Jak funguje oblíbená dieta KetoFit? Recenze a zkušenosti

Dietní program od KetoFit je určen hlavně ženám.
Dietní program od KetoFit je určen hlavně ženám.

Naše recenze KetoFITu vám napoví, zdali jde o dietu vhodnou právě pro vás.

Ketonová dieta, keto dieta, proteinová dieta. Už jste se s tímto termínem někdy setkaly?

Pokud hledáte způsoby, jak zhubnout, tak nejspíše ano.

Způsob shazování kil díky odbourání sacharidů se stal oblíbeným trendem, je však třeba vědět, jak na to. S tím vám mohou pomoci odborníci, kteří se na tento typ diety soustředí a sestavují vhodné jídelníčky.

Chcete efektivně a rychle zhubnout, ale nemáte čas na cvičení ani vaření složitých pokrmů a rádi byste se svěřili do rukou odborníků?

Jak s keto dietou začít a jaké s ní mají ostatní uživatelé zkušenosti?

Podívejte se na následující recenzi dietního programu KetoFit, který je určen hlavně ženám.

Ketodieta je nový trend v hubnutí 

„Zhubněte snadno a zdravě“, tak zní heslo KetoFit, výrobce proteinové diety. Poslouchá se to hezky a určitě jste zvědavé na to, co vám může tato ketonová dieta nabínout.

Pokud stále bojujete s nadbytečnými kily, chutí na sladké, jo-jo efektem nebo dalšími problémy souvisejícími s neschopností zhubnout na vysněnou váhu, KetoFit dieta by mohla být jednou z možností, jak s kily zatočit.

Dámy, zbystřete! Tato konkrétní ketonová dieta je totiž zaměřena právě na ženy a co si budeme povídat, právě ženy si na svém vzhledu zakládají asi nejvíce. Pojďme se na KetoFit dietu podívat blíže.

Ketonová dieta neboli ketodieta obecně je v oboru hubnutí a zdravého životního stylu v poslední době často zmiňovaným tématem. Proč? Na to se pokusím najít odpověď.

Zajímají vás informace o proteinové dietě KetoFit přímo od jejího výrobce?

Zastánci tohoto druhu diety tvrdí, že přináší velice rychlé výsledky bez fyzické námahy. Jak je to možné?

Pokud tělu nabídneme správnou stravu, dokáže se dostat do stavu takzvané ketózy, během níž je schopno samo spalovat tuky, aniž by byla zapotřebí fyzická aktivita.

Ketóza vzniká ve chvíli, kdy tělo začne přijímat dostatek bílkovin a naopak se zbaví sacharidů. I proto se keto dietě přezdívá proteinová dieta, jelikož je založena právě na příjmu převážně proteinových potravin.

Můžete si tak dopřát potraviny, které vedle bílkovin obsahují i tuky, protože ty paradoxně tělu v hubnutí vůbec nebrání. Sacharidy jsou pro tělo zdrojem energie, a jakmile jich má tělo nedostatek, začne jednoduše brát ze svých vlastních zásob.

Jako první tak sáhne po nahromaděných tucích. To zní ideálně, že?

Pokud chcete tuto dietu vyzkoušet, svěřte se do rukou odborníků a vyberte si některý ze speciálně připravených jídelníčků. Nemusíte se totiž o nic starat, vymýšlet vlastní recepty nebo shánět speciální potraviny a budete mít záruku, že vaše strava obsahuje vše, co má a průběh diety bude mít žádané účinky.

Keto dieta slibuje rychlé výsledky bez námahy.
Keto dieta slibuje rychlé výsledky bez námahy.

Výhodou tohoto typu diety je nejen to, že opravdu není zapotřebí se trápit v posilovně, ale také to, že nebudete trpět hlady a jídla budete mít hotová během několika minut.

Musíte však přesně dodržovat předepsané stravovací plány, jíst pravidelně a dietu neporušovat nevhodnými sacharidovými potravinami, které naruší ketózu!

