Zvětšení prsou přírodní cestou? Recenze přípravku BreastExtra

Každá žena se chce líbit, stejně tak i já. Určitě to znáte.

Naše “ženské zbraně” bývají velkou předností i chloubou, a když není jejich vzhled dle našich měřítek dokonalý, můžeme se cítit špatně.

Určitě si nejen v těchto situacích přečtěte recenzi na BreaxExtra!

Přípravek Breastextra

Prsa hrají v životě ženy velkou roli a s největšími změnami se potýkají například po porodu a kojení nebo během procesu stárnutí.

V mém případě došlo ke změnám kvůli rychlému úbytku váhy. A tak jsem se začala zajímat o to, jak si ženy v takovém případě mohou pomoci, aniž by musely navštěvovat plastického chirurga.

Plastická operace je totiž nejen velkým zásahem do těla, ale může působit nepřirozeně a navíc udělá pěkný vítr v peněžence.

Existuje tedy jiná a šetrnější cesta, jak získat krásná prsa?

Jednou z možností by mohl být přípravek BreastExtra, který je založen na přírodní bázi.

BreasExtra podle výrobců dokáže zpevnit a zvětšit prsa a navrátit jim hezký tvar díky obsaženým bylinkám. Jak to funguje a je to vůbec možné?

Na to se podívejte v následující recenzi.

Co je BreastExtra a co všechno slibuje?

Větší prsa
Foto: breastextra.cz

BreastExtra v první řadě slibuje zvětšení prsou přirozenou cestou. Je to vůbec možné? Podle výrobců ano. Pojďme se tedy podívat na to, v čem by měl tkvět úspěch tohoto bylinného doplňku stravy.

Výrobci slibují nejen viditelné zvětšení prsou ale také jejich zpevnění a pružnější pokožku. To všechno díky přírodnímu bylinnému složení bez chemikálií. Budete-li k tomu dbát ještě na oblíbenou a známou „dietu modelek“, můžete docílit proměny vašeho těla.

Jak by ale mohly byliny něco takového dokázat?

Prodejci BreastExtry uvádějí, že se jedná o byliny schopné nahradit ženský hormon estrogen, který růst prsou podporuje. Jedná se tedy o jakousi “hormonální léčbu” s tím, že výsledky by mohly být znatelné už po dvou týdnech.

Byliny a přírodní extrakty stimulují růst prsní tkáně, a to jak u mladších žen, tak u žen vyššího věku. Doplněk nejčastěji využívají maminky po kojení nebo starší ženy, oblíbený je ale také u žen, které mají problém se svým malým poprsím.

Složení přípravku

Jelikož se jedná o bylinný doplněk stravy, hlavní roli hraje několik rostlinných složek, z nichž má každá specifické účinky. Výrobci pilulek vsadili na znalosti ze staré čínské medicíny a proto jsou využity hlavně rostliny, které byly v rámci této medicíny využívány.

Jam čínský

Jam čínský přispívá k rovnováze pohlavních hormonů a dokáže tělu dodávat fytoestrogeny. Rovněž podporuje prokrvení a činnost žláz s vnitřní sekrecí.

Fenykl

Fenykl je znám pro své afrodiziakální účinky a využívá se na úpravu hormonální nerovnováhy. Normalizuje hladinu cukru v krvi a dokáže být nápomocný i při menstruačních bolestech nebo bolestech hlavy.

Andělika čínská

Andělika může výrazně ovlivnit produkci estrogenu, díky čemuž je nápomocná i při růstu prsou. Může také pomoci při problémech s menstruací či menopauzou.

Serenoa plazivá

Serenoa plazivá je druhem palmy vyskytujícím se na jihovýchodě USA. Serenoa napomáhá udržet optimální hladinu hormonů v těle a díky obsaženému prolaktinu napomáhá při dělení buněk v prsních žlázách. Byly prokázány i její dobré účinky na psychiku.

Pískavice řecké seno

Tato rostlinka je známá pro schopnost stimulovat tvorbu mateřského mléka a podporu nárůstu prsou. Je rovněž bohatá na fytoestrogeny, flavonoidy a saponiny a dokáže být nápomocná i v rámci hubnutí.

Hydrolyzovaný kolagen

Kolagen je důležitý pro pevnost pokožky, která se se zvyšujícím se věkem mění a obzvláště u prsou je to znát. Hydrolyzovaný kolagen dokáže prsům navrátit tuto pevnost i hebkost.

Sojové izoflavonoidy

Jedná se o látky rostlinného původu, které se řadí k fytoestrogenům. Díky tomu mohou nagradit účinky estrogenu v těle a zároveň působit proti možnému vzniku nádorů typických pro ženy (rakovina prsu či dělohy).Sojové izoflavonoidy představují náhradu estrogenů přírodní cestou s tím, že se díky tomu neobjevují žádné vedlejší účinky.

Dočetla jsem se, že se jako pojivo používá přírodní želatina, takže se opravdu nejedná o žádné chemické náhražky.

Pro koho je produkt určený?

Chcete mít větší prsa?
Foto: breastextra.cz

Kromě dětí či těhotných a kojících žen je BreastExtra určena ženám každého věku, které chtějí dodat svému poprsí hezký vzhled, větší velikost či pružnost. Nejčastěji se jedná o kojící maminky, jejichž prsa ztratila tvar, podobně jako tomu bývá i u starších žen.

BreastExtra v padesáti i více letech může rovněž pomoci. BreastExtru však využívají i dívky a ženy, které si jednoduše přejí změnu bez zásahu plastiky. Nejlepšího vizuálního efektu je samozřejmě docíleno, pokud se nepřehlíží ani ostatní tělesné proporce – je vhodné si také pohlídat hmotnost a případně se zaměřit na efektivní hubnutí.

