Recenze přípravku H2Out. Je to opravdu účinný přípravek na hubnutí?

Pokud se vám zdá, že vám organismus zadržuje vodu, podpořte jeho odvodnění účinným doplňkem stravy.

Slyšeli jste někdy o tom, jaké má H2Out recenze?

Jedná se o potravinový doplněk, jenž kombinuje pět přírodních rostlinných látek.

Jaké má účinky na lidský organismus?

Splňuje to, co výrobce slibuje?

Odpovědi na dané otázky najdete v následujících řádcích.

Základní fakta

Zadržování vody v těle není nic neobvyklého. Přispívají tomu především cukry ve stravě, nezdravý životní styl, hormonální antikoncepce, nedostatek fyzické aktivity, překyselení organismu, nízký příjem tekutin a sedavá práce.

Při nadměrném zadržování vody se vám objeví přebytečný tuk v problémových partiích, jako jsou břicho, boky a pas. Stejně tak se o slovo přihlásí celulitida, otoky končetin, nadměrné pocení, pocit těžkých nohou a neustálá únava.

Složení

Protože preferuji čistě rostlinné produkty, tento přípravek mě zaujal, neboť neobsahuje chemické přísady, které mívají často vedlejší účinky.

H2Out má ve svém složení pět přírodních složek včetně kofeinu. Jedná se o rostlinný preparát, jenž v denní dávce, což jsou dvě tobolky, obsahuje následující složky:

SložkaMnožství
Zelená káva200 mg
Kopřiva dvoudomá200 mg
Bambus166 mg
Kofein bezvodný150 mg
Jílovec maďal80 mg
Fenykl obecný4 mg

Zelená káva

Zelená kávaZelená káva se získává z nepražených bobů kávovníku. Obsahuje vysoké procento kyseliny chlorogenové, která napomáhá spalování tuků. Zelená káva je považována také za výborný antioxidant. V neposlední řadě podporuje detoxikaci organismu a snižuje chuť k jídlu.

Kopřiva dvoudomá

Kopřiva dvoudomáKopřiva, která často dorůstá do výšky až 1,5 metru, má blahodárný vliv na lidský organismus. Slouží k detoxikaci a pročištění těla, především krve. Charakteristická je močopudnými účinky, takže pomáhá odplavovat toxiny. Pozitivní vliv má i na funkci jater, střev a žlučníku.

Bambus

BambusBambus obsahuje velké množství oxidu křemičitého a uplatnění nachází zejména v ájurvédské medicíně. Pomáhá při léčbě kloubů, zmírňuje menstruační bolesti, podporuje správnou funkci žaludku a bývá označován i jako přírodní afrodiziakum. Mladé výhonky zmírňují nevolnost a zbavují zažívacích potíží.

Kofein bezvodný

Kofein bezvodnýÚčinky kofeinu jsou všeobecně známé. Potlačuje ospalost, takže se doporučuje sportovcům, studentům, řidičům i osobám s častým pocitem únavy. Zvyšuje pozornost a soustředěnost.

Jírovec maďal

Jírovec maďalJírovec maďal je známý také jako kaštan koňský. Semena obsahují aktivní látky urychlující vstřebávání otoků, pomáhající při chronických žilních onemocnění a tlumící svědivost různých ekzémů.

Fenykl obecný

Fenykl obecnýBylinka je známá pro své tlumící účinky při křečích v trávicím ústrojí. Tato trvalka zlepšuje tvorbu trávicích šťáv. Fenykl obecný bojuje i s nadýmáním a kašlem. Mimo jiné se doporučuje kojícím ženám, neboť zvyšuje tvorbu mateřského mléka.

Pro koho je H2Out vhodný?

Potravinový doplněk H2Out 40 je ideální volbou jak pro muže, tak i pro ženy. Doporučuje se osobám starším osmnácti let, které potřebují odvodnit organismus a dostat tak z těla přebytečnou vodu pryč.

H2Out svým složením:

  • zajišťuje normální činnost ledvin, které jsou pak schopny vylučovat přebytečnou vodu z organismu,
  • podporuje vylučování moči,
  • snižuje otoky a pocit těžkých nohou, neboť se zlepší cirkulace v žilách a cévních vlásečnicích,
  • pozitivně působí na trávicí systém a metabolismus.

