Will Smith a jeho motivace k úspěchu

0
1454

Všichni se někdy dostaneme do bodu, kdy pochybujeme o svých rozhodnutích nebo si nejsem jistí zda máme to či ono udělat. Obzvláště v hubnutí bývá velice těžké se rozhodnout jaký cvičební plán vybrat, jaký jídelníček, jak se vůbec k tomu celému procesu přinutit atd. Pamatujte si, že pokud by to bylo jednoduché, tak by to dělal každý. Hubnutí a další nepříjemné životní úkony odrážejí charakter člověka. Pokud jste pečlivý a zodpovědný člověk, pak pro Vás hubnutí nemůže být překážkou. Objevte v sobě co se ve Vás skrývá.

Will Smith v tomto motivačním videu říká jednu velice hezkou věc. Přetlumočím jí do podoby, které souvisí s hubnutím. Nedávejte si za cíl, že zhubnete 20 Kg za půl roku nebo 40 Kg za půl roku. Dejte si za cíl, že první ten diety jí budete dodržovat nejlépe jak jen to možné. Dejte si za cíl, že Vaše první cvičení bude tak poctivé, jak jen zvládnete. Pokud toto budete opakovat každý další den, tak Vaše původní cíle překonáte několikanásobně. Nikdy se nesnažte postavit najednou celou zeď. Vždycky se snažte položit jednu cihličku jak nejlépe je to jen možné a každý další den tento proces zopakovat. Pak dosáhnete pocitu štěstí a uspokojení, po kterém tolik toužíte.

Ohodnoťte tento příspěvek!
Předchozí článekOblíbená dieta modelek
Další článekZkušenosti s NATURHOUSE – Podvod nebo příležitost?
Milan Pichlík
Jsem fanoušek zdravého životního stylu a rád o tom také píši. Baví mě psát články o hubnutí, nejrůznějších metodách jak zhubnout a pro tyto účely tvořím také jídelníčky. Dále jsem aktivní sportovec v nejrůznějších sportovních odvětvích. V neposlední řadě mě baví vařit, a proto píši i články s tématikou zdravých receptů. Čtením těchto článků se snad inspirujete a naučíte se také žít zdravým životním stylem a vybudujete si skvělou postavu.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Jméno