Jak fungují kompresní legíny na hubnutí? Naše recenze a zkušenosti

Slyšeli jste o tom, že existuje něco jako legíny na hubnutí?

Podle výrobců pomáhají rychleji spalovat kalorie, a tím pádem mají pozitivní vliv i na hubnutí.

Zní to skvěle. Prostě si nasadíte zeštíhlující legíny, cvičíte a spalování je efektivnější než bez nich.

Opravdu však fungují tak, jak je to výše popsáno?

Jaké produkty jsou na trhu k dostání?

Přečtěte si naši rozsáhlou recenzi.

Zeštíhlující legíny Hot Shapers

Hot Shapers jsou neoprenové legíny na hubnutí zvyšující teplotu těla. Podporují pocení, a tím pádem i spalování tuků. Legíny mají pozitivní dopad také na celulitidu.

Zaměřují se především na problematické partie, jako jsou stehna, břicho a pas.

Všechny uvedené části těla jsou stahovacími legínami obepnuty a zahřívány. Fungují hlavně při cvičení a jakémkoliv pohybu, neboť právě při sportovních aktivitách se více zapotíte, což se projeví i v úbytku tuku.

Zeštíhlující legíny Hot Shapers nebudou pracovat za vás. Pokud si myslíte, že stačí si je obléct, sednout si do cukrárny a čekat, že všechnu práci odvedou za vás, potom jste na omylu. Představa je to sice krásná, ovšem takový produkt ještě na světě neexistuje, bohužel.

Legíny pro hubnutí mají největší efekt v okamžiku, kdy provozujete nějakou sportovní aktivitu, ať už chodíte, cvičíte, jezdíte na kole, nebo třeba uklízíte a pracujete na zahradě.

Vyhodnocení

KladyZápory
Pomáhají při hubnutí v problematických partiích.Ne na každého fungují.
Mají pozitivní dopad na celulitidu.Nefungují v případě, že jen ležíte v posteli.
Podporují pocení při pohybu.Zvyšují pocení, což je pro někoho nepříjemné.
Zajišťují vylučování škodlivých látek z těla pryč.U špatně zvolené velikosti se výsledky nedostaví tak, jak by měly.
Jejich cena je přijatelná.


GWinner legíny

Pro cvičení a jakoukoliv fyzickou aktivitu jsou vhodné také termo legíny na hubnutí od renomované značky GWinner. Vhodné jsou jak pro sportování, tak i běžné nošení. Podporujete tedy spalování tuků, i když jdete jen na nákup.

Legíny se vyznačují klasickým střihem, mají zeštíhlující efekt a podtrhují ženskou postavu.

Speciální zeštíhlující legíny s vysokým pasem jsou vyrobené pomocí technologie Archroma®, která zaručuje pocit suchosti. Přestože se budete extrémně potit při jakémkoliv cvičení a sportování, stále se budete cítit příjemně a komfortně.

Co se materiálu týče, tak jsou legíny vyrobené z látky s gramáží 270 g/m2, nejsou průhledné, takže si k nim můžete dát i kratší tričko. Perfektně odvádí vlhkost od pokožky. Samotný materiál poměrně rychle schne, navíc si po celou dobu zachovává své specifické vlastnosti. Legíny jsou vyrobené z 95 % polyesteru a z 5 % elastanu.  

Vyhodnocení

KladyZápory
Odvádí pot od pokožky.Vyšší pořizovací cena.
Udržují pokožku suchou i při pocení.Pro správnou funkčnost vyžadují pohybovou aktivitu.
Jsou neprůhledné.
Rychle schnou.


Slimming Leggins

Pokud hledáte potící legíny s přijatelnou pořizovací cenou, nadchnou vás Slimming Leggins. Jsou určeny pro každodenní nošení. Výrobním materiálem je Neotex, jenž dokáže zvýšit tělesnou teplotu, a tím pádem zlepšit spalování tuků. Podporují hubnutí při jakékoliv fyzické aktivitě, nemusí se jednat pouze o intenzivní cvičení.

Hledáte na tyto potící legíny recenze? Vyplývá z nich, že si ženy pochvalují měkkou tkaninu, především i její lehkost.

Velkou výhodou je, že si legíny můžete dát klidně i pod oblečení, například pod kalhoty či šaty. Spalujete tuky, i když vyrazíte třeba jen do města na nákupy či do práce. S legínami získáte štíhlejší pas, břicho i stehna. Zvýší teplotu tělesného jádra a i když se budete potit, stále se budete cítit v suchu, neboť vnější vrstva legín vlhkost pohltí. Pocení odplavuje z těla škodlivé toxiny a celkově zlepšuje zdraví.

Neotex je materiál, jenž se vyznačuje měkkostí a lehkostí. Vnitřní vrstva je připravena zvyšovat tělesnou teplotu a stimulovat pocení, zatímco ta vnější absorbuje veškerou vlhkost.

Vyhodnocení

KladyZápory
Výrobní materiál je kvalitní.Jsou pouze 3/4.
Pořizovací cena je nízká.
Pohlcují vlhkost a zajišťují pocit sucha.
Jsou vhodné i pod oblečení.