Ketóza nastane jen za předpokladu, že budete dodržovat dietu svědomitě.
Ketóza nastane jen za předpokladu, že budete dodržovat dietu svědomitě

Pokud jste těhotnou nebo kojící ženou, na ketonovou dietu si musíte počkat, protože pro vás není vhodná. Problém by také mohl nastat u diabetiků, lidí trpících onemocněním štítné žlázy, srdečními chorobami a dalšími zdravotními problémy. V takovém případě je rozhodně doporučena konzultace s lékařem.

Pro koho je KetoFit určený?

Na českém trhu existuje několik výrobců potravin vhodných pro ketonovou dietu a jedním z nich je i KetoFit. Ten se na rozdíl od ostatních výrobců zaměřuje především na ženy a jejich specifický metabolismus, čemuž jsou jednotlivé potraviny uzpůsobeny.

„Proč je tak zázračný? Není. Je jen špičkově vyvinut přímo pro ženské tělo, bere veškeré ohledy na funkci ženského těla,“ píšou výrobci na webu KetoFitu. Právě svým zacílením na něžné pohlaví se KetoFit snaží vymezit mezi ostatními výrobci ketonových dietních plánů. V čem tedy tkví ona specifičnost?

Obecně známým faktem je, že ženský metabolismus pracuje pomaleji než ten mužský. Spalování a ukládání tuků, stejně jako růst svalové hmoty ovlivňují nejen tělesné predispozice dané pro obě pohlaví, ale také ženské a mužské hormony.

Co si budeme povídat, muži to mají v životě v mnoha ohledech jednodušší. Stejně tak i v hubnutí a nárůstu svalové hmoty. Díky testosteronu pracuje mužský metabolismus rychleji, při fyzické námaze muži spalují více kalorií a svalová hmota roste rychleji než u žen.

 Ženský metabolismus pracuje jinak než ten mužský.
Ženský metabolismus pracuje jinak než ten mužský.

KetoFit proto nabízí ženám přírodní stravu bez chemikálií a krom snižování váhy dle svých slov dodává ženskému tělu i potřebné vitamíny a minerály, stopové prvky i vlákninu.

Podle odborníků jsou nepřítelem žen hlavně vysokoglykemické sacharidy, díky kterým se tvoří ony nevyžádáné tukové zásoby. A právě o tyto sacharidy je dieta od KetoFitu ochuzena.

Jedna ze spokojených recenzí uživatelek KetoFitu
Jedna ze spokojených recenzí uživatelek KetoFitu.

Chcete se zbavit nadbytečných kil pomocí diety ketoFit? Začít můžete třeba hned!

Jak vypadá dietní plán od KetoFit v praxi?

Pokud byste se chystaly shodit za pomoci keto diety, musíte si položit jednu základní otázku:

Jak moc chci zhubnout?

Jestliže chcete shodit jen pár kilo do plavek, nemusíte se hned ketonové dietě oddávat na několik měsíců, ale můžete její účinky zkusit jen na kratší období. Pokud máte naopak opravdové problémy s nadváhou a chcete svou postavu radikálně změnit, dlouhodobější výzva je určitě na místě.

KetoFit proto nabízí základní tři dietní programy:

Dietní plán KetoFit SOFT

Redukční plán SOFT je určen pro ty z vás, které chcete zhubnout jen nějaké to kilo a dostat se tak do lepší formy v relativně krátkém čase. Tento dietní plán je na 4 týdny a obsahuje celkem 105 porcí proteinových jídel.

V rámci prvního týdne užívání ketonové diety (takzvaného hubnoucího týdne), jíte 5 předpřipravených jídel denně, následující tři týdny (stabilizační fáze) budete jíst 3 jídla od KetoFit denně a 2 jídla z doporučených potravin. Tato jídla si můžete připravit dle receptů zveřejněných na stránkách KetoFit.

Chci vyzkoušet balíček pro redukční plán KetoFit SOFT

Dietní plán KetoFit OPTIMAL

Redukční plán OPTIMAL je dobrým kompromisem mezi mírou úbytku váhy a délkou dodržování diety. V tomto případě už jde o víc, než jen shození pár kil do oblíbených džín. Jde o výraznější změnu. Plán OPTIMAL je určen na 6 týdnů, fáze hubnoucí probíhá první 2 týdny a fáze stabilizační další 4. KetoFit pro tento plán nabízí celkem 144 porcí proteinových jídel.

