Zkušenosti lidí s doplňkem stravy Revitanerv Strong. S čím vám pomůže?

Potravinový doplněk obsahuje vitamin B6, který přispívá k normální činnosti nervového systému.

Vitamin B6 přispívá k normální funkci psychiky.

Doplněk stravy obsahuje přírodní složky a spoustu vitamínů důležitých pro nervovou soustavu.

Představujeme vám produkt Revitanerv Strong.

Únava, stres, podráždění nervové soustavy a další neduhy jdou stranou.

Jaké jsou na Revitanerv Strong recenze? Co si uživatelé pochvalují?

Podělím se s vámi i o mou osobní zkušenost s tímto přípravkem.

Základní fakta

V okamžiku, kdy nastanou problémy s únavou, stresem a celkovým podrážděním nervové soustavy, běžně dostupný vitamin B zakoupený v lékárně nepostačí. Přistupujte k těmto potížím komplexně.

Únava, stres a další problémy většinou signalizují, že se s vaším organismem něco děje. Potřebuje regeneraci i detoxikaci, ideálně přírodní cestou.

Pro posílení nervového systému jsou velice důležité vitamíny skupiny B, přičemž jejich nedostatek se projevuje depresemi, neustupující únavou, ale i podrážděností.

Stejně tak je potřeba doplnit nenasycené mastné kyseliny, což jsou látky podporující správný vývoj i funkci nervové soustavy. Z nenasycených mastných kyselin jsou známé kyseliny linolenová a alfa-lipoová.

Zapomenout nesmíte ani na minerály v podobě hořčíku, vápníku, selenu, zinku a fosforu, které napomáhají ke správné činnosti buněk nervové soustavy i neuronů. Při nedostatku se dostaví úzkosti, psychické poruchy, ale i podráždění.

Revitanerv Strong kombinuje vitamíny a minerály s niacinem.

Složení

Výživový doplněk Revitanerv Strong tbl.30 obsahuje kyselinu alfa-lipoovou, kyselinu gama-linolenovou, vitamin B3 (niacin), vitamin B5 (kyselina pantetonová), vitamin B1 (thiamin), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (pyridoxin), vitamin E a selen.

Přídavnými látkami jsou stearát hořečnatý, jenž slouží jako protispékavá látka, želatina, glycerin a oxid titaničitý.

Kyselina alfa-lipoová

Kyselina alfa-lipoová může chránit lipidy před oxidačním poškozením a pomáhat udržovat ideální hladinu cholesterolu v krvi. Jedná se zároveň o antioxidant, jenž napomáhá snižovat oxidační stres a obnovovat intracelulární antioxidanty. Kyselina alfa-lipoová známá také jako tioktová je rozpustná ve vodě i tucích. Obsažena je v mase, špenátu, pivovarských kvasnicích i játrech.

Kyselina gama-linolenová

Kyselina gama-linolenová se nachází v rostlinné stravě a u některých druhů ryb. Největší množství najdete v olejích z pupalky a brutnáku. Významné zastoupení kyseliny gama-linolenové je také v olejích z černého rybízu, některých ořeších a lososovitých rybách. Přirozeně se vyskytuje v mateřském mléce a zelených potravinách. Přispívá k obnově buněk i poškozených tkání.

Niacin (vitamin B3)

Niacin přispívá k normální funkci psychiky i k optimálnímu energetickému metabolismu. Stejně tak přispívá ke správné činnosti nervového systému a udržení normálního stavu pokožky. V neposlední řadě niacin přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Kyselina pantotenová (vitamin B5)

Kyselina pantotenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu i psychické výkonnosti. Přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a ke snížení únavy či vyčerpání.

Thiamin (vitamin B1)

Thiamin stejně jako další vitamíny skupiny B přispívá ke správnému energetickému metabolismu i běžné činnosti nervového systému. Dále přispívá k optimální funkci psychiky či k normální funkci srdce.

Riboflavin (vitamin B2)

Riboflavin přispívá k normální činnosti nervové soustavy i sliznic, k normální funkci červených krvinek, udržení vitální pokožky a metabolismu železa. Stejně tak přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, snížení únavy a vyčerpání.

Pyridoxin (vitamin B6)

I vitamin B6 má pozitivní dopad na lidský organismus. Přispívá k normální syntéze cysteinu a energetickému metabolismu. Podporuje správnou funkčnost nervového systému, metabolismus bílkovin i tvorbu červených krvinek. Vitamin B6 také přispívá k normální funkci imunitního systému a eliminaci únavy či vyčerpání.

Selen

Selen je další látka důležitá pro tělo. Přispívá totiž k normální spermatogenezi i k růstu a posílení vlasů. Přispívá ke zpevnění nehtů, správné funkci imunitního systému či štítné žlázy.

Vitamin E

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Pro koho je a není Revitanerv Strong vhodný?

Potravinový doplněk je vhodný pro dospělé muže i ženy všech věkových kategorií. Kupují si ho především lidé, kteří chtějí podpořit správnou funkci nervové soustavy.

Přípravek by naopak neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy. Vyhněte se mu také v případě, že máte na některou z výše uvedených složek alergii.

Způsob užívání a dávkování

Zakoupit se dá Glenmark Revitanerv Strong 30 tbl., tedy se 30 tobolkami.

Doporučené dávkování je 1 tobolka denně. Užívejte ji vždy během jídla a zapijte ji dostatečným množstvím tekutiny. Doporučené dávkování výrobcem není vhodné překračovat.

