Nejlepší tipy na hubnutí pro lenochy

Celý proces hubnutí může být místy již únavný. Nevidíte žádné výsledky. Stále se Vám něco nedaří. Váha pravděpodobně lítá nahoru a dolu a vy stále hledáte konečně tu správnou metodu, díky které se Vám již podaří zhubnout. Rozhodl jsem se proto napsat článek, kde Vám ukážu opravdové hubnutí pro lenochy.

Bude se jednat o takový nutný náklady k tomu, aby jste začali hubnout, i když budete líní a nebude se Vám chtít nic moc dělat.

Pro každého línějšího člověka je také dobré najít různé metody, které jim jejich cestu usnadní. Zrovna v této oblasti jsou to vhodné doplňky stravy, které vysoký potenciál Vám pomoci. Přečtěte si například recenzi doplňku stravy na hubnutí Lipoxal Effect. Jedná se o velice známý přípravek, který již pomohl tisícům lidí.

Ve své podstatě stačí používat zdravý rozum a budete hubnout aniž by jste byli 5x týdně ve fit centru nebo každý den běhali či jezdili na kole. Pokud chce zhubnout, tak se Vás denní příjem energie musí být menší než je jejích výdej. To je logické, ne?

Jednoduše stačí, když přijmete takový množství energie z jídla, které zvládnete přes den přirozeně spálit a budete hubnout! Domnívám se, že tento myšlenkový pochod by měl být jasný všem i všem lenochům.

Pokud nemáte na nějaké kardio cvičení čas, náladu nebo Vás prostě nebaví, tak si musíte uvědomit, že Váš výdej energie není pravděpodobně tak velký.

Tento fakt se tedy musí logicky projevit na výši příjmu energie, aby jste mohli hubnout. Neznamená to však, že by jste měli téměř přestat jíst, když máte například sedavé zaměstnání a jezdíte hodně autem, aby jste hubli. Hubnutí pro lenochy je trošku o něčem jiném a Vy by jste si měli uvědomit ty to základní důležité věci:

Naučte se jídelním rituálům

Správný jídelní rituál by měl být základem nejenom hubnutí pro lenochy, protože je to obecně základ každého správného plánu na  hubnutí. Pojďme si připomenout jak by takový rituál měl vypadat. Měli by jste:

  • zdravě snídat
  • jíst menší porce
  • jíst méně a častěji
  • jíst pravidelně
  • pít hodně vody

Díky tomu, že zmenšíte své porce a bude jíst častěji docílíte také toho, že budete mít z jídla větší požitek. Samozřejmě je to také o tom co v těch menších porcích jíte. Pokud budete jíst v menší porcích a vícekrát denně brambůrky nebo čokoládu, tak je Vám asi jasné, že toho moc nezhubnete.

Volte tedy spíš lehko stravitelná jídla a večer omezte těžká a kalorická jídla. Nezapomeňte také jíst pravidelně. To je velice důležité. Nedělejte chybu jako většina lidí, kteří například 6 hodin hladový se slovy, že nemají hlad. Pokud Vám již kručí v břiše a máte hlad, tak je to pro Vaše hubnutí špatně. Tomuto stavu musíte předcházet. Výsledky budou zázračné!

Nekupujte jídla, která Vás pokoušejí

 Jedno ze základních pravidel. Věci, které Vás lákají udělejte nedostupné a jejich získání se snažte co možná nejvíce ztížit. Příklad. Nekupujte si domů tabulkovou čokoládu, když Vás láká jí jíst. Když jí totiž doma mít nebudete, tak už totiž klesá pravděpodobnost, že si jí dáte, protože už by jste pro ni musela do obchodu a to se Vám zajisté vždy chtít nebude.  Slyšeli jste již u psylliu? Ne? Přečte si o jeho účincích v tomto článku – https://painandgain.cz/psyllium-a-hubnuti.

Pokud už se rozhodnete doma držet jídlo, které Vás pokouší, tak vyzkoušejte ještě tento trik. Kupujte například tyto sladkosti v tzv. „mini“ verzi a ideálně v neprůhledných obalech. Jedna Americká studie totiž dokazuje, že pokud si budete kupovat malé čokoládičky a ty zároveň budou v neprůhledném obalu, tak pokušení je jíst není tak velké jako, když by se jednalo o velké kusy a průhledných obalech. Může to znít divně, ale je to tak!