Chci vyzkoušet balíček pro redukční plán KetoFit OPTIMAL

Dietní plán KetoFit MAXI

Chcete brát hubnutí opravdu vážně, radikálně změnit své tělesné proporce a výrazně tak pomoci svému zdraví i sebevědomí? Pro tento případ nabízí KetoFit redukční plán MAXI. Ten vás zaměstná na celých 9 týdnů, přičemž hubnoucí fáze trvá 4 týdny a fáze stabilizační 5 týdnů. V rámci tohoto programu obdržíte 249 porcí.

Chci vyzkoušet balíček pro redukční plán KetoFit OPTIMAL


Redukční plán SLIMRedukční plán OPTIMALRedukční plán MAXI
Počet týdnů (hubnoucí fáze + fáze stabilizační)3 + 12 + 44 + 5
Počet porcí105144144
Počet jídel denně – fáze hubnutí5 jídel KetoFit5 jídel KetoFit5 jídel KetoFit
Počet jídel denně – fáze stabilizační3 jídla KetoFit + 2 jídla bílkovinová3 jídla KetoFit + 2 jídla bílkovinová3 jídla KetoFit + 2 jídla bílkovinová

KetoFit nabízí různé typy výhodných balíčků, díky nimž se nebudete muset o nic starat.
KetoFit nabízí různé typy výhodných balíčků, díky nimž se nebudete muset o nic starat.

Pokud se ptáte na to, kolik kilogramů shodíte v rámci dodržování jednotlivých dietních plánů, pak ode mne odpověď nečekejte. To je samozřejmě individuální a záleží na tom, jak moc budete dietu dodržovat a zda budete mít pevnou vůli a nesejdete z cesty například mlsáním nevhodných potravin. To by totiž mohlo vážně narušit ketózu a proces hubnutí by se zastavilo!

Stačí jen pevná vůle a konečně zhubnete.
Stačí jen pevná vůle a konečně zhubnete.

Nemusíte se však bát jednotvárnosti stravy ani toho, že byste jídla od KetoFit jedli s odporem. Výrobci této ketonové diety se pokusili do svých jídel vložit dostatek kreativity i chuti k tomu, aby bylo dodržování diety co nejsnadnější. Pokud je vaším strašákem hlad, při pěti jídlech denně se jej opravdu bát nemusíte.

Krom základních redukčních programů si můžete objednat dietní plán na týden, na dva nebo na tři týdny, cestovní balíček na 10 dní anebo zkušební balíček, který slouží jako základní představení proteinových jídel.

Ale teď už se pojďme podívat na to, co každý komplexní dietní plán od KetoFit vlastně obsahuje.

Součástí každého dietního balíčku jsou:

Podívejte se na všetky produkty, které vám KetoFit dieta přinese do vašeho nového hubnoucího jídelníčku.

KetoFit na svých webových stránkách uvádí, že všechna tato jídla mají stejný účinek, tudíž je můžete během dne kombinovat dle chuti. Nemusíte tak nutně v jeden den sníst omeletu, polévku, koktejl a kaši, ale můžete si udělat například den jen s koktejly, nebo jídla jinak kombinovat.

Výjimku však tvoří chuťovky, které mají jiné výživové hodnoty a jejich užívání má jiná pravidla. Chuťovky slouží spíš jen jako zpestření keto diety, protože co si budeme povídat, mlsání máme rádi všichni a obejít se bez něj není jednoduché.

Jak a kdy si takovéto mlsání můžete dopřát vám KetoFit vysvětlí v přiloženém návodu, který je součástí každého dietního balíčku.

Nejlepší způsob, jak začít s KetoFit dietou, je vybrat si jeden z výhodných a propracovaných dietních balíčků.

Jídla od KetoFit by vás měla zasytit po celý den.
Jídla od KetoFit by vás měla zasytit po celý den.