Zvýšené dávkování je potřeba konzultovat s lékařem. Někdy je během prvního týdne navýšena dávka na 2 tobolky za den. Po týdnu se pak přechází na standardní doporučené dávkování.

Výrobce uvádí, že pro dosažení optimálních účinků je nezbytné doplněk stravy užívat minimálně 8 týdnů.

Účinky se dostaví někomu po dvou týdnech, jinému až po dvou měsících. Každý organismus totiž na látky obsažené ve výživovém doplňku reaguje jinak.

Uživatelské recenze a zkušenosti

Chcete vědět, jaké mám já osobně s Revitanerv zkušenosti? Před třemi lety mi byla diagnostikovaná vyhřezlá ploténka, která mi utlačovala nerv a kvůli tomu jsem přestala chodit na pravou nohu. Operaci jsem odmítla. Po měsíčním pobytu v nemocnici a bolestivých rehabilitacích se dostavily první výsledky. Začala jsem opět chodit. Po propuštění z nemocnice jsem byla odkázána na neuroložku, která mi kromě jiného doporučila i Revitanerv Strong.

Nervy v postižené oblasti totiž dostaly zabrat a tento doplněk mi byl doporučen na jejich obnovu a regeneraci. Kombinace cvičení, užívání Revitanerv Strong a magnézia mě dovolila po půl roce opět fungovat bez omezení.

Produkt si kupuji pravidelně doteď, protože mi pomohl zlepšit můj stav, navíc jsem po něm klidná, možná má i vliv na mou imunitu, protože jsem nebyla dlouho nemocná. Já osobně ho tedy DOPORUČUJI

Podívejte se i na to, jaké jsou na Revitanerv Strong recenze na internetu. Ohlasy jsou většinou pozitivní.  

Ukázka, proč je Revitanerv Strong oblíbený
Zdroj: Heureka.cz

Většinou si ho kupují uživatelé na doporučení neurologa. Lidé uvádí, že jim přípravek opravdu pomáhá.

Osobní zkušenosti lidí s Revitanerv Strong
Zdroj: Heureka.cz

Neurologové ho doporučují například v případě neuropatie. Důležité však je užívat doplněk stravy pravidelně.

Doplněk Revitanerv Strong má pozitivní recenze
Zdroj: Heureka.cz

Často kladené otázky

Pročetla jsem si také na Revitanerv Strong diskuze, abych dala dohromady nejčastěji kladené otázky. Jestliže ještě váháte nad koupením tohoto produktu a máte nějaké otázky, možná najdete odpověď v následujících řádcích.

⚡ Jaké účinky má Revitanerv Strong?

Všechny složky obsažené v přípravku mají nějaký účinek. Vitamíny skupiny B přispívají k normální činnosti nervového systému. Selen zase přispívá k normální funkci imunitního systému a štítné žlázy. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

⚡ Proč doplněk stravy užívat?

S tímto produktem je spokojena celá řada uživatelů. Dokonce ho mají na doporučení svých neurologů. Většinou si ho kupují lidé trpící karpálními tunely, neuropatií, bolestmi zad, onemocněním nervů v nohou, špatnou citlivostí dolních končetin i pacienti s degenerativním nervovým onemocněním či psychickou úzkostí.

⚡ Kdy se dostaví účinky?

Pro dosažení účinků je nezbytné Revitanerv Strong užívat alespoň 8 týdnů.

⚡ Jak dlouho vydrží jedno balení?

V jednom balení je 30 tobolek, které vydrží na 1 měsíc.

⚡ Kdo by neměl výživový doplněk užívat?

Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Stejně tak myslete na to, že se nejedná o náhradu pestré stravy.

⚡ Má nějaké vedlejší účinky?

Výrobce prozatím neuvádí žádné informace o nežádoucích účincích.

Vyhodnocení recenze na Revitanerv Strong

Doplňkům stravy já sama věřím, protože už mi v mnohém pomohly. S tímto produktem jsem osobně nadmíru spokojená, neboť je velice účinný. Pomáhá mi na záda. Jsem také ráda, že nemám takový názor já sama, ale i ostatní lidé, kteří vyzkoušeli Revitanerv Strong na své problémy.

Kupuji si potravinový doplněk přes internet, často jsou ceny příznivější než v lékárnách a kamenných obchodech.

Výhody a nevýhody jsem vám sepsala ještě do přehledné tabulky:

KladyZápory
Obsahuje vitamíny skupiny BPro někoho vyšší cena
Pomáhá při regeneraci nervové tkáně (osobní zkušenost)
Obsahuje silný antioxidant kyselinu alfa-lipoovou
Dobrá dostupnost a snadné dávkování

Jak ještě podpořit nervovou soustavu?

Nervový systém je řídící středisko organismu. Pokud je zanedbáván a devastován, dochází dříve či později k problémům.

Nervová soustava dostává každý den docela zabrat. Vystavujete se stresu a nepříznivým podmínkám.

Určitě byste měli myslet na dostatečný a kvalitní spánek, aby si mozek a celý nervový systém odpočinul. I nervy vyžadují regeneraci. Dále je důležité okysličení organismu, jehož dosáhnete pravidelným pohybem a cvičením.

Správnou funkci nervové soustavy podpoříte i stravou a doplňky stravy. Pozitivní vliv mají třeba avokádo, zelený ječmen, kustovnice čínská, dýňová semínka, maca, guarana, chlorela, vlašské ořechy, kokosové či konopné produkty.

Jednoznačně jsou nejžádanější pro nervový systém vitamíny skupiny B.

X