Zkušenosti s NATURHOUSE – Podvod nebo příležitost?

Určitě jste již pobočku NATURHOUSE viděli a nebo jste o této firmě slyšeli od známých. Možná jste měli nutkání, že to zkusíte a nakonec jste to odložili se slovy, že si raději o tom něco zjistíte než tam půjdete. Dnes bych chtěl vyvrátit pár mýtu a polopravd, které o NATURHOUSE kolují a zároveň Vám dát objektivní představu toho, jakým způsobem to v NATURHOUSE funguje. Udělal jsem si totiž takový malý test.

Toto zní možná trošku divně, ale poslal jsem tam na zkoušku svojí maminku a posléze i kamarádku, abych měl objektivní informace ze dvou zdrojů( já a mých 78 kg by se jim asi nezdálo). Toto je jejich příběh a detailní zkušenosti s NATURHOUSE po 14 dnech dodržování jejich metody hubnutí.

Průběh první konzultace v NATURHOUSE

Průběh první konzultace je vždycky stejná. Trvá přibližně 30 – 45 minut a po příchodu je Vám provedena analýza Vašeho těla(vážení na váze, BMI, podíl vody v těle atd.). Pravděpodobně bude zjištěno, že Vaše tělo obsahuje nějakou hodnotu X kg tuku a Y kg vody. Celkový přístup mi byl vylíčen doslova jako „přátelský a občas jsme se i zasmály“. Takže atmosféra pravděpodobně super. Úkolem je, aby jste se zbavili přebytečné vody a zároveň pomalu hubli i tukovou vrstvu. S tím souvisí další krok.

Dalším krokem je, že proberete s dietoložkou Vaše stravovací návyky. Informace, které se ke mě dostaly jsou takové, že Vám budou sděleny převážně obecné informace, které jsou ovšem v zásadě velice důležité. Například jakým způsobem se stravovat večer, kolik hodin před spaním jíst, co jíst, jaké potraviny jíst, na co si dát při kupování potravin pozor apod. Na základně těchto informací Vám bude předán jídelníček, podle Vaší aktuální hmotnosti a skladby jídelníčku. Prý takový, aby byl příjem živin optimální a neměli jste přes den velký hlad. Na požádání dostanete i recepty na chutná jídla, která by jste měli do svého jídelníčku zařadit.

Na závěr sezení byly jak mamince, tak mé kamarádce doporučeny produkty NATURHOUSE, které by měly usnadnit hubnutí. Každé z nich byl doporučený nějaký jiný, ale byli poměrně drahé. Ovšem, když už si nechaly poradit, tak si je obě koupili. Maminku stály 500 Kč a kamarádku 450 Kč. Je to dost peněz, ale záleží na tom, zda by třeba konzultace s fitness trenéry nebo soukromými dietology byla levnější. Dle mého názoru spíše dražší. Dle informací si však tyto produkty koupit nemusíte, když nechcete.

Další konzultace je vždy 1x za týden a je již přibližně o půlku kratší než první konzultace. Probírá se na ní Váš aktuální stav, problémy s dodržováním metody, výsledky apod.

Mamince se podařilo za 14 dní zhubnout 2,5 kg a kamarádce 2 kg, což jsou poměrně překvapivé výsledky. Každý jsme ovšem jiný a budeme metodu jiným způsobem dodržovat. Jejich názor se schoduje v tom, že jsou rády, že tam nakonec šly(a podstoupily můj malý test), protože se konečně přinutily k tomu hubnout a jěště jim s tím někdo dobře poradil. Nicméně si nejsou jisté, zda budo i dalších týdnech pokračovat, protože cenově je to sice pořád lepší než soukromí poradce, ale i přes to drahé.

Finální verdikt – Podvod nebo příležitost?

Podle toho co jsem vypozoroval, tak přínos NATURHOUSE je hlavně v tom, že nad Vámi někdo drží pomocnou ruku, a když si nebudete vědět rady zda je toto jídlo nebo cvičení vhodné, tak dostanete radu od odborníků. Také je na místě pochválit skvělý celkový přístup zaměstnanců jednotlivých poboček, kteří k Vám přistupují s úctou a snaží se Vám opravdu pomoci.

Na druhou stranu je to docela drahé. Na dalších konzultacích Vám již může být doporučený další produkt, ale platí to samé jako u první konzultace. Nemusíte si nic kupovat. Jenomže asi cítíte, že z něčeho ta firma vydělávat musí. Pokud to na Vás bude příliš drahé, tak můžete kdykoliv z kurzu odstoupit. Jenomže jídelníček, recepty a rady Vám zůstanou na pořád a to, i když už si ani na první konzultaci nekoupíte žádný produkt. Tím pádem to může být velice přínosné alespoň zkusit. Můžete jen získat a jedná se tedy o příležitost. Pokud chcete i vy využít konzultací NATURHOUSE, tak se stačí přihlásit přes formulář níže…

šipka

Objednejte se do NATUREHOUSE!