Proteinové koktejly KetoFit

Proteinové KetoFit koktejly patří obecně mezi základní produkty většiny ketonových diet. Jsou chutné, výživné a snadné na přípravu. KetoFit se může pochlubit tím, že ke svým koktejlům nabízí vůbec nejširší výběr příchutí na trhu, a to celkem 16.

Recenze KetoFit: Stačí jen pevná vůle a konečně zhubnete.

Příprava koktejlu je velice jednoduchá. Zde je seznam ingrediencí, které potřebujete:

 • 100 ml vody
 • půl tablety vybrané příchutě
 • 240 ml vlažného polotučného mléka
 • 30 g prášku KetoFit

Do vody rozpusťte půl tablety z příchutě, na kterou zrovna máte chuť (KetoFit nabízí příchutě ovocné, ale například i příchuť cappuccina, karamelu, vanilky či smetanového podmáslí). Až se tableta rozpustí, přidejte mléko a 30 g prášku KetoFit koktejlu. Všechny ingredience pořádně promíchejte (použít k tomu můžete speciální shaker, který KetoFit svým zákazníkům nabízí).

Proteinové kokteily KetoFit mají zajímavé příchutě – ovocnou, karamelovou, vanilkovou, cappuccinovou nebo příchuť smetanového podmáslí.

KetoFit koktejl patří mezi základní jídla dne, na výběr máte ze 16 příchutí.
KetoFit koktejl patří mezi základní jídla dne, na výběr máte ze 16 příchutí.

Proteinové kaše KetoFit

Krupičná proteinová kaše od KetoFit je vděčným jídlem, které si můžete stejně jako koktejl jednoduše připravit kdykoliv během dne. Podle výrobců dokonce můžete experimentovat s příchutěmi a namíchat si kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat.

KetoFit recenze: Stačí jen pevná vůle a konečně zhubnete.
KetoFit recenze: Stačí jen pevná vůle a konečně zhubnete.

K přípravě kaše budete potřebovat:

 • 250 ml studeného polotučného mléka
 • polovinu nebo celou tabletu s příchutí (můžete kombinovat)
 • 25 g prášku proteinové kaše KetoFit

Ke smíchání všech ingrediencí můžete opět použít KetoFit shaker, nebo směs připravit v libovolné misce či hlubokém talíři. Pro zpestření můžete kaši polít 1 čajovou lžičkou slunečnicového oleje.

Proteinovu kaši KetoFit si lze snadno připravit kdykoliv a v podstatě i kdekoliv během dne.

Proteinová kaše patří k hlavním jídlům dne.
Proteinová kaše patří k hlavním jídlům dne.

Proteinové omelety KetoFit

Proteinové omelety od KetoFit patří k hlavním jídlům dne a tak jsou určeny především jako oběd či večeře. Pokud se bojíte, že budou příliš jednotvárné, pak se bát určitě nemusíte. Nejen, že jsou nabízeny hned ve třech kombinacích (čabajková omeleta, sýrová s pórkem, žampionová omeleta), ale doplnit je můžete o čerstvou zeleninu, která je při ketonové dietě povolena.

Ingredience k přípravě proteinové omelety:

 • 160 mililitrů polotučného mléka
 • 32 g prášku proteinové omelety KetoFix

Ingredience rozšlehejte opět v shakeru nebo jiné vhodné nádobě a smažte na rozehřáté pánvi potřené slunečnicovým olejem (zhruba 1 čajová lžička) po dobu 3 až 5 minut. K omeletě pak můžete přidat libovolnou zeleninu, která je při ketonové dietě povolena (denně můžete zkonzumovat až 500 g této zeleniny).

Proteinová omeleta KetoFit se konzumuje se zeleninou.

Proteinovou omeletu od KetoFit můžete zpestřit povolenou zeleninou.
Proteinovou omeletu od KetoFit můžete zpestřit povolenou zeleninou.

Proteinové polévky KetoFit

Podobně, jako omelety, patří proteinové polévky KetoFit k hlavním jídlům dne. Jedná se o opravdu výživná jídla, která by vás měla dostatečně zasytit. KetoFit nabízí i v tomto případě několik příchutí, takže se nemusíte bát jednotvárnosti. Můžete si pochutnat na sýrové polévce s pórkem, žampionové polévce, rajské polévce, čabajkvé, či na smetanové polévce s houbami.

