Zkušenosti s dietou Ketomix, která slibuje rychlé hubnutí. Funguje nebo je to podvod?  

Lze hubnout bez pohybu tak, jak slibuje proteinová dieta KetoMIX?

Mám pro vás recenzi této diety postavenou na osobní zkušenosti!

KetoMIX nabízí pestrá jídla jednoduchá na přípravu
KetoMIX nabízí pestrá jídla jednoduchá na přípravu

Trápí vás vaše hmotnost a nevíte, jak s ní zatočit?

Zkoušeli jste různé diety, ale bez výsledku?

Jestliže preferujete rychlé hubnutí spíše cestou vhodného jídelníčku, pak by vás mohla zajímat následující recenze diety KetoMIX.

Způsobů, jak zhubnout, existuje spousta. Výživoví poradci i fitness trenéři doporučují různé tipy a triky pro redukci váhy, ale ne vždy s ohledem na konkrétní potřeby a možnosti daného jedince.

Výrobci KetoMIXu slibují rovněž rychlé výsledky díky své ketonové dietě. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Hubnutí a spalování tuků bez pohybu

Osobně už jsem si prošel různými pokusy o redukci váhy a rychlé hubnutí. Tyto pokusy zahrnovaly pohybové aktivity, různé druhy jídelníčků, doplňky stravy i radikálnější omezení jídla. Najít ten správný způsob ale není vůbec jednoduché.

Pokud také stále pátráte po tom správném způsobu, jak zhubnout, mohla by pro vás být tato recenze užitečná.

Nejprve se ale zaměřme na to, co to vůbec ketodieta neboli proteinová dieta je. Za jejím vznikem stojí harvardský profesor George L. Blackburn, kterého zajímalo to, jak si lidské tělo dokáže poradit se spalováním tuků.

Blackburn přišel na to, že je tělo schopno se dostat do stavu tzv. ketózy, kdy jsou spalovány tuky, zatímco svalová hmota zůstává zachována. Stane se tak tehdy, když tělo přijímá dostatek proteinů a naopak naprosté minimum sacharidů.

Tělo je schopné si v takovém případě poradit s tuky samo a není potřeba jej trápit složitými cvičebními plány. Žádné cvičení, žádné drastické diety, žádné hladovění. Zní to skvěle, dokonce až ideálně, ale jak tělu zajistit takto vyváženou stravu? Odpovědí by mohl být právě KetoMIX.

Do stavu ketózy, kdy začne tělo samovolně spalovat tuky, se můžete dostat už po několika dnech.
Do stavu ketózy, kdy začne tělo samovolně spalovat tuky, se můžete dostat už po několika dnech.

Pryč se sacharidy 

Jak už bylo řečeno, kouzlo ketodiety tkví v tom, že jsou ze stravy odbourány sacharidy a tělo přijímá potraviny bohaté na bílkoviny. Ale co to znamená v praxi? KetoMIX vyvinul speciální dietní plán, který je určen k tomu, aby dovedl tělo daného jedince do stavu ketózy, a to bez jakékoliv námahy.

Tím není myšlena pouze námaha fyzická, ale také námaha spojená s přípravou jídla. V případě KetoMIXu se totiž nejedná pouze o jídelníček, kterým byste se měli řídit, ale o hotové produkty, které připravíte během pár minut

TIP: Podívejte se jaká proteinová jídla nabízí KetoMix ve svém dietním programu.

Proteinová ketodieta KetoMix slibuje hubnutí bez hladovění díky speciálním proteinovým jídlům. Jídelníček k diety dostanete zdarma.
Proteinová ketodieta KetoMix slibuje hubnutí bez hladovění díky speciálním proteinovým jídlům. Jídelníček k diety dostanete zdarma.

Nevýhodou u ostatních typů diet je to, že si musíte jídlo několikrát denně připravovat sami a bez dohledu odborníka. Může se tak stát, že nezvolíte správný poměr ingrediencí a živin a dieta nebude fungovat tak, jak má.

V případě této diety se však tomuto problému naprosto vyhnete. KetoMIX dle svých slov nabízí plnohodnotná jídla, na jejichž přípravě se podíleli jak výživoví poradci, tak specialisté na proteiny. Krom vyvážené a tělu prospěšné stravy výrobci navíc slibují opravdu chutná jídla a výsledky po prvních několika dnech užívání.

Dietě od firmy KetoMIX se svěřila i má kamarádka Hanka a tak jsem se jí zeptal, proč zvolila právě tuto značku a jaké má s KetoMIXem zkušenosti.

