Zkušenosti s 5 nejprodávanějšími spalovači tuků na trhu, aneb jaké jsou na ně recenze

Spalovač tuku je potravinový doplněk, jehož úkolem, jak už samotný název napovídá, je spalovat tukové zásoby.

Spalovače obsahují různé složky, ovšem nejčastěji kofein, synefrin, kapsaicin, L-karnitin, konjugovanou kyselinu linolovou i kyselinu hydroxycitronovou.

Pokud si chcete nějaký koupit, dávejte si pozor, protože některé jsou neúčinné, ba dokonce se najdou i nebezpečné produkty.

Lidské tělo sice dokáže přirozeně spalovat tuk, a to správným nastavením jídelníčku a pohybového programu, ovšem používáním vhodných přípravků urychlíte metabolismus a lépe nastartujete hubnutí.

Podívejte se s námi na 5 nejoblíbenějších spalovačů na trhu. 

Ladylab Fat killer

Silný vícesložkový spalovač tuku Ladylab Fat killer pomáhá při redukci tělesného tuku. Ve složení jsou pouze vědecky ověřené látky, jako jsou citrus aurantium, L-carnitin a guarana, které jsou doplněné ještě o významné přírodní polyfenoly.

Úkolem produktu je urychlit přeměnu tukových zásob na energii, a tím zajistit lepší spalování. Ladylab Fat killer se mimo jiné vyznačuje velkou stimulační schopností. Podáte vyšší výkon, a tím pádem bude samotný trénink účinnější.

Protože spalovač obsahuje vysoké množství kofeinu, neměli by ho používat lidé s vysokým krevním tlakem a kardiaci. Produkt není určen pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné či kojící ženy.

Doporučené dávkování je v tréninkový den 1 tobolka zhruba 15 minut před sportováním, v netréninkový den opět 1 tobolka, ale ráno po jídle.

Složení a obsah v jedné tobolce

Guarana extrakt (12 % kofeinu) 200 mg
Kofein 100 mg
Extrakt ze zeleného čaje (60 % polyfenolů) 50 mg
L-carnitin 50 mg
Extrakt z černého pepře (95 % piperinu) 5 mg
Synefrin (citrus aurantium) 10 mg
Chrom 40 μg
Protispékavá látka stearan hořečnatý  
Želatinová tobolka  

Recenze

Zřejmě vás zajímá, jaké jsou na tento spalovač tuku recenze. Jedná se o jeden z nejprodávanějších a nejoblíbenějších spalovačů na trhu. Sportovci si pochvalují, že dodá energii a potlačí únavu, podporuje pocení, zlepší výkon a prodlouží výdrž.

U někoho se objeví lehké pálení žáhy, někomu nevyhovuje vůbec. V drtivé většině případů jsou však zkušenosti pozitivní.

Recenze na spalovač tuku Ladylab Fat killer
Zdroj: Heureka.cz

Pro někoho hraje roli i to, že balení jako takové vypadá stylově a moderně. Lidé se cítí celkově v lepší kondici.

Recenze na spalovač tuku Ladylab Fat killer
Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Podporuje spalování tuku.Tobolky v dóze nevoní.
Podporuje pocení.U někoho se může objevit pálení žáhy.
Balení je hezké.
Dodá více energie.
Zbaví vás únavy.

Grenade Thermo Detonator

Další nejlepší spalovač tuku, recenze sportovců jsou ve většině případů pozitivní. Grenade Thermo Detonator je termogenní stimulant, který se užívá před tréninkem, přičemž nezáleží na pohlaví. Je totiž vhodný jak pro muže, tak i pro ženy.

Grenade Thermo Detonator používají sportovci, fitness nadšenci i běžní návštěvníci posiloven, protože dodává před tréninkem dostatek energie a podporuje spalování přebytečného tuku.

Samozřejmě, nestačí pouze používat doplňky stravy. Pokud chcete zhubnout a redukovat svou hmotnost, je nezbytné tomu přizpůsobit také jídelníček a trénink. Produkt můžete znát i jako spalovač tuků granát, recenze ukazují, že mu tak lidé říkají, protože jeho balení granát opravdu připomíná.

Grenade Thermo Detonator obsahuje jen osvědčené složky, které jsou z farmaceutického hlediska považovány za účinné a kvalitní. Spalovač díky promyšlené kombinaci látek potlačuje chutě na sladké, pomáhá spalovat tuky, dodává tělu energii, zlepšuje koncentraci.

Potravinový doplněk obsahující kofein není vhodný pro děti a mladistvé do 18 let, stejně tak ani pro těhotné a kojící ženy.

Doporučené dávkování je po dobu prvních sedmi dnů 1 tableta denně. Užívejte jednu kapsli hned ráno po probuzení na prázdný žaludek a zapijte ji dostatečným množstvím vody. Po týdnu přidejte i druhou kapsli, a tu si dávejte 30 minut před obědem.

