vysokého krevního tlaku a skvěle funguje i proti únavě. Zemí původu chlorelly používané ve směsi Blendea je Taiwan.

Spirulina

SpirulinaPodobně jako u chlorelly je i pro spirulinu domovem sladká voda. Nejedná se však o řasu, ale o sinici, která má na lidské tělo rovněž velice pozitivní účinky. Spirulina obsahuje plno antioxidačních látek a díky tomu posiluje lidskou imunitu. Má vysoký podíl rostlinných bílkovin a napomáhá zmírňovat příznaky různých nemocí, jako je například diabetes 2. typu nebo onemocnění srdce. Spirulina je rovněž skvělá proti stárnutí pleti. I tato superpotravina je pěstována na Taiwanu.

Mladá pšenice

Mladá pšeniceTřetí superpotravinou je mladá pšenice. Mladá pšenice je bohatá na aminokyseliny i proteiny a mezi její hlavní schopnosti patří zlepšení trávení, redukce zánětů v těle i zlepšení odolnosti organismu. Mladá pšenice se také používá k léčbě spánkových poruch, chudokrevnosti, jaterních onemocnění či obezity. Pšenice používaná do směsi je pěstována v Německu.

Zelený ječmen

Zelený ječmenBlendea zelený ječmen je poslední ze čtyř hlavních složek směsi. Mezi jeho “superschopnosti” patří potlačení růstu rakovinných buněk, zkvalitnění spánku, redukce nadváhy i posílení imunitního systému. Tělu navíc dodává potřebnou energii. Stejně jako mladá pšenice je i zelený ječmen pěstován v Německu.

Do směsi je ještě přidávána máta, která jí dodává svěží chuť.

Výrobci uvádějí, že všechny použité suroviny jsou v BIO kvalitě bez přidaných chemických látek a konzervantů, ve stejném duchu probíhá i jejich pěstování. Ve směsi nejsou ani žádné cukry nebo dochucovadla, jedná se tedy o čistě přírodní záležitost.

Blendea je bez konzervantů a v BIO kvalitě

Pro koho je směs Blendea vhodná?

Obecně vzato mohou směs užívat muži i ženy bez rozdílu věku, s výjimkou dětí do 3 let, těhotných žen a kojících matek.

Komu by tedy mohla směs prospět a k čemu všemu je vhodná?

 • Účinky směsi ocení například lidé se zažívacími potížemi, alergici či lidé trpící nadváhou. Blendea totiž díky svému složení zrychluje metabolismus a snižuje chuť na jídlo
 • Výrobek využijí i lidé trpící únavou či spánkovými poruchami
 • Ideální pro sportovce, kteří potřebují dodat zdravou energii bez využití cukrů
 • Ženám pomáhá se zkvalitněním pleti a zpomaluje proces jejího stárnutí
 • Posiluje imunitu například u lidí trpících chronickou rýmou
 • Krom výše zmiňovaných bojuje směs i proti řadě dalších onemocnění a celkově je vhodná pro každého, kdo chce udržovat zdravý životní styl, posilovat svou imunitu a udržovat funkční metabolismus

Velkou výhodou je i to, že směs neobsahuje žádný lepek ani laktózu a je tak vhodná i pro alergiky.

Způsob užívání a dávkování

Blendea je dodávána ve formě sypké směsi, z níž si můžete připravit nápoj dle svých preferencí. Jedno balení obsahuje 90 g směsi a vyjde tak na zhruba 30 dávek.

Dávkování se liší dle délky užívání:

Začátečníci

Jestliže s Blendeou začínáte, pak užívejte 1 čajovou lžičku denně ráno ještě před prvním jídlem.

Pokročilí

Pro ty, kteří už Blendeu nějaký čas užívají a směs jim vyhovuje, je určena dávka odpovídající čajové lžičce 2x denně – ráno a večer.

Jak lze směs konzumovat?

Zelená směs je primárně určena pro konzumaci v podobě nápoje. Můžete ji smíchat se studenou vodou nebo přisypat lžičku například do smoothie nápoje nebo oblíbeného džusu.

Směs lze také přidat do různých pokrmů, které naleznete v přiložené brožurce.

Uživatelské recenze a zkušenosti

Je vidět, že zdravá životospráva a podpora imunity je dnes důležitá pro mnoho lidí.

Blendeu už vyzkoušela řada uživatelů a díky tomu lze získat užitečné informace o tom, jak tato směs lidem pomáhá a zda jim vyhovuje.