Myslete na kvalitní spánek

spanek-jako-nastroj-pro-lenochy-na-hubnutiPokud máte náročné zaměstnání a chodíte domu unaveni, tak není nic lepšího než doplňovat energii spánkem a to hlavně tím kvalitním. Mějte však na paměti, že spánek a únavu navozuje také špatné a tučná strava. Nezdravé tuky (smažené apod.) mají totiž tendenci tělo uspávat a dostávají ho do stavu únavy. Tím pádem vlastně nejste vůbec unaven fyzicky, ale pouze díky tomu co jíte. Poslední provedené studie také potvrzují, že tato tučná a kalorická jídla mají také vliv na kvalitu spánku. Když totiž budete jíst jídla bohatší na vitamíny a zdravé tuky a omezíte smažené karbanátky, sekané, knedlíky a já nevím co všechno, tak i Váš spánek bude kvalitnější a tím pádem se i z tohoto pohledu budete cítit lépe.

Jak sami pozorujete, tak všechno souvisí se vším. Pokud chcete hubnout jako lenoši a myslíte to Vážně, tak strava a spánek bude Vaší nejlepší zbraní na dietu.

Alespoň se protahujte

Nejste fanoušky sáhodlouhého cvičení, pocení se a trávení času ve fitku? Nedivím se Vám. Chápu, že někteříprotahovani-pro-lenochy lidé mohou mít k tomuto odpor, a že to není nic pro ně. Dělejte pro své tělo však alespoň jednu věc, a to i když se Vám zrovna nechce a jste lenivý. Protahujte se. Alespoň 10 – 20 minut denně. Prostě si místo večerního sezení u televize na 10 minut postavte a protáhněte se od hlavy až k patě. Jednou z cest může být i jóga, ale to už je poměrně náročné cvičení a pokud chcete jste často lenivý, tak to pravděpodobně nebude nic pro Vás.

Uvidíte sami, že pravidelné protahování například po ránu nebo večer po práci je zázračný lék na Vaší produktivitu a dobrou náladu. Prokrvíte tak skvěle svoje tělo a Váš metabolismus bude díky tomu dobře fungovat. Navíc platí staré přísloví. Pohodlí vyplývá z možnosti rozsahu pohybu. Tím pádem pokud nebudete zkrácení a pravidelně se bude protahovat, tak se budete cítit i pohodlně a dobře. Tohle je opravdu zázračná metoda v hubnutí pro lenochy a vy by jste jí měli také praktikovat. Není to nic náročného!

Je to ve Vaší hlavě

Nejenom v hubnutí ale platí, že jaké si to uděláte, takové to také máte. Věřím, že vždy existují cestu k tomu, aby jste cítili o chlup lépe a měli i o nějaké to kilo dole a to ať už jste nemocní nebo zranění. Tuhle bojovou vlastnost však nemají všichni z nás, že by věřili, že vždy je možné najít cestu. Někdy je potřeba, aby za nimi někdo stále, kdo by jim diktovat co mají dělat a podal jím ochranou ruku.

Nebudu si tady na něco hrát, ale rovnou říkám, že mám partnerství se společností NaturHouse, která poskytuje konzultace hubnutí po celé ČR.

Kdyby jste chtěli, aby Vám někdo dobře poradil ohledně stravy a hubnutí a nebo kdyby jste zvažovali, že tam zajdete, tak předtím než tam půjdete nebo zavoláte, tak se prosím přihlašte na odkazu níže. Získám za Váš příchod malou odměnu, díky které budu moc udržovat v chodu tento portál.

Říká se Češi jsou nepřející, a že jen tak někomu peníze do kapsy nedají, ale věřím, že vy jste jiní a chápe, že udržovat tento portál není zrovna beznákladové. Navíc to ani nebudou Vaše peníze. Díky! Odkaz pro objednání na konzultaci zde:

cta-naturhouse

Další zajímavé tipy

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.