Složení a obsah ve dvou kapslích

Zelený čaj500 mg
Hořký pomerančový prášek420 mg
Kofein225 mg
Kajenský pepř200 mg
Fenylalanin25 mg
Zelená káva10 mg
Plnidlo stearát hořečnatý 
Želatinová kapsle 
Dioxid titaničitý 

Recenze

Grenade Thermo Detonator je stejně jako předchozí produkt nejprodávanější spalovač tuků. Lidé si chválí, že dodává energii, zlepšuje náladu, pomáhá spalovat tuky a podporuje pocení, které je při tréninku důležité. Zlepšuje sportovní výkon a má stylové balení.

Důležité je kapsle zapít dostatečným množstvím vody, protože podle některých lidí můžete potom cítit pepř i nepříjemné pálení v krku.

Recenze na spalovač tuku Grenade Thermo Detonator
Zdroj: Heureka.cz

Recenze na spalovač tuku Grenade Thermo Detonator
Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Balení je stylové.Můžete cítit pepř, pokud ho nezapijete dostatečným množstvím vody.
Podporuje pocení a spalování tuků.Někomu dráždí žaludek.
Zrychluje celkový chod organismu.
Dodá energii na celý den i na trénink.

NUTREND Fat Direct

NUTREND Fat Direct je spalovač tuků kombinující přírodní výtažky a moderní technologie. Vyznačuje se specifickým složením. Fat Direct je první spalovač, který začala značka NUTREND vyrábět. Jaké jsou na tento noční spalovač tuku recenze? Jedním slovem skvělé.

Ve složení najdete výtažky z mořských řas wakame, z garcinie cambogie i ze zelené kávy. Oproti výše uvedeným produktům se NUTREND Fat Direct liší tím, že se užívá večer.

Extrakt z mořské řasy wakame obsahuje pigment fukoxanthin, jenž podporuje spalování a redukci tuků. Garcinia cambogia se sportovcům doporučuje, neboť nejenže napomáhá hubnutí, ale také navozuje pocit sytosti, kontroluje cholesterol v krvi a metabolismus energie. Trojici složek uzavírá extrakt ze zelené kávy, který zvyšuje celkovou efektivitu kapslí.

Pozor, není náhradou pestré stravy a neměly by ho užívat děti, těhotné a kojící ženy.

Doporučené dávkování je 1 kapsle 30 minut před spánkem. Přípravek je totiž určen k večernímu užití. Vždy kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. Potravinový doplněk by se neměl zapíjet alkoholem a mléčnými nápoji.

Složení a obsah v jedné kapsli

Extrakt ze zelené kávy350 mg
Extrakt z garcinie cambogie125 mg
Extrakt z mořské řasy wakame4,8 mg
Rybí olej200 mg
Želatinová kapsle 
Sójový olej 
Kokosový olej 
Emulgátor sójový lecitin 
Zahušťovadlo včelí vosk 

Recenze

NUTREND Fat Direct patří mezi oblíbené spalovače tuků přes noc, recenze se liší. Zatímco někteří pociťují do týdne rozdíly, na někoho nemá produkt účinek žádný. Samozřejmě, záleží to především na konkrétním člověku, jak jeho tělo reaguje na jednotlivé látky.

Recenze na spalovač tuku NUTREND Fat Direct
Zdroj: Heureka.cz

Přestože produkt obsahuje zelenou kávu, nezpůsobuje nespavost, ba naopak má na někoho uspávací účinek.

Recenze na spalovač tuku NUTREND Fat Direct
Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Používá se na noc. Na někoho nemá účinek.
Prodává se za přijatelnou cenu. 
Podporuje hubnutí a redukci tuků.

GymBeam Nero

Komplexní spalovač tuků Nero od značky GymBeam obsahuje přírodní látky, které mají dobrý vliv na lidský organismus. Podporuje redukci tělesných tuků, nástup účinku je rychlý. GymBeam Nero reguluje chuť k jídlu, potlačuje chutě na sladké a zrychluje metabolismus.

Pokud se před každým tréninkem cítíte, že nemáte žádnou energii, s Nero už takový pocit nenastane, protože zvyšuje hladinu energie. GymBeam Nero je poměrně silný spalovač tuku na břicho i další problematické partie těla. Působí na celé tělo.

Základní složkou ve složení je extrakt ze zelené kávy, dále také kofein, L-karnitin a další funkční látky. Jedná se o potravinový doplněk, nikoliv o náhradu pestré stravy. Není vhodný pro děti a mladistvé do 16 let, ale ani pro těhotné a kojící ženy.

Doporučené dávkování jsou 4 kapsle denně, přičemž první 2 kapsle si dáváte ráno a další 2 kapsle v poledne před hlavním jídlem.

Složení a obsah ve dvou kapslích

Chitosan60 mg
Kyselina alfa-lipoová50 mg
Kofein bezvodný200 mg
Bromelain80 mg
Extrakt z bílého čaje80 mg
Extrakt z černého čaje80 mg
Extrakt ze zeleného čaje120 mg
Extrakt ze zelené kávy320 mg
L-karnitin200 mg
Maca (extrakt z kořene)200 mg

Recenze

Spalovač tuku Nero patří k těm levnějším alternativám, takže mnohé potěší cena. Lidé jsou spokojeni s tím, že přípravek funguje tak, jak má, a považují ho za jeden z nejúčinnějších na trhu.