Někteří uživatelé oceňují například to, že směs dodá potřebné vitamíny i v době, kdy není k sehnání čerstvé a kvalitní ovoce.

Recenze zákazníků na přípravek Blendea

Velice příznivé účinky má Blendea dle uživatelů také na trávení.

Recenze zákazníků na přípravek Blendea

Ti, kteří směs vyzkoušeli, vnímají i nárůst energie, menší únavu nebo zlepšení pleti.

Recenze zákazníků na přípravek Blendea
Recenze zákazníků na přípravek Blendea

A na co si uživatelé Blendei naopak stěžují? Jak je vidět i z výše uvedených recenzí, drobným problémem je pro některé nepříliš dobrá chuť. Pokud je však směs přimíchána například do smoothie nápoje, problém s chutí je vyřešen.

Recenze zákazníků na přípravek Blendea

Některým lidem také vadí to, že směs trochu práší, kritiku občas získává i vyšší cena.

Recenze zákazníků na přípravek Blendea

Celkově si však tento doplněk stravy vede u českých spotřebitelů dobře a produkt v drtivé většině případů doporučují.

A co všechno v balíčku od Blende získáte? Na to se podívejte v následujícím videu.

Kde koupit a jak získat slevu?

Směs můžete pořídit přímo na stránkách výrobce. Jedno balení je určené na měsíc a stojí 499 Kč. Pokud počítáte s dlouhodobým užíváním, můžete využít slevu k nákupu více balení najednou. V následující tabulce najdete porovnání cen i výslednou slevu.

Počet baleníCenaKolik ušetříte
1 balení499 Kč0 Kč
2 balení899 Kč49 Kč/balení
3 balení1199 Kč99 Kč/balení
4 balení1399 Kč149 Kč/balení

Blendea slevový kód

Existuje ještě další možnost, jak získat slevu na Blendea Supergreens. Tou je slevový kód, který vám přinášíme v této recenzi.

Pokud při nákupu zadáte kód u záložky “Způsob platby”, pak vám bude odečtena daná částka.

Slevové kódy zde:

Kupón na slevu 100 Kč100usetrim
Kupón na slevu 10%10usetrim

Diskuze a nejčastější otázky

Často kladené otázky

⚡ Může být Blendea použita i v rámci hubnutí?

V tomto případě se nejedná o doplněk stravy přímo určený k redukci váhy, ale díky zlepšení chodu vašeho metabolismu i snížení chuti na jídlo k žádoucímu úbytku váhy dojít může.

⚡ Jak dlouho by měla být Blendea užívána?

Výrobci doporučují dlouhodobé užívání s tím, že záleží, co konkrétního jednotliví spotřebitelé žádají. Někdy jim stačí užívat směs měsíc nebo dva například ke srovnání zažívacích problémů, jindy ji užívají opravdu dlouhodobě, aby mělo tělo dostatek energie i dobrou imunitu. Znatelné výsledky se však dostaví po pravidelném, alespoň měsíčním užívání.

⚡ Obsahuje směs nějaké alergeny?

Ne, Blendea je navíc bez lepku i laktózy a je tak vhodná i pro lidi trpící na tyto typy alergií. Ječmen a pšenice použité ve směsi jsou nedozrálé a lepek neobsahují.

⚡ Kdo by směs neměl užívat?

Jak už bylo řečeno, směs by neměly užívat těhotné a kojící ženy nebo děti do 3 let věku. Od 4 do 15 let by měly děti užívat půl lžičky denně, od 15 je dávkování stejné jako u dospělých. Výjimečně se mohou vyskytnout i alergické reakce. Pokud se tak stane, přípravek dále neužívejte.

Vyhodnocení recenze Bledea Supergreens

Jak na vás Blendea po přečtení recenze působí? Na mě velice dobře. V následující přehledné tabulce se můžete podívat na hlavní výhody a nevýhody přípravku.

100% BIO doplněk stravy Chuť
Určen pro muže i ženy bez rozdíl věku s výjimkou dětí do 3 let Vyšší cena
Vhodný na zlepšení trávení, proti únavě, na zlepšení pleti, k podpoře imunity, zlepšení spánku, zrychlení metabolismu, snížení hladiny cholesterolu a další Potřeba dlouhodobého užívání
Jednoduchá příprava
Součástí balení je shaker, odměrka a recepty na přípravu směsi
Vhodné pro alergiky, vegetariány i vegany
Sleva při nákupu více balení, slevové kódy

X