Bas Bleus Riley legíny

Dámské kompresní legíny Bas Bleus Riley jsou vyrobené z vysoce kvalitního elastického materiálu, jenž poskytuje během pohybu maximální komfort. Sportovní legíny se chlubí i takzvaným push-up efektem, takže vytvarují zadek a při cvičení si budete připadat atraktivní.

Výrobce použil pevný materiál s 300 DEN, takže není průhledný.

Legíny mají vysoký pas s gumou, takže se nestane, že by během fyzické aktivity padaly. Výhodou současně je, že nemusíte mít hubnoucí legíny a pás zároveň. Vyrobené jsou z funkčního materiálu, který odvádí pot od těla, rychle schne, umožňuje pokožce dýchat, ale zároveň problematické partie zahřívá.

Vyhodnocení

KladyZápory
Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Jsou lesklé, což někdo může vnímat jako nevýhodu. 
Odvádí pot od těla. 
Jsou neprůhledné a rychle schnou. 
Prodávají se za přijatelnou cenu. 


Kompresní legíny FarmaCell

Společnost FarmaCell představila novou řadu svého zeštíhlujícího a tvarujícího oblečení pod názvem NILIT® INNERGY. Přišla také s legínami na hubnutí z inovativního vlákna, které používá infračervené paprsky k zahřátí pokožky. Zahřívají se tak i hlubší vrstvy pokožky, a tím pádem je podpora hubnutí ještě vyšší než u předchozích legín.

Pozitivní vliv mají FarmaCell legíny také na celulitidu a další nedokonalosti způsobené ukládáním tuků.  

Zeštíhlující legíny se sauna efektem tvarují tělo, redukují celulitidu, zpevňují pokožku a napomáhají spalování tuků v oblasti hýždí a stehen. V pase je k dispozici přetahovací pruh, jenž slouží k tvarování. Perfektně přiléhá k pokožce. Jelikož je pruh strečový, nikde netlačí.

Legíny italského výrobce jsou vyrobené z prodyšného materiálu s antibakteriálními vlastnostmi. Svým střihem padnou jakékoliv postavě, přizpůsobí se různým tvarům. Praní nijak neovlivňuje významné vlastnosti, kvůli kterým si legíny pořídíte. Účinnost je i po oprání stále stejná.

Vyhodnocení

KladyZápory
Používají vyspělou technologii s infračervenými paprsky.Pořizovací cena je vyšší.
Redukují celulitidu a zpevňují pokožku.
Jsou z prodyšného materiálu.
Neztrácí vlastnosti ani po oprání.


Často kladené otázky

Český trh s těmito legínami je široký. Vybrat si můžete z pestré škály variant. Připraveny jsou legíny jak dlouhé, tak i třičtvrteční. Dokonce některé jsou natolik dokonalé, že si je můžete dát i pod oblečení.

Předtím, než si neoprenové oblečení na hubnutí koupíte, přečtěte si odpovědi na často kladené otázky. Třeba i vás některá z těchto otázek trápí.

⚡ Jak vybrat legíny?

U legín se zaměřte zejména na jejich délku, abyste je neměli příliš dlouhé, nebo naopak příliš krátké. Oblíbené jsou 3/4 a 7/8 varianty. Sehnat se dá také délka 1/2, ale není tak častá.

⚡ Z jakého materiálu by měly legíny být?

Pokud se podíváte, jaké jsou na legíny na hubnutí recenze, podivíte se, že jsou vychvalovány zejména materiály. I když některé legíny vypadají stylově, neznamená to, že je v nich sportování komfortně. Ideální je sáhnout po modelech absorbující vlhkost vláken, což mají všechny výše uvedené produkty.

⚡ S čím legíny spojovat?

K legínám se hodí opravdu všechno. Hodí se k tričku, tunice i dlouhé mikině. Ladí se spíše do sportovního stylu.

Závěrečné vyhodnocení recenze legín

Současná nabídka s legínami na hubnutí je široká, ovšem ne všechny jsou kvalitní. Velice důležité je dívat se na materiál a jeho vlastnosti. Vybrali jsme pro vás pět TOP produktů, s nimiž mají uživatelé pozitivní zkušenosti.

Vybírat se dají legíny buď podle ceny, nebo podle vlastností materiálu. Ceny se pohybují od zhruba 140 Kč do 1100 Kč. Záleží tedy na tom, kolik jste ochotni do takových legín investovat.

Na internetu najdete i na legíny na hubnutí diskuze, v nichž se probírá, kdy fungují nejlépe, zda se v nich člověk potí opravdu více než v normálních legínách a podobně. Samozřejmě, ne všechny uživatelky mají dobrou zkušenost, protože každý člověk je individuální. Někteří výrobci uvádí, že špatně zvolená velikost může výsledky ovlivnit, takže i na velikost si dávejte pozor. Pokud vám budou legíny velké, nedokážou zahřát pokožku.

Pamatujte i na to, že samotné legíny vám s redukcí hmotnosti nepomohou. Je potřeba zlepšit také jídelníček a zařadit do svého programu cvičení a pohyb.

X