Zkušenosti s Chlorella Pura pro detoxikaci organizmu

Chcete se konečně pustit do hubnutí? Pak se nejdříve pořádně pročistěte!

Dobrý pocit a pročištěné tělo jdou ruku v ruce…

A teprve poté bude váš metabolismus pracovat jako dokonale seřízený stroj, připravený na hubnutí!

Chlorella se stane vaším důležitým spojencem při komplexní detoxikaci organismu. A samozřejmě i HUBNUTÍ!

Pamatujte na to, že očista těla by se měla provádět několikrát ročně, ovšem v případě chlorelly není vůbec na škodu dlouhodobé užívání.

Ovšem není řasa jako řasa.

Jak vám při hubnutí a detoxikaci pomůže Chlorella Pura?

Složení

Prostudovat si příbalový leták se složením tohoto přípravku není časově nijak náročné. Jak už samotný název napovídá, obsahuje 100 % zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa.

Tato řasa mikroskopické velikosti je zpracována tak, aby si zachovala všechny živiny, tedy bílkoviny, beta karoten, chlorofyl a další cenné látky.

Přípravek Chlorella Pura je bohatý na důležité vitamíny, například vitamín E, vitamín C, vitamín K atd. Bohatě zastoupeny jsou také vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12).

Co se týče minerálních látek, vyniká zejména obsahem fosforu, draslíku, vápníku, hořčíku, sodíku, železa, mangan, zinek, měď apod.

Jistě je dobrou zprávou, že Chlorella Pura neobsahuje žádné konzervační látky ani další přísady. To však znamená, že obsah vitamínů a minerálních látek není úplně stálý a může se nepatrně měnit.

Účinky detoxikace organizmu

Chlorella Pura je určena pro detoxikaci organismu, posílení imunitního systému a zlepšení fungování trávicího systému. Pominout nelze ani zlepšení celkové kondice, které zejména dlouhodobé užívání chlorelly provází.

Vzhledem ke 100% přírodnímu složení bývá Chlorella Pura obvykle velmi dobře snášena. Přesto se však mohou projevit mírné nežádoucí účinky, zejména bolest hlavy, nadýmání a stolice může mít nazelenalou barvu. Všechny tyto potíže by ale měly poměrně rychle odeznít. Znamená to totiž, že se tělo čistí od toxických látek.

Dávkování přípravku

Aby bylo dosaženo optimálního účinku, je doporučeno užívat 4-6 tablet třikrát denně. Tato dávka se vám může jevit jako poměrně vysoká, ale v případě preparátů s obsahem zelené řasy je to zcela běžné.

Délka užívání chlorelly není nijak časově omezena. Pro důkladnou detoxikaci organismu je vhodné chlorellu užívat až po dobu 6 měsíců, na které by vám mělo balení obsahující 2500 tablet bez problémů vystačit. Ovšem i trvalé užívání vykazuje příznivé účinky, zejména na obranyschopnost.

Upozornění

Jestliže samostatně užíváte také vitamín C, potom výrobce doporučuje rozestup nejméně 3 hodiny!

Chlorella, hubnutí a detoxikace

Účinná detoxikace pomůže nastartovat metabolismus, který je poté mnohem lépe připravený na hubnutí. Proto by důkladná očista těla měla samotné hubnutí předcházet, případně s ním jít ruku v ruce.

Je tedy evidentní, že právě pro osoby, které chtějí zhubnout a celkově se cítit lépe, může být chlorella výborným podpůrným prostředkem.

Ohlasy uživatelů

Barbora Ř. (Pilulka.cz): „Asi nejlepší chlorella, co jsem vyzkoušela. Cenově dostupná, výborná kvalita.“

Lida (Heuréka.cz): „Vsadila jsem na spolehlivého výrobce, abych koupila kvalitní výrobek. S produktem jsem spokojená, užívám jej docela pravidelně a se mnou i manžel a dcera. Myslím, že i díky tomuto doplňku se těšíme dobrému zdraví i v čase chřipek. Vřele všem doporučuji.“

Milan K. (Heuréka.cz): „Chlorellu užívám již 8 let. Je to zcela unikátní přírodní produkt, který Japonci požívají již cca 70 let. Účinky jsou zřejmé po delším pravidelném užívání.“

Bendová (Heuréka.cz): Posiluje imunitu. Opravdu jsem celý rok nebyla nemocná. Tento produkt jsem si vybrala, protože jsem o účincích chlorelly zjistila poměrně dost informaci, které mne zaujaly. Chlorellu bere i můj manžel, proto objednávám větší balení.“

Michaela Š. (Heuréka.cz): „Upravuje stolici, skvěle se po ní cítím, užívám pravidelně.“

Často kladené otázky

Máte nějaké otázky ohledně produktu Chlorella Pura? Diskuze a nejčastější otázky vám pomohou v jejich zodpovězení. 

⚡ Kdy je vhodné užívat Chlorella Pura?

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, cítit se lépe, očistit své tělo od odpadních látek a posílit svou imunitu. V extraktu z řasy naleznete základní i velmi vzácné minerální látky, které jsou potřebné pro správnou krvetvorbu, obnovu a tvorbu enzymů, hormonů, slin, vlasů, zubů, nehtů, pokožky, vazů, kostí či šlach.

⚡ Jak dlouho můžete přípravek užívat?

Tento přípravek na detoxikaci organismu smíte využívat jak dlouho chcete. Doporučená lhůta užívání se pohybuje v délce šesti měsíců.

⚡ Pro koho není Chlorea Pura vhodná?

Chlorella Pura se  nedoporučuje zejména, pokud užíváte léky na ředění krve (Warfarin). Obsahuje totiž vitamín K, který působí proti samotnému Warfarinu. Není vhodné ji užívat ani po prodělané transplantaci, neboť působí proti imunosupresivům. A zda máte otázku, zda ji smí užívat i kojící ženy a těhotné?  Ano, smí.

⚡ V čem je Chlorella Pura nápomocná?

Chlorella Pura je blahodárná nejen pro očistu krevního řečiště, ale i střev. Vyrovnává střevní mikroflóru, která je podstatná pro správné trávení a fungování obranyschopnosti. Řasa na sebe váže všechny toxiny, radioaktivitu a těžké kovy a odvádí je z těla ven.

Vyhodnocení recenze Chlorella Pura

KladyZápory
100% přírodní složeníNutnost dlouhodobého užívání
Široké spektrum vitamínů a minerálůProdej pouze velkého balení
Účinná detoxikace organismu
Posílení imunitního systému
Kvalitnější spánek
Více energie

X