Zkušenosti s přípravkem na hubnutí TRF® Thermo reactive formula

Chcete zhubnout, ale stále se vám to nedaří?

Stravujete se zdravě? Zapojili jste do svého programu i pohybovou aktivitu?

V problémových partiích se vám však neustále drží podkožní tuk?

V takovém případě je dobré vyzkoušet nějaký doplněk stravy na hubnutí.

Úkolem těchto přípravků je zaútočit na podkožní tuk v těch oblastech, kde redukční diety nepomáhají.

Účinný a velice vychvalovaný je čistě přírodní preparát TRF® Thermo reactive formula.

Víte, co si pod tímto dlouhým názvem představit?

TRF Thermo reactive formula je hubnoucí sypký prášek, který se od ostatních produktů liší nejen svým složením, ale i způsobem fungování. 

Základní fakta

Výrobci přípravku TRF – Thermo reactive formula zjistili, že lidské tělo je jako automobilový motor.

Pokud chcete dosáhnout většího a lepšího výkonu, je nezbytné ho zahřát na optimální teplotu, přičemž stejné pravidlo platí také u lidského organismu.

Úkolem doplňku stravy Thermo reactive formula tedy je zvýšit teplotu v podkoží, ale i ve svalech a dalších periferiích, a tím dosáhnout efektivnějšího spalování tuků.

O zahřátí organismu se starají pouze přírodní složky, mezi nimiž jsou extrakt z černého pepře, extrakt zeleného čaje, kofein, vitamín C a listové pupeny ořešáku královského. Vedle toho, že přípravek slouží k hubnutí, posiluje také kardiovaskulární systém, zajišťuje správné prokrvení podkoží, zlepšuje růst svalového hmoty a v neposlední řadě má pozitivní účinky na obranyschopnost.

Chcete tedy podpořit hubnutí? Vedle uvedeného doplňku stravy se držte ještě jednoho pravidla.

Studené nápoje vyměňte na teplé.

Důvod?

Studené tekutiny totiž zpomalují trávení tuků, zatímco teplé neslazené nápoje, jako jsou čaje, ho naopak podpoří, a tím pádem se tuky přestanou usazovat tam, kde je nechcete mít.

Zahřátý organismus spaluje tuky rychleji a účinněji. A právě na tomto poznatku je založen doplněk stravy TRF® Thermo reactive formula, což je termogenní spalovač tuků.

Složení

Sama jsem zastánce pouze přírodních doplňků stravy, protože u nich nejsou žádné vedlejší účinky, jako je tomu například u chemických alternativ.

Co tedy všechno TRF® Thermo reactive formula obsahuje?

Ve složení najdete kofein bezvodný, zelený čaj, vitamín C, pepř černý, zázvor lékařský, a ještě ořešák královský. Přečtěte si v následujících řádcích účinky jednotlivých složek, které vás přesvědčí o tom, že se vskutku nejedná o nic škodlivého, ba naopak. 

Kofein bezvodý

Kofein bezvodý

Pod kofeinem si spousta z vás zřejmě představí energii. Kofein bezvodý je proslulý svými povzbuzujícími účinky na mozkovou činnost. Dále také zvyšuje krevní tlak a zlepšuje využití tukových zásob. Zvyšuje koncentraci, způsobuje rychlejší a jasnější myšlení, zlepšuje koordinaci pohybů těla a uvolňuje adrenalin a kortisol do krve.

Zelený čaj

Zelený čajZelený čaj je často označován za zázrak, jenž pomáhá lidskému organismu v mnoha ohledech. Jedná se o silný antioxidant, který posiluje obranyschopnost a chrání před nachlazením. Přispívá k normální činnosti srdce, snižuje hladinu glukózy v krvi, pomáhá při redukci hmotnosti, zajišťuje vysoký kognitivní výkon a vylučuje přebytečnou vodu z těla.

Vitamín C

Vitamín CTento vitamín je jeden z nejdůležitějších, protože má pozitivní vliv na funkci kostí, chrupavek, krevních cév, dásní, kůže i zubů. Přispívá také k normální činnosti nervové soustavy, metabolického systému a imunitního systému. Vitamín C dokáže chránit buňky před oxidativním stresem, snižuje míru únavy a vyčerpání, a navíc zvyšuje vstřebávání železa.

Pepř černý

Pepř černýPepř je považován za antioxidant, jenž se doporučuje pro správné trávení a při redukci hmotnosti. Pozitivní vliv má na pohlavní ženský systém, zdraví jater a nervovou soustavu. Dokáže zlepšit oběh v krevních cévách a kapilárách.

