Zkušenosti s XL-S Medical. Je to další účinný přípravek na hubnutí?

Pokud se vám současná postava nelíbí, je na čase s tím něco udělat.

Zbavit se přebytečného tuku z problémových partií je mnohdy nadlidský výkon.

V takových situacích však pomáhají nejrůznější potravinové doplňky, jako je například XL-S Medical.

Samotný název produktu napovídá, že vám pomůže shodit z velikosti XL na vysněné S.

Chcete si koupit tento hubnoucí preparát? Počítejte však s tím, že nasadit tobolky jednoznačně nestačí. Změňte i své stravovací návyky, nastavte si pestrý a vyvážený jídelníček, navíc do svého programu zakomponujte nějakou pohybovou aktivitu. Doplněk stravy má za úkol hubnutí podpořit a urychlit.

Vybrat si můžete, jestli chcete variantu XL-S Medical Direct 90 sáčků, nebo naopak se 180 tabletami

Základní fakta

Přípravek na hubnutí XL S Medical má jeden důležitý úkol, a to vázat tuky v žaludku, a potom vstřebávat jejich molekuly a vytvářet tukově-vlákninový komplex.

Snižuje vstřebávání tuků z trávicí soustavy, a tím pádem i energetický příjem do organismu.

Ještě je nezbytné podotknout, že se nejedná o náhradu pestré stravy, ale jen o pomocný preparát na hubnutí, který byste měli doplnit zdravým jídelníčkem a pohybovou aktivitou.

Léky na hubnutí XL S Medical jsou vyrobeny z geneticky neupravované zeleniny. Zajišťují redukci vstřebávání škrobů a polysacharidů, jež můžete znát jako pomalé cukry s vysokým glykemickým indexem.

Jaké jsou účinky XL-S Medical?

  • Zmírňuje chuť k jídlu.
  • Zrychluje metabolismus.
  • Podporuje hubnutí.
  • Váže kalorie z tuků.
  • Blokuje kalorie ze sacharidů.

Složení

Chcete vědět, z čeho se skládá XL to S Medical? Ve složení nenajdete nic, co by mohlo vašemu tělu uškodit.

Produkt obsahuje komplex aktivních složek, které mají funkci na sebe vázat tuky a odvádět je přirozeně z těla ven. Přestanou se tak vytvářet tukové polštáře v problémových partiích.

XL-S Medical obsahuje patentovaný vláknitý komplex zvaný Litramine, jehož součástí jsou látky jako litramine, xylitol, prášek z přírodní ovocné šťávy, kyselina citronová, koloidní oxid křemičitý, stearan hořečnatý, a ještě navíc vitamíny A, D a E.

Tobolky tedy zachycují tuky, a tím snižují jejich ukládání v těle. Z hubnutí je najednou přirozený proces.

Litramine

Jedná se o vlákninu získávanou z rostliny opuncie mexická. Úkolem vlákniny je navodit pocit nasycení. Opuncie mexická je druh kaktusu pěstující se v tropických a subtropických oblastech. Rostlina, jejíž plody jsou jedlé a považovány za kvalitní ovoce, se používá běžně v léčitelství.

Vitamín A

Jedná se o v tucích rozpustný vitamín, jehož úkolem je normalizovat funkci imunitního systému. Doporučuje se také na zlepšení pokožky, podporu zraku či ochraně sliznice. Vitamín A je také důležitý antioxidant.

Vitamín D3

Významné postavení má při růstu a vývoji kostí. Vitamín D3 napomáhá dělení buněk, zlepšuje využití vápníku a fosforu. Udržuje normální činnost svalů a v neposlední řadě posiluje imunitní systém.

Vitamín E

V organismu působí jako silný antioxidant, jenž ochraňuje buňky před oxidačním stresem. Vitamín E je běžně dostupný v pšeničných klíčcích, slunečnicových semínkách, mandlích, másle, mléce, sóji či burských oříšcích.

Se svým složením XL-S Medical snižuje cholesterol a metabolický syndrom. Dokáže na sebe vázat až 27 % tuku přijatého ve stravě. Přestanete mít chuť na sladké, a přitom podpoříte správnou funkci trávicího systému. 

Pro koho je XL-S Medical vhodný?

Pokud se podíváte, jaké se vedou o XL S Medical diskuze, budete mile překvapeni, kolik lidí je s tímto přípravkem spokojeno. Mezi uživatele patří nejen ženy, ale také muži, kteří mají problémy s nadváhou.

Potravinový doplněk je ideální volbou pro muže a ženy, kterým dělá problém získat kontrolu nad svou hmotností a chtějí svou tělesnou váhu snížit. Stejně tak se doporučuje jedincům, již konzumují jídlo bohaté na kalorie, neboť XL-S Medical dokáže na sebe vázat tuky, a tím pádem se neukládají do organismu.

Přípravek se nedoporučuje dětem mladším 12 let, těhotným a kojícím ženám, ale ani lidem s rizikem osteoporózy. Stejně tak by se měly preparátu vyhnout osoby s hodnotou BMI pod 18,5.

Tobolky obsahují kyselinu šťavelovou, jež se nedoporučuje v případě onemocnění ledvin či lidem s ledvinovými kameny.

Ještě jedno doporučení. V případě, že užíváte ještě nějaké léky, které se rozpouští v tucích (například antikoncepci), dávejte si ji dvě hodiny před, případně po tomto doplňku stravy. 