Recenze KetoFit: Stačí jen pevná vůle a konečně zhubnete.

K přípravě polévky budete potřebovat:

 • 29 g polévkového prášku KetoFit
 • 200 ml horkého polotučného mléka

Ingredience smíchejte v hlubokém talíři či misce a nechte 3 minuty odstát. To je vše! Výživná horká polévka hotová během max. 5 minut.

Proteinové polévky vás dokážou zasitiť jako jakékoliv jiné hlavní jídlo dne. 

Proteinové polévky KetoFit jsou hotové během 5 minut.
Proteinové polévky KetoFit jsou hotové během 5 minut.

Proteinové chuťovky KetoFit

Jak už jsem zmiňovala dříve, mlsání k našemu životu neodmyslitelně patří a dokáže nám zpříjemnit den. Neměli bychom se jej proto vzdávat ani během diety. Pokud najdeme ty správné potraviny, můžeme uspokojit naši chuť na sladké a zároveň nevykročit z dietního plánu. KetoFit na mlsaly opravdu myslí, protože nabízí široké spektrum různých chuťovek, díky kterým lze dietu zpestřit.

Začněme u čokolády, protože ta je asi nejčastějším cílem milovníků sladkého. KetoFit nabízí proteinovou čokoládu KetoFit Gold, která neobsahuje přídavky cukru a ztuženého tuku. Pochutnat si můžete také na proteinových tyčinkách v několika příchutích nebo na kakaovém nápoji.

Mezi chuťovky patří i hlavní jídla dne, například v podobě proteinových palačinek či svíčkové omáčky. Pokud by vám chybělo něco slanějšího k zakousnutí, můžete si vybrat chlebíčkové krekry. KetoFit k tomu všemu nabízí i různé doplňky stravy, které by měly mít blahodárné účinky na náš organismus.

Proteinové chuťovky KetoFit nám pomohou zapomenout, že vlastně držíme dietu.

 Mlsat čokoládu během diety? Proč ne!
Mlsat čokoládu během diety? Proč ne!

Nejlepší recepty KetoFit na jednom místě

Ketonová dieta má určitá pravidla, díky nimž je z čistě proteinové stravy zapotřebí opět postupně přejít ke stravě běžné. Tento postupný přechod nastává ve fázi stabilizační, kdy jsou denně doporučena 3 jídla proteinová (v tomto případě tři jídla od KetoFit) a dvě jídla bližší běžné stravě. Ovšem pozor, neznamená to, že byste se mohli začít cpát knedlíky a smaženým sýrem.

I v této fázi je třeba striktně dodržovat určitá pravidla a jíst jen potraviny, které jsou vhodné. KetoFit proto na svém webu uvádí recepty, jimiž byste se měli řídit. Inspiraci však můžete brát i jinde. Jelikož je keto dieta velice oblíbená po celém světě, mnoho inspirace můžete najít i na internetu.

Zde si uveďme tři příklady chutných receptů, které jsou pro stabilizační fázi vhodné:

Zapečené papriky plněné sýrem 

 • 2 středně velké papriky
 • 4 vejce
 • ½ šálku sýru ricotta
 • ½ šálku strouhané mozzarelly
 • ½ šálku strouhaného parmezánu plus 2 lžíce parmezánu na ozdobu
 • 1 čajová lžička sušeného mletého česneku
 • ¼ šálku listového špenátu
 • špetka sušené petržele
 1. Předehřejte troubu na 190 °C, papriky rozkrojte na polovinu a vyjměte semínka.
 2. V misce nebo ideálně v kuchyňském robotu smíchejte všechny tři druhy sýrů, vejce, česnekový prášek a sušenou petržel. 
 3. Do každé poloviny papriky nalijte připravenou směs, až těsně po okraj. Navrch položte několik lístků špenátu a promíchejte s vaječnou směsí. Takto připravené papriky zakryjte alobalem a pečte po dobu 35 až 45 minut. 
 4. Papriky posypte zbylým parmezánem a nechte 3 až 5 minut dojít, aby se vytvořila křupavá sýrová kůrka. 
Zapečená papriky se sýrem a vejci
Místo paprik lze zapéct tykev

