Jakou jsou zkušenosti s Proerectou? Zázračný přípravek na erekci?

Problémy s erekcí jsou něčím, s čím se trápí mnoho mužů. Jedná se o velice intimní záležitost, kterou se muži mnohdy stydí řešit nebo ani neví, jak – přinášíme recenzi na Proerecta, ta může pomoci.

Přípravek Proerecta

Dnes sice existují různé léky na podporu erekce, ale vaše kroky hned nemusí mířit k lékaři a vše tělo nemusí být pod náporem léků, abyste mohli dosáhnout vytoužených výsledků v sexuálním životě.

Někdy je nasnadě diskrétní řešení, o němž můžete vědět jen vy.

V této recenzi se proto zaměříme na doplněk stravy zvaný Proerecta, který řeší právě tento ošemetný mužský problém.

Jedná se o přípravek, který je volně k prodeji a není tak třeba se svěřovat u žádného lékaře a nechat si dát lék na předpis.

Níže se zaměříme na to, co všechno Proerecta umí, jaké je její složení nebo co na ní říkají zákazníci, kteří si již přípravek koupili.

Tato Proerecta recenze by tak mohla být odrazovým můstkem k nalezení přípravku, který by mohl opravdu pomoci.

Problémy s erekcí lze řešit i ve vyšším věku

Poruchami erekce trpí více mužů, než by se mohlo zdát. Příčiny tohoto problému mohou být různé. Nejčastěji se jedná o špatnou životosprávu, stres, následek nemoci nebo o hormonální nerovnováhu.

Na vině bývá i vyšší věk, to však ale neznamená, že byste se měli kvalitního sexuálního života vzdát, jakmile nastanou první problémy.

Jak už bylo napsáno hned v úvodu, ne každý chce vyprávět o svém problému lékaři či sexuologovi. Mnozí muži často ani nechtějí brát žádné prášky, které by mohly mít vedlejší účinky nebo způsobovat různé kontraindikace.

Pro kvalitní erekci je zapotřebí především dostatečný přísun krve do penisu. Někdy se však může stát, že jsou cévy zúžené a krve je proto nedostatek. Následkem toho je erekce slabá a nebo vymizí úplně.

Proerecta by však díky svému bylinnému složení měla tyto problémy odstranit a dopřát tak svému uživateli další kvalitní sexuální zážitky. Níže se podívejme na to, co všechno tento doplněk stravy slibuje.

Jaké jsou hlavní přednosti přípravku?

„Už žádný strach ze selhání v posteli” – to je motto, které uvádějí výrobci tohoto doplňku stravy na svých stránkách. Jak by toho ale mělo být docíleno?

Díky bylinnému složení, které si blíže rozebereme v následujících odstavcích, má Proerecta schopnost napomoci dostatečnému přísunu krve do penisu, což podpoří erekci a udrží ji silnou po delší dobu.

Přípravek také funguje jako afrodiziakum, které podporuje mužské libido a má dobrý vliv i na zdraví prostaty a potenci.

Účinek tabletky by se měl dostavit už do 60 minut s tím, že může vydržet až 24 hodin. Pro zvýšení výsledku je vhodné zapracovat i na zdravém a vyváženém jídelníčku.

Zde jsou tedy hlavní účinky:

  • Pevná erekce
  • Prodloužení pohlavního styku
  • Podpora libida
  • Celková péče o mužské pohlavní ústrojí
Pevná erekce

Složení

Už zde bylo zmíněno, že má Proerecta bylinné složení. Jaké byliny a vitamínové bomby jsou tedy v přípravku obsaženy a jaké by měly být jejich konkrétní účinky?

Výrobce uvádí, že složení bylo sestaveno na základě prokázaných účinků jednotlivých bylin a výtažků z nich s tím, že je vše vytvořeno podle těch nejpřísnějších výrobních norem.

Kompletní složení najdete na obalu výrobku, zde si však představíme hlavní složky, které mají na svědomí ony žádoucí účinky.

Maca

Rostlina maca neboli řeřicha peruánská je ceněna především pro svůj kořen. Právě v kořeni se nacházejí tělu prospěšné látky, které jsou řazeny mezi superpotraviny. Maca je skvělým bojovníkem proti impotenci a má dlouhodobé účinky na kvalitní erekci. Kromě toho pomáhá při tvorbě spermií a má příznivé účinky i na prostatu.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní – latinsky tribulus terrestris je rostlina, která se v lékařství užívá velice často.Zároveň je jednou z nejčastěji se vyskytujících složek v přípravcích na podporu erekce, jelikož opravdu výrazně podporuje prokrvení penisu a mužskému rozmnožovacímu ústrojí dodává potřebné látky a vitamíny.

Citrulin

Podobně jako kotvičník se i citrulin často objevuje v souvislosti se zkvalitněním a prodloužením erekce. Jedná se o aminokyselinu získanou z ovoce, která má blahodárné účinky nejen pro mužské pohlavní orgány, ale také pro celé tělo. Hlavním účinkem citrulinu je urychlení nástupu erekce a podpora prokrvení.

Extrakt z kakaovníku

Úkolem této složky je především dodat tělu energii a posílit a prodloužit erekci. Extrakt dokáže uvolnit hladké svalstvo a zároveň rozšířit cévní stěny, díky čemuž bude průtok krve do penisu snadnější.