Recenze na GymBeam Nero
Zdroj: Heureka.cz

Jelikož na každého člověka působí jednotlivé látky obsažené ve spalovači jinak, tak je možné, že někdo nepociťuje takové „nakopnutí“ a podobně.

Recenze na GymBeam Nero
Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Pořizovací cena je přijatelná.Někteří lidé nepociťují to správné „nakopnutí“.
Obsahuje přírodní složky.
Podporuje redukci tělesného tuku.
Snižuje chuť k jídlu.

SizeAndSymmetry Synephrine

SizeAndSymmetry Synephrine uzavírá pětici nejlepších spalovačů tuků – recenze jsou různé, ovšem z drtivé části pozitivní. Pomáhá s hubnutím i snižováním tělesného tuku. Jak už samotný název napovídá, produkt obsahuje látku synefrin, jenž zrychlí metabolismus.

SizeAndSymmetry Synephrine slouží k třem hlavním účelům – odbourávání lipidů, zvyšování energetického výdeje a eliminaci nadbytečné vody v těle.

Spalovač tuku je vhodný pro sportovce i nadšence do cvičení. Přestože se zvyšuje metabolický obrat, nemá to negativní vliv na krevní tlak, případně srdce. Používat se dá také během detoxikace, neboť odplavuje přebytečné tekutiny z organismu.

Doporučené dávkování je 1 tableta denně, a to 30 minut před cvičením. Spalovač se užívá i v netréninkové dny, a to vždy 1 tableta ráno na lačno.

Ve složení najdete maltodextrin a extrakt z citrusu aurantiumu.

Recenze

Jaké jsou na tento spalovač tuků recenze? Lidé chválí účinnost, nízkou cenu a také skutečnost, že tabletky zvyšují pocení. Dodá energii, kterou na trénink potřebujete.

Recenze na spalovač tuku SizeAndSymmetry Synephrine
Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Spalovač tuku je účinné.Pro někoho je slabé doporučené denní dávkování.
Cena je přijatelná.
Podporuje spalování tuků.
Zvyšuje pocení.

Často kladené otázky

⚡ Jak fungují spalovače tuků?

Užívají se asi 30 až 60 minut před tréninkem, některé se doporučuje užívat i v netréninkové dny, a to zpravidla na lačno. Pomáhají spalovat více kalorií, ale je nezbytné je zkombinovat se správným jídelníčkem a pravidelnou fyzickou aktivitou. Hlavním účelem spalovače tuků je podpořit hubnutí.

⚡ Co je to termogenní spalovač tuků?

V první řadě jsou účinnější v porovnání s netermogenními, dokonce je doporučují i fitness trenéři a výživoví poradci. Jejich úkolem je zvýšit teplotu organismu, a tím pádem zajistit i vyšší spotřebu energie. Zajišťují také rychlejší spalování podkožního tuku. V termogenním spalovačů je více účinných složek, a to konkrétně kofein, synefrin či extrakt ze zeleného čaje.

⚡ Co je to netermogenní spalovač tuků?

Druhou možností jsou netermogenní spalovače tuků, které však nejsou tak účinné jako termogenní, ale vyznačují se delší dobou působnosti. Jsou vhodné zejména pro vytrvalé a silové sportovce, kteří mají nastavené několikafázové tréninky. Spalovače bývají buď jednosložkové, nebo i komplexní.

⚡ Jaké látky ve spalovačích odbourávají tuk?

Jedná se o kofein, synefrin, L-karnitin, CLA, HCA, extrakt ze zeleného čaje, zelená káva a kapsaicin. Dále obsahují i nechemické látky, mezi něž se řadí extrakt z garcinie kambodžské, cholin bitartrát, inositol, methionin a guarana.

Vyhodnocení recenze spalovačů tuků

Současný trh nabízí stovky různých produktů. Sehnat se dají na černém trhu i zakázané spalovače tuků, ovšem těm se vyhněte, neboť nejsou schválené Evropskou unií, a tím pádem mohou způsobit nemalé zdravotní komplikace.

Výše jsme uvedli pětici nejprodávanějších a nejoblíbenějších produktů z této kategorie, u nichž si lidé pochvalují většinou stále to stejné – dodávají energii, podporují pocení a zajišťují lepší spalování tuků.

Rozhodovat se budete pravděpodobně podle ceny. Dávejte si však pozor na to, že cena není až tak dobrý ukazatel, protože v některém balení je 60 tablet, v jiném zase 100 tablet. Stejně tak se dívejte na dávkování. Neznamená to, že když je v balení 100 tablet, vydrží vám déle, neboť může být nastavené zvýšené dávkování.

Podle recenzí doporučuji sáhnout buď po Ladylab Fat killer, nebo Grenade Thermo. V ani jednom případě neprohloupíte, protože jejich poměr kvalita/cena je velice dobrý.

X