Jaké mají lidé zkušenosti s Diterpex Rapid? Snižuje chuť k jídlu?

Chcete mít štíhlou postavu, ale stále se vám to nedaří?

Změnili jste svou životosprávu, ovšem metabolismus se ještě nezrychlil?

V takovém případě je vhodné použít i nějaký doplněk stravy.

Současný trh jich nabízí nepřeberné množství.

Jaké jsou na Diterpex recenze? Co obsahuje a v čem vám při redukci hmotnosti pomůže?

Základní fakta

Diterpex Rapid je český potravinový doplněk, jehož vývoj byl založen na mnoha vědeckých studií a odborných poznatků. Vyznačuje se originálním složením, přičemž kombinace jednotlivých látek napomáhá při hubnutí. Obsahuje kofein, který přispívá k mobilizaci tukových zásob, stimulaci uvolňování tuku a pomáhá zvyšovat spalování tuků. V neposlední řadě kofein přispívá ke zvýšení spalování kalorií a může oddálit nástup únavy. .  

Jedním ze základních ukazatelů toho, jestli máte nadváhu, normální váhu, případně podváhu, je BMI. Jedná se o index, jenž se počítá tak, že vydělíte vaši tělesnou hmotnost druhou mocninou vaší výšky.

V okamžiku, kdy hodnota BMI překročí hranici 25, už se mluví o nadváhu. V takovém případě je vhodné při redukčním režimu nejen sportovat a jíst zdravě, ale podpořit metabolismus a hubnutí jako takové i doplňkem stravy. I samotný výrobce produktu Diterpex Rapid uvádí, že je preparát vhodný pro lidi s BMI vyšším než 25. 

Jaké mají lidé s přípravkem Diterpex zkušenosti? Jsou různé. Někdo tvrdí, že opravdu potlačuje chuť k jídlu a spaluje tuky, u někoho však nepůsobí vůbec. Je důležité si také uvědomit, že nestačí jíst kapsle na hubnutí, ležet na gauči a dívat se na televizi, je potřeba žít aktivně a jíst vyváženě.Výrobce uvádí, že byste měli jíst nízkokalorickou stravu se sníženým obsahem tuků.

V potravinovém doplňku Diterpex je kofein, který zvyšuje psychický výkon, zlepšuje soustředění i paměť. Dále kofein přispívá k oxidaci uložených tuků, zlepšuje fyzický výkon a podporuje termogenezi či oddaluje nástup únavy. Garnicie kambodžská podporuje úbytek hmotnosti, přispívá k regulaci hladiny cholesterolu i cukru v krvi.  

Složení

V přípravku jsou přírodní složky, které přispívají ke snížení tělesné hmotnosti, metabolismu tuků a potlačení chuti k jídlu. V jedné dávce je složení jednotlivých látek následující:

Extrakt z kořene Coleus forskohlii250 mg
Extrakt z plodu Garnicie kambodžské150 mg
Kofein120 mg
Extrakt z plodu černého pepře10 mg

Přídavnými látkami jsou hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý a hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka).

Coleus forskohlii

Coleus forskohliiJedná se o bylinku rostoucí na svazích hor Nepálu, Indie a Thajska. Hlavním účinkem rostliny je aktivace ezymu adenylátcyklázy, což může mít pozitivní dopad na oběhový systém, srdce i krevní tlak. Coleus forskohlii má obrovský potenciál při léčbě alergií a astmatu. V neposlední řadě přispívá ke zvýšení produkce hormonů štítné žlázy, pomáhá při lupénce a redukci hmotnost. Bylinka má neuvěřitelné účinky.

Garnicie kambodžská

Garnicie kambodžskáÚčinnou látkou bylinky je kyselina hydroxycitronová, která má na lidský organismus výborný vliv. Garnicie kambodžská pomáhá navodit pocit sytosti, podporuje odbourávání tuků i potlačení chutě k jídlu, přispívá k redukci tělesné hmotnosti, regulaci hladiny cholesterolu a stejně tak i krevního cukru. Pomáhá zamezit tvorbě žaludečních vředů, přispívá k odbourávání tuků.