Extrakt z ženšenu

Extrakt z kořenu rostliny ženšen zlepšuje mužské sexuální funkce a chrání je před oslabením. Podporuje prokrvení organismu a přispívá k pevnější erekci a celkové tělesné výdrži.  Rovněž chrání před vyčerpáním a oslabením imunity.

Vitamín E

Nakonec tu máme vitamín E, který napomáhá efektivnější cirkulaci krve v těle. Jeho superschopností je i zvýšení citlivosti, což znamená, že prožitek ze sexuálního styku bude daleko intenzivnější.

Dávkování a užívání

Pokud byste se pro užívání Proerecty rozhodli, musíte znát její dávkování i rychlost nástupu účinků.

V jednom balení přípravku je celkem 12 tobolek, které není třeba brát pravidelně, ale pouze před plánovaným pohlavním stykem.

Ke zkvalitnění erekce je třeba užívat 1 – 2 tobolky zhruba 1 hodinu před pohlavním stykem.

Tato dávka by neměla být překračována a každou tobolku je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Je Proerecta pro někoho nevhodná? Proerecta není určena ženám. V žádném případě by  ji neměly užívat těhotné či kojící ženy nebo muži s kardiovaskulárními chorobami.

Zkušenosti a hodnocení

Proerecta patří k oblíbeným volně prodejným přípravkům ke zkvalitnění erekce. Není proto divu, že už ji ohodnotilo mnoho uživatelů.

Níže se podívejte na jejich recenze.

Často kladené otázky

Jaké jsou nejčastější otázky ohledně Proerecty a co muže nejvíce zajímá? Zde jsou časté otázky z internetových diskuzí.

⚡ Mohu Proerectu kombinovat s dalšími podobnými přípravky?


Jelikož mívají přípravky na zkvalitnění erekce podobné složení, nedoporučuje se je navzájem kombinovat, jelikož by se jednalo o zbytečný nadbytek obsažených látek. S léky však tabletky kombinovat lze.

⚡ Mohu si vzít pilulku i po požití alkoholu?


Alkohol je známým nepřítelem erekce a tím pádem by mohl snižovat i účinky Proerecty. Společné užívání se tak nedoporučuje. Zdravotně závadné však není.

⚡ Jak dlouho po požití Proerecty budou znatelné účinky?


Jedna či dvě tobolky mohou zajistit kvalitní erekci i možnost opakovaného styku až po dobu 24 hodin. Když se poté účinky sníží, můžete si vzít další tobolku.

⚡ Jak je přípravek zasílán? Nedozví se mé okolí, co si objednávám?


Protože se jedná o intimní záležitost, kterou nikdo nechce veřejně vytrubovat do světa, tak jsou balíčky od Proerecty baleny tak, aby nebylo poznat o co se jedná. Na obalu nejsou žádné reklamy ani název přípravku.

⚡ Kde všude si mohu přípravek koupit?


Proerecta je dostupná pouze v e-shopu prodejce. Dodání je však rychlé, maximálně do 48 hodin (ve všední dny).

Kde Proerectu objednat a jaká je cena?

Jak už bylo zodpovězeno v jedné z nejčastějších otázek, Proerectu není možné pořídit běžně v kamenných obchodech a lékárnách. Dostupná je ale na webu výrobce a vyzvednout je možné i v Praze na odběrném místě po předchozím objednání.

Doplněk stravy je dostupný v Čechách i na Slovensku a vždy se jedná o balení s 12 tabletami.

Jedno balení vyjde na 599 Kč, při objednávce více balení najednou jsou k dispozici množstevní slevy.

 CenaÚspora
1 balení Proerecty599 Kč0 Kč
2 balení Proerecty999 Kč99 Kč/balení
3 balení Proerecty1349 Kč150 Kč/balení
4 balení Proerecty1599 Kč199 Kč/balení

Proerecta rovněž nabízí různé slevové akce, jako například 2+1 balení zdarma. Akce však bývají časově omezené.

Vyhodnocení recenze Proerecty

Proerecta si už našla spokojené uživatele, ale opravdu stojí za vyzkoušení? Převažují klady nebo zápory?

I když pro někoho může být zarážející cena za jedno balení s 12 pilulkami, jedná se o zcela běžnou cenu, která je dokonce ještě nižší, než u mnoha dalších podobných přípravků.

Nástup účinků do 60 minut sice není úplně nejrychlejší, ale kvalitní erekce pak může trvat až po dobu 24 hodin, což je opravdu dobrý výsledek.

Navíc není potřeba žádný předpis, návštěva lékaře a nikdo, dokonce ani sexuální partnerky či partneři, nemusí o tomto podpůrném doplňku vědět.

Celkově se tak Proerecta jeví jako dobrá volba, pokud chcete vyzkoušet nějaké tabletky na podporu erekce i libida. K tomu, abyste se cítili co nejlépe, se však určitě zaměřte i na vaši hmotnost a případně zapracujte na hubnutí – zvládnete to i doma.

VýhodyNevýhody
Zkvalitnění a prodloužení erekceNedostupnost v kamenných prodejnách
Zvýšení libidaPři užívání 2 tablet vydrží balení jen na 6 použití
Zvýšení citlivosti při sexuálním styku
Kvalitní bylinné složení
Stačí užívat jen před stykem
Účinky vydrží až 24 hodin
Diskrétní dodání
Množstevní slevy a slevové akce

X