Energetická hodnota: Kalorie 245.5 Tuky 16.28 g Sacharidy 5.97 g Bílkoviny 17.84 g

Čedarová polévka s chilli papričkami Poblano

 • 2 středně velké chilli papričky Poblano (můžete nahradit i jiným druhem lehce pálivých chilli papriček)
 • ½ květáku
 • 2,5 šálku zeleninového vývaru
 • 1 lžíce másla
 • ¼ šálku nakrájené cibule
 • ¼ šálku zakysané smetany
 • 1 šálek strouhaného čedaru plus 2 lžíce na posypání
 • 1 lžíce sušeného mletého česneku
 • 1 čajová lžička kmínu
 • 1 čajová lžička uzené sladké papriky
 1. Nejprve opečte celé chilli papričky z obou stran, aby byly do hněda propečené a změklé. Papričky poté umístěte do uzavřené nádoby a nechte je stranou na později. 
 2. Květák rozkrájejte na malé kousky a uvařte v páře do měkka. Poté jej přidejte do připraveného zeleninového vývaru a v mixéru rozmixujte do hladka. Mezitím si připravte hrnec na polévku. 
 3. V hrnci zpěňte máslo a nechte na něm zesklovatět jemně nakrájenou cibuli. Do hrnce přilijte polovinu květákové směsi, smetanu a sýr. Směs míchejte, dokud nebude mít hustší konzistenci. Poté snižte vařič na nejnižší teplotu. 
 4. Odstraňte semínka z opečených Poblano chilli papriček a nakrájejte je na kostičky. Většinu vhoďte do polévky, zbytek nechte na ozdobu. 
 5. Přilijte zbytek květákové směsi a vařič opět přepněte na vyšší teplotu. Takto vařte ještě asi 5 minut. 
 6. Přidejte sušený česnek, uzenou papriku, kmín a polévku sundejte z tepelného zdroje. 
 7. Polévku servírujte ještě horkou, navrch nasypte zbytek chilli papriček a dozdobit můžete nastrouhaným čedarem.
Chedarová polévka s chilli papričkami
Chedarová polévka s chilli papričkami.

Energetická hodnota: Kalorie  241.5 Tuky 16.88 g Sacharidy 10.41 g Bílkoviny 10.66 g

Kuřecí stehna Caprese 

 • ½ lžíce másla
 • 6 vykostěných kuřecích stehen bez kůže
 • 2 šálky lístků bazalky
 • ½ šálku olivového oleje
 • ¼ šálku piniových ořechů
 • 1 větší rajče
 • 1 mozzarella
 • Pepř, sůl 
 1. Na pánvičce nechte rozehřát máslo a vložte do ní nakrájená, opepřená a osolená kuřecí stehna. Opečte z obou stran, aby se maso zatáhlo. 
 2. Do mixéru vložte lístky bazalky, olivový olej, piniové oříšky a špetku soli. Vzniklým pestem pomažte kuřecí stehna v pánvičce. 
 3. Na takto připravené maso vložte plátky rajčete a mozzarrely a při mírné teplotě opékejte zhruba 30 minut, dokud maso dostatečně nezměkne a sýr se neroztaví. Toto množství vystačí na 6 porcí. 
Kuřecí stehna Caprese jsou vlastně o kuřecí maso vylepšenou verzí caprese salátu.
Kuřecí stehna Caprese jsou vlastně o kuřecí maso vylepšenou verzí caprese salátu.

Energetická hodnota: Kalorie 476.83 Tuky 35.38 g Sacharidy 1.98 g Bílkoviny 36.82 g

TIP: Hledáte kvalitní rady a tipy na hubnutí? Sledujte články v naší rubrice Hubnutí >>

Jsou i negativní účinky ketodiety?