Kofein

KofeinKofein jakožto alkaloid zvyšuje psychický výkon, bdělost, soustředění a paměť. Dodává energii. Poskytuje energetickou podporu. Přispívá ke stimulaci uvolňování tuku a pomáhá zvyšovat spalování tuků. Přispívá ke zvýšení spalování kalorií. Zvyšuje fyzický výkon, také může oddálit únavu a zvýšit intenzitu cvičení či rychlost práce.

Černý pepř

Černý pepřPepř černý může podporovat trávení a sekreci kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Pomáhá zvyšovat ochranu těla před bakteriemi a viry, uvolňovat minerály a živiny z jídel. V neposlední řadě pomáhá při nachlazení, sexuální nechuti i v případě bakteriálního onemocnění.

Pro koho je Diterpex vhodný?

Diterpex Rapid je ideální volbou pro osoby s BMI vyšším než 25, tedy pro jedince trpící nadváhou či obezitou. Užívat ho mohou jak ženy, tak i muži, kteří chtějí podpořit hubnutí a odbourávání přebytečného tuku uloženého v problematických partiích.

Nestačí pouze užívat potravinové doplňky. Je nezbytné ještě přidat zdravý jídelníček a zakomponovat do svého programu fyzickou aktivitu.

Doplněk stravy není vhodný pro děti, kojící a těhotné ženy. Stejně tak by ho neměli užívat lidé užívající léky na snížení krevního tlaku či alergičtí na kofein. V jedné pilulce je totiž 120 mg kofeinu.

Způsob užívání a dávkování

V jednom balení je 30 tobolek.

Doporučené dávkování je 1 tobolka dvakrát denně. Užívat by se měla zhruba půl hodiny před snídaní nalačno. Další tobolka by se měla užít v rozestupu 8 hodin.

Jestliže se chystáte sportovat, dejte si tobolku zhruba 30 minut před danou fyzickou aktivitou.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Tobolky zapijte sklenicí vody.Výživový doplněk na hubnutí se může užívat 3 měsíce v kuse, a potom byste si měli dát 1 měsíc pauzu, abyste mohli pokračovat v dalším užívání.

Při dodržení doporučeného dávkování vám jedno balení vydrží na 15 dnů.

Uživatelské zkušenosti s Diterpex Rapid

Procházela jsem si spoustu diskuzí a zkušeností s tímto přípravkem, přičemž ve většině případů byli uživatelé nadmíru spokojeni. Negativní zkušenosti často pramenily z toho, že měl člověk vysoké očekávání a myslel si, jak zhubne desítky kilogramů jen tím, že bude jíst doplněk stravy.

Samozřejmě objevily se i kritické recenze kvůli tomu, že na danou osobu prostě produkt nepůsobil. Stejně jako se všemi přípravky, tak i u doplňků stravy je to hodně individuální, protože to, co funguje na vás, nemusí fungovat na kamarádku.

Lidé si pochvalovali, že mají menší chuť k jídlu, opravdu hubnou, měli energii a cítili se spokojenější.

Celkové hodnocení doplňku stravy Diterpex
Zdroj: Heureka.cz

Podle mnohých produkt splňuje vše, co výrobce uvádí. Pochvalují si výsledky, které jsou opravdu viditelné. Někteří zaznamenali i to, že se jim posílil imunitní systém.

Osobní recenze na Diterpex

Samozřejmě ne všichni jsou spokojeni a mezi záplavou pozitivních zkušeností jsou i ty negativní. Vždy jsou výsledky individuální, s čímž je nezbytné u potravinových doplňků počítat.

S přípravkem Diterpex jsou lidé spokojeni
Zdroj: Heureka.cz

Výživový doplněk užívají i některé ženy po porodu. Ženám se totiž často nedaří zhubnout, mají rozhozený metabolismus, a tak potřebují ve svém organismu nastolit pořádek.