Způsob užívání a dávkování

V jednom balení je čtyřicet tobolek.

Výrobcem doporučené dávkování jsou dvě tobolky během dne, a to vždy ideálně po jídle. Protože produkt H2Out tob.40 obsahuje kofein, je lepší ho užívat ráno a odpoledne, nikoliv večer. Nejpozději si kapsli dejte čtyři hodiny před spaním.

V případě, že je vaše hmotnost vyšší než 70 kilogramů, zdvojnásobte dávkování, a tím urychlete a zlepšete odvodnění organismu. 

Dávkování doplňku stravy H2Out
Osobám s hmotností do 70 kg se doporučují 2 tobolky denně, zdroj: h2out.cz

Doplněk stravy nepředstavuje náhradu pestré stravy. Určen není ani pro děti a těhotné ženy.

V okamžiku, kdy doberete jedno balení po 40 tobolkách, dejte si pauzu 3 měsíce, než začnete s další kúrou.

Setkat se můžete také s přípravkem H2Out Forte, který je předchůdcem současného produktu. Zakoupit se dá v různých e-shopech, ale také nabízí H2Out Dr. Max a další lékárny.

Výrobce neměl hlášen žádný nežádoucí účinek, takže je velice nepravděpodobné, že by se objevil nějaký u vás. 

Přípravek chraňte před vlhkem a nenechávejte ho na přímém slunečním záření.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. 

Uživatelské recenze a zkušenosti

Se zavodněním organismu bojuje spousta lidí, a to jak žen, tak i mužů. Jaké mají s H2Out zkušenosti ostatní lidé? Před nedávnem jsem mluvila s kamarádkou, která má problém s neustálým zavodňováním, protože jí špatně funguje lymfatický systém.

Chodí pravidelně na procedury, jejichž účelem je zlepšit fungování lymfy, navíc si pořídila i přípravek H2Out. Pochvalovala si, že jí začaly mizet otoky dolních končetin, snížila se jí také tělesná hmotnost, což bylo zřejmě dáno tím, že se zbavila přebytečné vody, a přestala se cítit tak nafouknutá.

Pokud hledáte na H2Out diskuze, najdete jich celou řadu. Určitě je dobrý se řídit reálnými recenzemi od skutečných uživatelů, které najdete na různých stránkách, jako je třeba Heureka.

Recenze na doplněk stravy H2Out
Zdroj: Heureka.cz

Určitě musíme podotknout, že H2Out není pro všechny lidi, neboť na každého působí jinak, a proto se u některých jedinců výsledky nedostavily, nebo jen v malé míře.

Zkušenosti s H2Out
Zdroj: Heureka.cz

Jedno balení se 40 kapslemi vyjde na zhruba 585 korun, přičemž některým lidem vadí, že je pořizovací cena vysoká.

Recenze na doplněk stravy na odvodnění H2Out
Zdroj: Heureka.cz

I na stránkách produktu H2Out najdete recenze od ověřených uživatelek. Mezi nimi je i slavná fitness trenérka Hanka Kynychová. 

Další recenze na H2Out
Zdroj: odvodneni-organismu.cz

Vyhodnocení recenze H2Out

Z výše uvedených zkušeností je patrné, že opravdu pomáhá H2Out odvodnění. Recenze ukazují, že jsou uživatelé spokojení. Výsledky jsou však individuální a najdou se i jedinci, již žádné změny nezaznamenaly. 

Doplněk stravy svůj primární účel splňuje, takže nepatří mezi ty podvodné produkty, jichž je na trhu spousta.

H2Out si koupíte pohodlně přes internet. Přes Heureka.cz najdete celou řadu prodejců tohoto přípravku. Cena za balení se 40 tabletami se pohybuje okolo 585 korun.

Výhody a nevýhody jsme vám shrnuli ještě do následující tabulky:

VýhodyNevýhody
Obsahuje přírodní složkyVyšší cena
Přípravek je vhodný pro muže i ženyVýsledky jsou individuální
Suroviny mají certifikovaný původ
Pomáhá v odvodnění
Zlepšuje metabolismus
X