„KetoMIX je pro mě taková zlatá střední cesta v poměru cena a chuť. Mým nejoblíbenějším jídlem od KetoMIXu je jejich zeleninová polévka a čokoládová kaše. Vyhovuje mi taky to, že se příchutě například do koktejlů prodávají v prášku a ne v tabletách, jako u některých jiných značek.“

TIP: Co bude obsahovat náš jídelníček při KetoMIX dietě?

Jídelníček proteinové diety pod drobnohledem

Pokud si kladete tuto otázku, pak se na ni pokusím najít odpověď. KetoMIX nabízí zákazníkům plnohodnotný stravovací režim na každý den, a to v rámci několika programů lišících se délkou užívání předpřipraveného jídelníčku. Jako bonus je pak spotřebitelům nabídnut dietní plán na další období s konkrétními recepty od KetoMIX, aby byl přechod z ketodiety snadný a bez hrozby jo-jo efektu.

KetoMIX to jsou proteinové koktejly, polévky, kaše a omelety.

Přijde vám tento výčet jednotvárný? Vůbec ne.

Aby se dieta snadno dodržovala a díky tomu byla účinná, musí vám jídlo chutnat. A na to se v KetoMIXu klade velký důraz.

Dietní plány KetoMix jsou rozdělené dle délky užívání, můžete si tak vybrat, na jak dlouho chcete dietní program vyzkoušet. Ať už si vyberete jakkoliv, každý program je rozdělen na dvě fáze.

V první fázi se můžete plně spolehnout na předpřipravené produkty v podobě 5 jídel denně, ve druhé fázi jsou to tři hotová jídla denně a k tomu KetoMIX recepty na 2 jídla s nízkým obsahem sacharidů dle přiloženého jídelníčku.

S KetoMix dietou si dáte třeba chutnou omelutu.
S KetoMix dietou si dáte třeba chutnou omelutu.

Při pěti jídlech denně se hladu bát rozhodně nemusíte, a to, že už jsou jídla prakticky hotová, je skvělý bonus.

Krom toho je do jednotlivých jídel přidáno mnoho prospěšných látek, které tělu pomáhají nejen s hubnutím, ale i s celkovou vitalitou.

TIP: Nevěříte, že se dá zhubnout bez pohybu? Sledujte naše tipy na zdravý pohyb v rubrice Posilování >>

Co tělu prospěšného balíčky od KetoMIXu obsahují?

 • kvalitní proteiny
 • vitamíny podporující funkci imunity
 • antioxidační látky
 • lněné semínko přispívající ke správné mozkové činnosti
 • glukomanan napomáhající správnému trávení

Zdá se vám to lákavé? Tak se pojďme podívat, na co dobrého se můžete v případě volby diety od KetoMIXu těšit a jaké zkušenosti mají zákazníci, kteří už tuto dietu vyzkoušeli.

 • Koktejly

Proteinové koktejly jsou výživným základem jídelníčku a setkávat se s nimi budete v případě této diety často. Aby nebyly příliš jednotvárné, KetoMIX nabízí na výběr mnoho příchutí. Pochutnat si tak můžete na koktejlu s příchutí banánu, čokolády, jahody, kávy, kokosu, lesního ovoce či vanilky. Už máte svého favorita?

Jeden z mnoha spokojených recenzentů si na koktejlech pochvaluje snadnou přípravu i dobrou chuť.

Recenze na KetoMix kokteil.
 • Polévky

Polévky patří k hlavním jídlům dne, a proto jsou vyvinuty tak, aby vás dostatečně zasytily. Jedná se o husté polévky odpovídající proteinové dietě, které stačí pouze zalít horkou vodou. Pak už si můžete pochutnat na polévce sýrové, zeleninové nebo gulášové.

Polévky Ketomix jsou velice chutné. Máme pro vás i TIP navíc: přidejte do polévky čerstvé bylinky nebo koření dle chuti.
Polévky Ketomix jsou velice chutné. Máme pro vás i TIP navíc: přidejte do polévky čerstvé bylinky nebo koření dle chuti.
 • Kaše

Kaše jsou vedle koktejlů sladkým zpestřením jídelníčku. Můžete zvolit studenou variantu nebo si kaši ohřát. Banánovo – jablečnou příchuť nebo příchuť čokolády si určitě oblíbíte, stejně jako recenzentka Pavla, které vyhovuje i jemná konzistence kaší.