Nejdříve zodpovím hned první otázku. S keto dietou můžete začít prakticky kdykoliv, stačí jen vaše pevné rozhodnutí a odhodlání. Nemusíte se nijak připravovat, cvičit, postupně omezovat své běžné jídlo…

Stačí jen vybrat dietní plán a jít do toho. Pokud si přeci jen nejste jistí, zda by vám ketonová strava vyhovovala, pak si u KetoFit můžete objednat zkušební balíček a ochutnat jednotlivá jídla.

Hlavní proměnnou je však váš zdravotní stav. Pokud netrpíte žádnými alergiemi nebo nemáte nějaké vážnější zdravotní potíže, pak vám nic nestojí v cestě. Jestliže jste ale alergičtí například na mléčné výrobky, sóju, lepek nebo další potraviny, které se konkrétně v dietním plánu od KetoFit nacházejí, pak byste se měli této dietě vyvarovat.

Problém by mohl nastat i tehdy, jste-li zvyklí na namáhavější fyzickou aktivitu v podobě pravidelného sportu, posilování či jiné fyzicky náročné činnosti. Ketonová dieta je, jak už víme, bezsacharidová a sacharidy jsou hlavním zdrojem energie. Jejich absence má proto na příjem energie vliv. Při dodržování ketodiety byste proto měli provádět spíše lehčí fyzické úkony, například chůzi, běh na kratší vzdálenosti nebo lehká kondiční cvičení.

Už jste na ketonovou dietu naladěné a věříte, že konečně je tady dieta pro vás?

Nehledejme ale jen negativa, keto dieta od KetoFit slibuje i jiné pozitivní účinky krom hubnutí. Díky přírodním bílkovinám, vitamínům a minerálům je tato keto dieta vhodná pro správný stav kostí a zubů, rovněž napomáhá k posílení imunity i kvalitě pokožky.

Často kladené otázky

⚡ Jak zabráním tomu, aby se mi po dokončení diety váha opět nevrátila?

Na běžný jídelníček je potřeba přejít postupně, nikoliv naráz a dodržovat správně jídelníček ve stabilizační fázi. Jakmile dojíte jídla z dietního balíčku, nepřestávejte jíst 5 krát denně po třech hodinách a zkuste se nadále alespoň částečně držet receptů vhodných pro keto dietu.

⚡ Mohu pít během ketodiety alkohol?

Alkohol je pro keto dietu naprosto nevhodný, i malé množství by mohlo narušit požadovaný stav ketózy. Pokud je to tedy možné, jeho spotřebě se vyhněte.

⚡ Mohou keto dietu s KetoFitem dodržovat i ženy starší 60 let?

Pokud netrpí žádnými závažnějšími chorobami, pak ano, i tak je ale doporučena konzultace s lékařem.

⚡ Musím denně nutně sníst všech 5 jídel od KetoFit nebo nevadí, když nějaké z nich vynechám?

Pokud je to možné, snažte se dodržovat stanovený plán a jídla nevynechávejte. Pokrmy od KetoFit jsou navrženy tak, aby ženskému tělu pravidelně dodávaly potřebné výživové hodnoty a v případě vynechání jídla by mohlo dojít k nerovnováze vyvolávající pocit hladu, chuť na sladké nebo dokonce malátnost.

⚡ Mohu pít při dietě od KetoFit kávu?

Dobrá zpráva pro vytížené ženy a milovnice kávy. Ano, při této dietě můžete pít jeden až dva šálky denně, mělo by se však jednat o kvalitní kávu (rozpustným variantám se vyvarujte). Můžete přidat i trochu mléka.

Ukázka zkušebního balíčku:

Jak začít hubnout? Vyberte si jeden z dietních balíčků KetoFit.

 

KetoFit nebo KetoDiet?

V diskuzích ohledně KetoFitu a jiných keto diet se často objevují různá srovnání a názory na to, jak si jednotliví výrobci mezi sebou stojí. Jaký je tedy rozdíl mezi KetoFit a KetoDiet, další oblíbenou keto dietou?

KetoDiet je stejně jako KetoFit českou značkou, která je dle slov výrobců navržena pro „rychlé, účinné a bezpečné hubnutí“.