Způsob užívání a dávkování

Záleží na tom, jakou formu balení si vyberete. Přečtěte si na XL-S Medical 180 tablet recenze, ale i na variantu s 90 sáčky, v obou případech jsou uživatelé a uživatelky nadmíru spokojeni. Každému však vyhovuje něco jiného, někomu tobolky, někomu sypký prášek.

Jestliže se rozhodnete pro pilulky, tak ty se užívají třikrát denně hned po jídle po dvou tabletách. Zapijte je vždy dostatečným množstvím vody.

Dávkování přípravku XL-S Medical
Zdroj: xls-medical.cz

Vyhovují vám spíše sáčky s práškem? Jedná se o balení XL-S Medical Direct. V tom případě se dává jeden sáček třikrát denně. Obsah sáčku vysypete přímo do úst a sníte, aniž byste ho museli zapíjet. Opět se doporučuje dávat si prášek ihned po jídle. 

Dávkování přípravku XL-S Medical
Zdroj: xls-medical.cz

Doplněk stravy na hubnutí užívejte alespoň po dobu jednoho měsíce, nebo klidně i déle podle toho, kolik kilogramů máte v plánu zhubnout. 

Jedno balení, ať už sáčků, nebo tobolek, vám vystačí na jeden měsíc. Jestliže plánujete hubnoucí kůru delší dobu, vyplatí se vyhledat si výhodné balíčky a slevové akce.

Uživatelské recenze a zkušenosti

Přicházíme k další důležité části. Jaké jsou na XL to S Medical recenze? Opravdu doplněk stravy působí tak, jak výrobce slibuje?

Pilulky založené na rostlinné bázi vyzkoušela celá řada uživatelů, a proto je možné na internetu dohledat užitečné informace o tom, jak pomáhají a zda jsou vyhovující.

Prvně se podíváme, jaké má produkt XL-S Medical Direct 90 sáčků recenze. Sáčky totiž vyhovují dost lidem. Přesvědčte se sami: 

Uživatelé u přípravku vytýkají především jeho nepříjemnou chuť, ale dá se určitě přežít. Ne nadarmo se říká, že pro krásu se musí něco vytrpět. Jaké jsou na TRF Thermo reactive formula recenze? Přečtěte si je sami. 

Recenze a zkušenosti s XL-S Medical
Spousta lidí si pochvaluje snadné užívání sáčků, zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s XL-S Medical
Zdroj: Heureka.cz

Recenze a zkušenosti s XL-S Medical
Zdroj: Heureka.cz

A jaké mají uživatelé s tobolkami XL S Medical zkušenosti? Ve výsledku jsou účinky stejné, protože to, co obsahují dvě tablety jsou i v sypkém prášku jednoho sáčku. 

Recenze a zkušenosti s XL-S Medical
Zdroj: prozdravi.cz

Recenze a zkušenosti s XL-S Medical
Zdroj: prozdravi.cz

Kde koupit?

Hubnoucí prostředek zakoupíte v různých internetových obchodech, takže ceny se různě liší. Balení se sáčky vyjde na zhruba 699 korun, ovšem někteří prodejci nabízejí výhodná balení.

Často kladené otázky

⚡ Je možné kombinovat několik výrobků z řady XL-S Medical?

Jestliže chcete dosáhnout optimálního úbytku na váze, klidně se dají výrobky XL-S Medical bezpečně zkombinovat. V tabulce níže máte uvedeny příklady.

⚡ Jak se užívá XL-S Medical?

Užívejte jeden sáček 3x denně, a to vždy po jídle.

⚡ Jak dlouho jedno balení vydrží?

V jednom balení je 90 sáčků a při pravidelném užívání podle doporučeného dávkování vám vydrží na měsíc.

Ukázka jídelníčku a kombinace XL-S Medical přípravků
Ukázka jídelníčku a kombinace tablet, zdroj: xls-medical.cz

Vyhodnocení recenze XLS-Medical

Jaký je tedy závěr recenze?

Jak na vás působí XL-S Medical?

Já jsem přesvědčená, že opravdu pomáhá s hubnutím, ovšem je nezbytné dodržovat i další důležitá pravidla, jako jsou zdravý jídelníček, zařazení fyzických aktivit a podobně.

Pokud budete jíst nezdravá, například smažená jídla či sladkosti, výsledek se prostě nedostaví, protože se do těla nedostávají žádné významné živiny. Doplněk stravy má pouze podpořit hubnutí, nikoliv všechno „odedřít“ za vás.

Nastartujte tedy efektivně svůj metabolismus, aby bylo hubnutí jednodušší a rychlejší.

V následující přehledné tabulce se můžete podívat na výhody a nevýhody přípravku: 

VýhodyNevýhody
Redukuje chuť k jídluVyšší cena
Zrychluje metabolismus
Podporuje hubnutí
Žádné vedlejší účinky
Přípravek na přírodní bázi

Sdílejte svým přátelům:

Michaela Škubáková

Michaela Škubáková

Jako nadšenec do vaření se zajímám i o různé způsoby stravování. Sama se snažím stravovat nízkosacharidově. Ve volném čase cvičím kruhové tréninky. Baví mě psát o cvičením a také o jídle. Změňte i vy svůj životní styl, vaše tělo vám poděkuje. Inspirujte se v mých článcích, jak na to. :-)