Recenze na KetoMix kaše.
 • Omelety

Omelety jsou v rámci dietního jídelníčku od KetoMIXu jediným tuhým pokrmem a zároveň jediným jídlem, které si můžete dle svých preferencí upravit. Omelety totiž můžete doplnit zeleninou, která je v ketodietě povolená. Sýrovou omeletu či omeletu s příchutí zeleniny připravíte smícháním prášku s vodou a následným osmažením směsi na pánvičce.

Každé balení kompletního dietního plánu obsahuje:

 • Předpřipravené jídlo na každý den hubnoucího programu
 • Detailní manuál s informacemi o ketodietě
 • Popis jednotlivých hubnoucích fází
 • Recepty a jídelníček pro stabilizační fázi diety, jejímž cílem je zabránit jo-jo efektu
Ketonová dieta KetoMix rozhoně není o hladovění ani o odpírání si všeho, co nám chutná.
Ketonová dieta KetoMix rozhoně není o hladovění ani o odpírání si všeho, co nám chutná.

TIP: Zaujala vás KetoMIX dieta? Hubnout můžete začít téměř ihned!

Jak dlouho lze ketodietu dodržovat?

Pokud se rozhodnete zhubnout pomocí ketodiety, měli byste vědět, jestli je pro vás vůbec vhodná. Odborníci podílející se na jídelníčku od KetoMIXu nedoporučují tuto stravu těhotným a kojícím ženám, diabetikům, lidem trpícím poruchami příjmu potravy či lidem s alergiemi na mléko, sóju, vejce či celer.

Problém by se mohl vyskytnout také v případě, že trpíte onemocněním srdce, poruchami štítné žlázy, onemocněním žlučníku, onkologickým onemocněním či dalšími zdravotními problémy. V takových případech není tato dieta striktně vyloučená, doporučuje se však konzultace s lékařem.

Dieta však není omezena věkem, mohou ji užívat i lidé starší 80 let, ovšem i zde je doporučena konzultace s lékařem. Dietní program je určen širokému spektru uživatelů a s pozitivními výsledky a zkušenostmi se chlubí lidé všech věkových kategorií.

Recenze na dietní program KetoMix.

Co se týče délky užívání, KetoMIX nabízí proteinové diety a komplexní dietní plány od 7 dní až po 14 týdnů (1 týden, 2 týdny, 3 týdny, 4 týdny, 6 týdnů, 9 týdnů a 14 týdnů) s tím, že součástí každého dietního plánu je takzvaná stabilizační fáze, jejímž prostřednictvím se můžete opět vrátit k běžné stravě. Pro tuto stabilizační fázi nabízí KetoMIX poradenství v podobě rad a tipů, jak se vyvarovat jo-jo efektu a k tomu recepty na vhodný jídelníček.

Pokud máte určitý cíl, kolik kilogramů chcete zhubnout, není nic jednoduššího, než se poradit přímo s odborníky z KetoMIXu. Ti vám doporučí konkrétní plán, který pro vás bude nejvhodnější, aby bylo hubnutí rychlé a snadné.

K tomu, aby bylo spalování tuků co nejefektivnější, doporučují odborníci pravidelný a dostatečný přísun tekutin, nejlépe čistou vodu nebo neslazené čaje bez sušeného ovoce.

A za jak dlouho můžete očekávat výsledky? To je individuální, ale mnoho uživatelů se chlubí skvělými čísly už po pár dnech.

TIP: Chcete začít hubnout s KetoMix? Vyberte si dietní program, který vám bude vyhovovat.

Pozitivní recenze na dietní program KetoMix.

Často kladené otázky

Máte nějaké otázky ohledně produktu KetoMIX? Diskuze a nejčastější otázky vám pomohou v jejich zodpovězení. 

⚡ Je tato keto dieta vhodná i pro muže?

Ano, produkty od KetoMIXu jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

⚡ Bude mi stačit, když si od vás koupím jen pár produktů?

Ano, je však potřeba si prostudovat dietní plány, vhodný doplňkový jídelníček a stravovat se pravidelně.

⚡ Kdy začnu hubnout?

Pokud vše dodržíte podle předepsaného plánu, měli byste začít hubnout už 2. až 4. den používání jídel od KetoMIXu.

⚡ Mohu jíst i něco jiného než potraviny obsažené v dietním plánu?

Ano, doporučena je zelenina, oříšky nebo různé druhy semínek.

⚡ Mohu pít kávu?

Ano, ale pouze neslazenou, bez mléka a ne příliš často.

Pro některé zákazníky představují problém velká balení, jiní si vychvalují snadnou a rychlou přípravu jídel.
Recenze na dietu KetoMix.
 Alt: Pozitivní recenze na dietu KetoMix.