Další zajímavé tipy

Komentáře

 1. Zdravim Vas,

  no bud delate NATURHAUSU reklamu, a nebo Vam budu holt muset verit, ze jste narazil na pracovníky opravdu zodpovedne, kteri delaji co maji.

  Nasla jsme webove stranky Naturhausu s tim, ze prvni konzultace je zdarma, staci se jen zaregistrovat…. Zaslala jsem registraci a do dvou dnu mi volala pani ze znojemské pobocky. Byla velice prijemna, zeptala se me kdy mam cas, a ke konci telefonatu me upozornila, ze me prvni konzultace prijde cca na 1000 ,-. Tak jsem se ji ptala jak je to mozne, kdyz pri registraci uvadeli konzultaci zdarma. Rekla, ze konzultace je zdarma, ale ze si musim kupit ty podpurne produkty, ktere vyjdou cca na tyto penize….
  Takze za me….pani me jeste ani neviděla, a uz mi dopredu rekla, ze mi hodla vyprazdnit penezenku at nejaky problem mam nebo ne…

  Pisete, ze produkty si koupit nemusite…ale me bylo receno neco jineho, navic podle recenci na internetu, do Vas neco cpou temer kazdou schuzku, a nesmyslne Vas omezuji v jidle ( zdrave hubnuti je o tom jist spravne, ne napr. prestat jist pecivo, nebo vynechat treti denni jidlo)…

  Opravdu asi bych volila soukromeho poradce, a ne nekoho, jehoz praci je predevsim prodat produkty sve firmy…takovy clovek je ovlivneny zavazky vuci zamestnavateli..( porovnala bych to k pojistovakum 🙂 )

 2. Někde jsem na FB kliknul a Naturhouse mě kontaktoval. Byl jsem v Hradci Králové „vyšetřen“. To spočívalo v tom, že jsem byl zvážen na váze TANITA, kde byl zjištěn z váhy a výšky BMI index a poměr vody a tuku. Také mi změřila paní v bílém plášti obvod zápěstí. To prý pro určení typu postavy. No a diagnóza byla na světě. Jídelníček zkráceně – zelenina a maso převážně rybí, nějaké to vajíčko, prostě dieta, kterou si najdu na Google bez problémů. Myslím, že tu dietu má každý klient NATURHOUSE. To hlavní ale byl nákup produktů Naturhouse. Vláknina FIBROKI za cenu v přepočtu 1.200,-Kč za kg, když téměř stejnou vlákninu složením, dokonce se stejným obrázkem, jablko s klasem, koupím v běžné lékárně za 180,-Kč/kg. Předraženo tedy 6,5x. Dále pak LEVANAT plus, kde cena za 1l vychází na 5.700 Kč. Jedná se o výtažek Artyčoku a Černé ředkve a trochu extraktu z Heřmánku. Toto seženu za 580,-Kč za 1l, když si to nakoupím zvlášť a smíchám. Předražené je to tedy 10x. Dále pak suchary FIBROKI, kde je cena za kg cca něco přes 300,-kč. Tam jsem srovnání nenašel, protože nemají složení a ani hodnoty v češtině. Trochu jsem se při nákupu podivil, když jsem za 3 produkty o váze kolem 0,5 kg měl zaplatit 860 Kč. Sympatická paní v bílém plášti mi ale na moje váhání vtipně sdělila „Tak si tedy raději běhejte kolem bytovky, když se Vám to zdá drahé“. Po chvilce sympaťačka již znorvózněla a mírně tvrdším tónem mi připomenula, že se mě věnovala. Koupil jsem to tedy. No nezhubnul jsem ani kilo. V podstatě předepsanou dietu jsem již držel. Tak mi po týdnu sympaťačka vyjela z tiskárny jinou dietu, podobnou té první a zase nic. Co na to říci. NATURHOUSE se vyhýbejte obloukem. Naprosto neprofesionální vyšetření a předražené produkty pochybného účinku.

 3. Ne každý výživový poradce v Naturhouse je stejný a ne všichni vám budou vehementně cpát ty jejich podpůrné produkty. Když si to nebudete chtít koupit tak nemusíte a nevím jak u vás ale u nas ve městě je konzultace v Naturhouse zdarma . A srovnávat ceny produktů v Naturhouse a v lékárně je docela mimo mísu, musíte si uvědomit že si ta firma nějak penize vydělat musí takže je samozřejmé že za hubičku nebudou nehledě na to jak už jsem psala není to povinnost si je koupit, ja osobně bych si tedy aspoň jeden produkt vzala když už to mám zdarma a pak by záleželo asi na tom jak na tom zrovna budu s penězi takže není nutné dělat špatnou reklamu Naturhousu ale především pracovníkům na určitých pobočkách. A ne nejsem jejich zaměstnanec ani jim nedělám reklamu , jen píšu co vím 😉

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.