Zázvor lékařský

Zázvor lékařskýO normální trávení, správnou činnost kardiovaskulárního systému a optimální hladinu cukru v krvi se postará zázvor lékařský. Slouží také k vytvoření přirozené obranyschopnosti a zlepšuje funkci dýchacích cest. Dodává tělu vitalitu a energii, a tím ho zbavuje únavy.

Ořešák královský

Ořešák královskýDalší antioxidant, jenž se postará zase o správný metabolismus lipidů a normální činnost ledvin a střevního traktu. Ořešák královský zvyšuje imunitu.

Pro koho je TRF vhodné?

Pro koho je TRF Thermo reactive formula? Diskuze ukazují, že dobré zkušenosti s nimi mají jak ženy, tak i muži, kteří chtějí efektivně zhubnout. Potravinový doplněk pomáhá odbourat nahromaděné tukové tkáně v těle, kvůli nimž vzniká obezita. Produkt je doporučen i lidem, kteří nemají čas pravidelně sportovat, kvůli čemuž u nich dochází k nárůstu hmotnosti.

U zdravého člověka se neobjevily žádné nežádoucí účinky. Doplněk nemá žádné kontraindikace na léčiva. Výrobci však nedoporučují jeho užívání v případě, že máte problémy s játry a žaludkem, v těhotenství, při poruchách srážlivosti krve či problémy s početím.

Výrobek není určen pro děti do tří let. Protože se jedná pouze o potravinový doplněk, není náhradou pestré stravy. 

Způsob užívání a dávkování?

TRF® Thermo reactive formula nejsou tobolky. Jedná se o sypký prášek, jenž se rozpouští v horké vodě, a tím vznikne v podstatě čaj.

Jak si tedy čaj Thermo reactive formula připravit? Jednu odměrku (kávovou lžičku) rozpusťte ve 200 mililitrech horké vody. Doporučuje se jeden čaj dopoledne a jeden odpoledne, a to vždy alespoň půl hodiny před jídlem.

Pozor, teplota vody by neměla překročit 70 °C, protože by se pak mohly zničit účinné látky jednotlivých složek obsažených v tomto potravinovém doplňku.

Čaj vypijte teplý.

Jedno balení s 80 gramy vám vystačí na měsíc.

Balení přípravku TRF Therma reactive formula

Kde přípravek koupit?

Jestliže si tedy chcete koupit tento testovaný termogenní přípravek pro efektivní odbourávání tuků, vyzkoušejte rovnou kůru na čtyři měsíce, která vyjde nejvýhodněji. Dvě balení po 80 gramech stojí 820 korun. Sehnat se však dá i kůra na dva měsíce, která vás vyjde od 500 do 600 korun v závislosti na tom, v jakém e-shopu produkt kupujete.

Uživatelské recenze TRF

Uživatelé u přípravku vytýkají především jeho nepříjemnou chuť, ale dá se určitě přežít. Ne nadarmo se říká, že pro krásu se musí něco vytrpět. Jaké jsou na TRF Thermo reactive formula recenze? Přečtěte si je sami. 

Užitečná recenze na TRF
Uživatelka vychvaluje, že přípravek opravdu funguje, zdroj: Heureka.cz

Pozitivní recenze na doplněk stravy TRF
Není to jen o užívání doplňku stravy, ale i o změně životního stylu a stravovacích návyků, zdroj: Omlazeni.cz

Uživatelé jsou s doplňkem stravy TRF spokojení
Další spokojení uživatelé, kteří tento doplněk stravy vyzkoušeli, zdroj: Prozdravi.cz

TRF vyzkoušely nejen ženy, ale i muži
Přípravek vyzkoušeli nejen ženy, ale i muži, zdroj: grand-medical.cz

Z uvedených recenzí je patrné, že přípravek opravdu účinný je, takže v hubnutí vskutku pomáhá. Překonat však musíte jeho ne příliš dobrou chuť a vůni, ale dá se to zvládnout.

Shrneme si tedy ještě výhody a nevýhody přípravku v přehledné tabulce:

VýhodyNevýhody
Zahřeje těloVyšší cena
Pomáhá při hubnutíNepříjemná chuť a vůně
Dodává tělu energii
Je čistě přírodní
Příprava čaje je jednoduchá

Sdílejte svým přátelům:

Michaela Škubáková

Michaela Škubáková

Jako nadšenec do vaření se zajímám i o různé způsoby stravování. Sama se snažím stravovat nízkosacharidově. Ve volném čase cvičím kruhové tréninky. Baví mě psát o cvičením a také o jídle. Změňte i vy svůj životní styl, vaše tělo vám poděkuje. Inspirujte se v mých článcích, jak na to. :-)