Diterpex je účinný, ukazují receze

Často kladené otázky

Potřebujete vědět, jaké jsou u produktu Diterpex nežádoucí účinky? Chtěli byste se zeptat na to, jak máte přípravek užívat? Zajímá vás, jak dlouho ho vůbec můžete brát? Shrnuli jsme pro vás nejčastěji kladené otázky a odpověděli jsme vám na ně.

⚡ Jaké účinky má Diterpex?

Kofein obsažený v potravinovém doplňku přispívá k vyššímu spalování kalorií a tuků a zvyšuje fyzický výkon, což uplatníte třeba při cvičení a práci.

⚡ Proč mít vhodnou váhu?

Obezita, ale i nadváha zatěžují pohybový aparát. Jestliže nechcete mít více opotřebované klouby a docílit chronického onemocnění či psychických problémů, je dobré hubnout a podpořit tento životní krok i potravinovým doplňkem.

⚡ Jak a kdy užívat tobolky?

Tobolky se užívají dvakrát denně, a to vždy jedna tobolka. Dávejte si ji před snídaní nalačno, druhou zase navečer. Rozhodně přípravek neužívejte před spaním, neboť může způsobit ztížené usínání.

⚡ Je produkt vhodný i pro vegany a vegetariány?

Ano, preparát obsahuje takové složky, jež jsou vhodné i pro vegany a vegetariány. Neobsahuje ani škrob, lepek či konzervanty.

⚡ Jaké nežádoucí účinky se mohou objevit?

Jelikož Diterpex obsahuje přírodní složky, nejsou prokázány nežádoucí účinky, jen se nedoporučuje lidem s vysokým krevním tlakem či osobám citlivým na kofein.

Vyhodnocení recenze na Diterpex

Já osobně jsem sice Diterpex nevyzkoušela, nicméně důkladně jsem si prošla diskuze a zkušenosti zveřejněné na internetu. Podle dostupných informací a reálných zkušeností můžu říct, že doplněk stravy může opravdu podpořit hubnutí a redukci tělesné hmotnosti. Pomáhá spalovat tuky a potlačuje chuť k jídlu, ale je nezbytné změnit také životosprávu.

Zaujalo mě, že produkt obsahuje přírodní složky, a to zejména garnicii kambodžskou, která má na lidské zdraví celkově dobrý dopad a vliv. Stejně tak se mi líbilo, že neobsahuje škrob, lepek a konzervanty, takže je vhodný klidně i pro celiaky.

Pokud si spočítáte, že vám jedno balení vyjde na půl měsíce a vyjde okolo 380 korun, tak je to ve výsledku docela drahé, protože na měsíc potřebujete alespoň dvě krabičky po 30 tobolkách.

Diterex Rapid neodsuzuji, protože může pomoci s hubnutím, protože obsahuje složky, které se na spalování tuků opravdu podílejí.

Výhody a nevýhody jsme vám shrnuli i do následující tabulky:

KladyZápory
Pomáhá s hubnutímCena je vysoká
Je vhodný pro celiakyNeúčinkuje na všechny stejně
Obsahuje přírodní složky
Přispívá k potlačení chutě k jídlu

Garnicie kambodžská a hubnutí

Garnicie kambodžská je tropické ovoce známé tako jako Malabar tamarind. Jedná se i o populární doplněk na hubnutí. Snížením hmotnosti se vyrovná i hladina krevního cukru v krvi a dostanete pod kontrolu i cholesterol.

Garnicie obsahuje kyselinu hydroxycitronovou (HCA), blokuje enzym zvaný citrát lyáza, který tělo používá k vytváření tuků. Zvyšuje hladinu chemického serotoninu v mozku, a tím pádem se budete cítit méně hladoví.

Některé výzkumy zjistily, že bylinka zlepšuje hladinu cholesterolu a snižuje triglyceridy a špatný cholesterol, naopak zvyšuje dobrý cholesterol. Neměli byste však užívat doplňky stravy s touto složkou, pokud už berete nějaké léky na cholesterol.

Dále by se měly vyhnout potravinovým doplňkům s tímto přídavkem lidé, kteří se léčí s cukrovkou, užívají léky proti bolesti, mají předepsané léky na psychiku či mají problémy s játry.

X