Tento doplněk stravy nemá žádné vedlejší účinky a nejedná se o žádný nepříznivý zásah do organismu. Pilulky mají vliv nejen na růst prsní tkáně, ale také na zpevnění pokožky, její pružnost i jemnost.

Obsažené látky mají ale příznivý vliv například i na trávení, některé snižují cholesterol, bojují proti bolestem hlavy, jsou dobré i na psychiku nebo celkové srovnání hormonální nerovnováhy. Jedná se tak o doplněk stravy, který v sobě skrývá bonusové účinky.

Myslím si, že i kdyby se v některých případech jejich užívání neprojevilo přímo na prsou, rozhodně budou pro tělo tak jako tak prospěšné.

Dávkování a užívání

Při užívání BreastExtry nejsou vyžadována žádná speciální pravidla ani nijak zvlášť upravená strava.

Dle informací na obale by se pilulky měly užívat pravidelně 2x denně po dvou kapslích), a to ideálně od druhé poloviny menstruačního cyklu (ženy po menopauze mohou začít užívat kdykoliv).

Ideální je tedy užívat kapsle ráno a večer a zapíjet dostatečným množstvím vody.

Jestliže chcete dosáhnout co nejlepších výsledků, pak by bylo ideální dodržovat i zdravý dietní jídelníček s vysokým obsahem proteinů, které pomohou umocnit účinky bylinných extraktů.

Doporučuje se také kvalitní spánek, dostatečná odpočinek i pravidelné masáže prsou, neměl by chybět ani potřebný přísun vitamínů.

Účinky se mohou dostavit už od dvou týdnů užívání, u každé ženy však bude samozřejmě průběh trochu jiný. Jakmile dojde ke změnám, v užívání pilulek by se nemělo ihned přestat. Ideální je užívat 9-11 týdnů

Balení se pohybuje od 30 kapslí, které jsou na týden, po balení se 120 kapslemi na měsíc.

Zkušenosti a recenze uživatelek

Informace z letáku jsou sice potřebné, ale k získání ucelenějšího obrázku o tomto doplňku stravy je ideální znát názor žen, které už mají s BreastExtrou zkušenosti. A proto vám některé z nich přináším, protože praktické informace jsou jednoduše nejlepší.

Uživatelky uvádějí že je třeba tento doplněk stravy používat pravidelně a dlouhodobě, aby se výsledky udržely.

Dobré recenze přicházejí hlavně od maminek.

Některé ženy změny na prsou nepociťují, protože každá z nich reaguje trochu jinak. Uživatelky však popisují i další příznivé účinky.

Cena BreastExtra, slevový kód a kde doplněk koupit

Ideální je objednat pilulky přímo na webu výrobce (www.breastextra.cz).

Můžete si objednat zkušební balení na týden, balení na 2 týdny, 3 týdny a na měsíc.

Balení 30 kapslí – 1 týden390 Kč
Balení 60 kapslí – 2 týdny740 Kč
Balení 90 kapslí – 3 týdny1050 Kč
Balení 120 kapslí – měsíc1300 Kč

Často kladené otázky

V souvislosti s užíváním i účinky mají uživatelky mnoho otázek. Tady jsou ty nejčastější i s odpověďmi.

⚡ Za jak dlouho mohu očekávat změny?


První účinky na růst prsou se mohou objevit už po deseti dnech. Prsa se nejprve zpevní a zaoblí. Po několika týdnech by už měly být výsledky znatelné i na velikosti.

⚡ Mohu společně s pilulkami BreastExtra užívat i antikoncepci?


Protože se v případě BreastExtry jedná o přírodní přípravek, nemusíte se obávat žádných kontraindikací. Užívání antikoncepce tak není problém.

⚡ Od jakého věku je možné doplněk stravy používat?


BreastExtra je doporučována ženám minimálně od 18 let, jelikož do té doby se prsní tkáň stále vyvíjí.


Prodejce garantuje vrácení peněz za každé nerozbalené balení.

⚡ Mohu používat pilulky i při menstruaci?


Ano, pouze na začátku by měly být pilulky užívány až od druhé půlky menstruačního cyklu, tedy zhruba 10 dní po ukončení poslední menstruace. Poté už je lze užívat nepřetržitě.

⚡ Má BreastExtra nějaké negativní vedlejší účinky?


Žádné negativní vedlejší účinky tohoto přírodního přípravku nebyly prokázány.

⚡ Proč BreastExtra nefunguje?


Někdy se samozřejmě může stát, že se viditelné výsledky nedostaví nebo budou jen minimální. Ženy někdy očekávají opravdu rapidní zvětšení prsou, ale to už je pak spíše otázka pro plastické chirurgy. Díky těmto pilulkám ale mohou prsa alespoň dostat hezčí tvar a být pevnější, u každé ženy je to individuální.

Shrnutí recenze BreastExtra

Můžete nákupem těchto pilulek něco zkazit?

Podle mého ne, maximálně investujete nějaké peníze, ale za pokus to stojí. Rozhodně to není jako v případě zpackané plastické operace. Do svého těla nebudete dostávat ani žádné neprospěšné chemické látky.

Pojďme si tedy na závěr porovnat hlavní výhody a nevýhody BreastExtra.

VýhodyNevýhody
Zvětšení prsouVyšší cena
Zpevnění pokožkyNutnost užívat delší dobu (po několikatýdenní kúře se doporučuje jednou za čas využít znovu alespoň balení po 30 pilulkách)
První účinky už do dvou týdnů
Možnost vyzkoušet díky levnějšímu zkušebnímu balení
Příznivé účinky na organismus
Přírodní složení

X