Rychlá příprava jídel je jednou z nesporných výhod této diety:

Recenze na dietu KetoMix: lidé si pochvalují rychlou přípravu jídel z produktů KetoMiXu.
Recenze na dietu KetoMix: lidé si pochvalují rychlou přípravu jídel z produktů KetoMiXu.
Pokud máte rádi sladké, nemusíte se ho během diety vzdát. Koktejly od KetoMIXu jsou chutnou a výživnou náhradou plnohodnotné svačiny.
Pokud máte rádi sladké, nemusíte se ho během diety vzdát. Koktejly od KetoMIXu jsou chutnou a výživnou náhradou plnohodnotné svačiny.

KetoMIX vs. KetoFIT

Jelikož si u nás ketonová dieta získává stále více příznivců, rozšiřuje se i nabídka trhu. Vedle KetoMIXU se zde objevují i další produkty, například od firmy KetoFit.

KetoFit je cenově srovnatelný s KetoMIXem, stejně tak nabízí podobné produkty v podobě omelet, polívek, koktejlů či kaší. I v tomto případě se jedná o proteinovou dietu, která je zaměřena na rychlé spalování tuků bez potřeby cvičení.

KetoFix je však na rozdíl od KetoMIX určen hlavně pro ženy, jejichž spalování funguje pomaleji než u mužů. Zatímco KetoMIX nabízí balíčky s dietním plánem až na 9 týdnů, KetoFIT má maximální program jen na 4 týdny.

Obě firmy nabízejí zkušební týdenní balíček. Ten zákazníkům umožňuje vyzkoušet jednotlivé produkty, zda jim vyhovují nejen podle chuti, ale i po zdravotní stránce. Cena za jednu porci se pak u KetoMIXu pohybuje od 36 Kč, u KetoFitu od 41 Kč.

KetoFit svým zákazníkům nabízí krom základních pokrmů i chuťovky v podobě proteinových tyčinek, čokolád, palačinek či pečiva, zatímco KetoMIX nabízí pouze čokoládu s maltitolem a stévií namísto cukru. Oproti KetoFitu se však může pochlubit bezlepkovými potravinami, což ocení nejen alergici.

TIP: Chcete si udělat vlastní názor na KetoMIX a KetoFit dietu? Podívejte se na obě.

Cena produktů od KetoMIXu

Ano, i toto je důležitá otázka, která vás nejspíš ohledně této ketodiety zajímá. Jak už bylo řečeno KetoMIX nabízí kompletní dietní plány dle délky užívání, zakoupit si však můžete i jednotlivé produkty a sestavovat si jídelníček sami.

Základní balíček produktů pro hubnoucí plán na čtyři týdny vyjde na 5 490 Kč (balíček obsahuje 140 porcí plus 10 zdarma), pokud si chcete dietu nejprve krátkodobě vyzkoušet, můžete si zakoupit týdenní balíček v hodnotě 1 490 Kč.

Jestliže chcete vyzkoušet produkty jednotlivě, můžete si zakoupit například 10 porcí polévky za 520 Kč, stejně tak jako 10 porcí kaše či omelet za 520 Kč. Plnohodnotné balíčky i jednotlivé produkty můžete pořídit z pohodlí domova objednávkou přes e-shop KetoMIXu.

Byla pro vás tato recenze užitečná? Myslíte si, že by mohl být KetoMIX pro vás tou správnou volbou, jak zhubnout?

Nespornou výhodou je nejen snadná a rychlá příprava chutných jídel, ale i to, že není třeba fyzické námahy ke shazování přebytečných kil.

Je jen na vás, zda si jako bonus k dietě přidáte pohyb například v podobě pravidelné chůze nebo běhání, tomu se rozhodně meze nekladou.

Přidejte se ke komunitě mnoha spokojených zákazníků ještě dnes a pochlubte se vlastními výsledky!

Vyhodnocení recenze KetoMIX. Má to smysl?

positive-iconVýhodynegativNevýhody
Rychlé spalování tuků bez fyzické námahyNevhodné pro těhotné a kojící ženy, diabetiky a osoby s vážnějšími zdravotními problémy
Snížení chuti na jídloBalíčky dodávány pouze po více porcích, které je třeba odměřovat
Pravidelný přísun potřebných živin a minerálů podporujících imunituKvůli sníženému množství sacharidů není doporučen energeticky náročný fyzický pohyb jako například cvičení v posilovně
Snadná a rychlá příprava
Zabránění následnému jo-jo efektu
Výběr z několika příchutí
Potraviny neobsahují lepek

X