I zde jsou základem:

Ani zde nechybí velké množství různých příchutí, i když KetoFit má, minimálně co se týče příchutí do kaší a koktejlů, navrch.

Stejně jako KetoFit nabízí KetoDiet tři základní varianty hubnoucích programů, v tomto případě jsou však hubnoucí programy delší, za což si ale zároveň připlatíte.

Hubnoucí program BASIC trvá 3×2 týdny, program MEDIUM 3×3 týdny a program INTENSE 3×4 týdny. K tomu jsou uzpůsobeny i jednotlivé balíčky, které jsou vhodné pro jednotlivé fáze hubnutí. Jídla jsou navíc rozdělena dle toho, komu je dieta určena. Stejně jako KetoFit počítá i KetoDiet s rozdílnými výživovými potřebami u mužů a žen a tak si můžete vybrat dietní balíček dle svého pohlaví.

KetoDiet nabízí dlouhotrvající dietní programy.
KetoDiet nabízí dlouhotrvající dietní programy.

Co se týče ceny, balíčky od KetoFit pořídíte od 290 Kč (zkušební balíček s dvěma porcemi jídla v podobě omelety a polévky, třemi nápoji a čokoládou), u KetoDiet můžete zkušební balíček získat za 499 Kč. Tento balíček obsahuje celkem 4 nápoje, 1 pudink, 5 proteinových tyčinek, 1 kaši a 1 omeletu).

Balíčky, které jsou určeny k plnohodnotnému hubnoucímu programu, pořídíte u KetoFit za 4 449 Kč (dieta na 3 týdny, 105 porcí) u KetoDiet je to 4 725 Kč za stejné časové období a počet porcí. 4týdenní dieta pak vyjde u KetoFit na 5 999 Kč (144 porcí), KetoDiet ji nabízí za 6 300 Kč (pro muže i pro ženy, 140 porcí).

Automatickou součástí balíčku od KetoDiet je shaker na přípravu nápojů plus brožura ke konkrétnímu dietnímu plánu, KetoFit nabízí shaker jako jeden ze dvou možných dárků k balení. Druhou volbou dárku je proteinová čokoláda.

Oba výrobci rovněž nabízejí produkty i jednotlivě, takže si můžete svůj dietní plán sestavit sami.

Vyhodnocení recenze KetoFit

Pomohl Vám tento test v rozhodování, zda využijete k hubnutí ketodietu od KetoFit?

Myslíte si, že má tento dietní plán určený speciálně ženám své nesporné výhody?

Pokud si stále nejste jisti, využijte možnost zkušebního balíčku a zjistěte, zda vám tato jídla snadná na přípravu budou chutnat a vyhovovat. Čas a práci vám však ušetří určitě.

Který balíček KetoFit je pro vás nejvhodnější? Podívejte se!

Zapojte se do některé z mnoha diskuzí na internetu, zjistěte, s jakými výsledky se uživatelky KetoFitu mohou chlubit a staňte se jednou z nich!

Úbytek energie je u některých zákaznic problémem, i tak ale produkt doporučují.
Často se objevují názory na to, že pocit hladu opravdu není přítomen.
KetoFit recenze: Proteinové kaše patří mezi oblíbená jídla od KetoFit, jsou tak častým terčem diskuzí.
Polévky i ostatní produkty jsou na přípravu opravdu jednoduché.
Některým recenzentům v diskuzích vadí, že nelze vybrat více druhů příchutí.


VýhodyNevýhody
Dieta určená speciálně pro ženský organismus Náročné na výdej energie
Velice snadná příprava během pár minutJednotlivé porce je třeba odměřovat
Dietní strava bohatá na vitamíny a minerályVyšší pořizovací cena
Rychlé hubnutí díky jídlům vytvořeným odborníky na správné stravování
Velký výběr příchutí do koktejlů a kaší
Vhodné pro ženy po porodu i ženy starší 60 let
Pro časově vytížené ženy, které potřebují zhubnout bez námahy

Výhody KetoFit diety převyšují nad jejími nevýhodami. Jdete do toho?

 

X