Zkušenosti s multivitaminovým přípravkem Pharmaton Geriavit

Kdo by nechtěl dosáhnout lepší fyzické i psychické kondice pomocí jedné tablety?

Není tedy divu, že multivitamínové přípravky se těší mimořádné oblibě, navíc jejich škála je opravdu široká.

Některé multivitamíny sestávají z několika málo vitamínů a minerálů, jiné obsahují i další účinné látky, jako je tomu v případě preparátu Pharmaton Geriavit.

Příbalový leták hlásá, že Pharmaton Geriavit by měl napomoci obnově fyzických a duševních sil.

Čím je to dáno a je to vůbec možné?

To se dozvíte v této recenzi přípravku Pharmatom Geriavit!

Složení

Základní, jedinečnou složkou Pharmatonu Geriavit výtažek ženšenu G115. Obsah účinných látek v tomto výtažku je standardizovaný, tedy neměnný.

Výtažek ženšenu G115 pomáhá bojovat s nejrůznějšími problémy, zejména s únavou, vyčerpáním, nedostatečnou koncentrací, sníženou imunitou apod., neboť zlepšuje buněčnou aktivitu. Získává se speciálním postupem z kořenů pravého ženšenu.

Nechybí ani důležité vitamíny, minerály a stopové prvky, které si lidský organismus nedokáže sám vyrobit a jejichž nedostatek může vést k celkovému vyčerpání organismu, snížení obranyschopnosti, zpomalení regenerace apod. Preparát neobsahuje sacharidy, takže jej mohou bez obav užívat i diabetici.

Jaké je účinek přípravku?

Pharmaton Geriavit může fungovat nejen jako prevence nedostatku vitamínů, ale také může pomoci s již existujícími zdravotními potížemi a s pooperační rekonvalescencí.

Znovu nastoluje rovnováhu v organismu a navozuje pocit celkové pohody zlepšením tělesných a duševních funkcí. A opomenout nelze ani posílení imunity. Rovněž dochází ke zmírnění příznaků stárnutí.

Dávkování Geriavitu

Na začátku léčebného cyklu, během prvních 2-3 týdnů se doporučuje užívat dvě tablety denně ve dvou dávkách. Je vhodné užívat přípravek během jídla, ideálně ráno a v poledne. Dalších cca 8 týdnů se užívá 1 tobolka denně, opět ráno během jídla.

Tablety užívejte vcelku, zapijte je trochou vody. Pokud se vám budou tablety špatně polykat, je možné tobolku rozříznout. Její obsah vyprázdněte na lžičku.

Celá léčba trvá 2-3 měsíce. Máte-li v úmyslu užívat Pharmaton Geriavit po delší dobu, potom se s dostatečným předstihem poraďte se svým praktickým lékařem.

Pro koho je vhodný?

Možná žijete v domnění, že Pharmaton Geriavit je určen pro starší osoby, případně každého, kdo je v rekonvalescenci po náročném operačním zákroku. Jeho využití je však mnohem rozmanitější. Je vhodný pro:

  • Osoby v pokročilém věku
  • Osoby vykonávající náročné povolání
  • Osoby trpící dlouhodobou únavou
  • Osoby podléhající stresu
  • Osoby v rekonvalescenci
  • Osoby s oslabenou imunitou

Pharmaton Geriavit a hubnutí

Výše zmíněné problémy, tedy únava, pocity slabosti, nedostatečné soustředění, často postihují právě osoby na redukční dietě, nebo jedince s přísným cvičebním režimem.

Organismus musí v tomto případě náhle čelit velké zátěži. Dostatek energie a pocit pohody je však nezbytným předpokladem pro to, abyste se mohli hubnutí a formování postavy věnovat naplno.

Jak vidno, vše spolu bezprostředně souvisí, neboť lepší zdravotní stav umožňuje více pohybu a tím i účinnější spalování tuků.

Zkušenosti zákazníků

Kamila (z Heuréky): „Výrobek používám dlouho a jsem naprosto spokojena.“

Karel (z Heuréky): „S Pharmaton Geriavit se cítím a zvládám lépe období zvýšené zátěže organismu.“

Zdeno (z Heuréky): „Osvědčená směska životabudičů, užívám dlouhodobě.“

Václava Č. (z Heuréky): „Není to jen reklamní tah, ale opravdu funguje.“

Pavla B. (z Heuréky): „S produktem jsem spokojena, užívám už cca 5 roků.“

Ladislav H. (z Heuréky): „Jsme s manželkou oba nad 70 let. Máme rádi turistiku, denně chodíme rychlou chůzí 8-10 km. Abychom se hodně neopotřebovali, děláme si radost Geriavitem.“

Často kladené otázky

Máte nějaké otázky ohledně produktu Pharmaton Geriavit? Diskuze a nejčastější otázky vám pomohou v jejich zodpovězení.

⚡ Kdy je vhodné užívat Pharmaton Geriavit?

Přípravek Pharmathon Geriavit smíte využívat kdykoliv na sobě pociťujete úbytek fyzických i psychických sil. Díky širokého spektra vitamínů vám pomůže načeprat nové síly, posílit imunitu a dát elán do života.

⚡ Jak dlouho můžete přípravek užívat?

Délka pobírání tohoto vitamínového doplňku by neměla přesáhnout délku 2-3 měsíce. V opačném případě se zajisté poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

⚡ Mohu přípravek Pharmaton Geriavit využívat, i když jsem ještě mladý?

Ano, jde o velice pestrý vitamínový preparát, který je vhodný i pro mladší věkovou kategorii dospělých. Je velice účinný například v boji s jarní únavou.

⚡ Kdy je ideální sáhnout po Pharmaton Geriavit?

Je zcela ideálním při stavech vyčerpání (i vlivem stresu), únavě, pocitech slabosti, snížené soutředěnosti. Samozřejmě je výborný k podpoře výživy, v období rekonvalescencí po nemoci a pro posílení imunity. Navíc působí ke zmírnění procesu stárnutí, a tím i proti nástupu běžných civilizačních nemocí.


Vyhodnocení recenze Pharmaton Geriavit

KladyZápory
Jedinečný výtažek ženšenu G115Finanční nákladnost
Široký komplex důležitých vitamínů a minerálů
Jednoduché užívání
Mnohostranný účinek
Zmírňuje příznaky stárnutí

Náš tip

V porovnání s běžnými multivitamínovými přípravky se Pharmaton Geriavit může jevit jako dražší, což je však dáno jeho jedinečným složením. Je tedy vhodné koupit si rovnou větší balení, které vám vystačí na celou léčebnou kúru.

A jestli stále ještě váháte, zeptejte se i příbuzných a přátel na jejich zkušenosti s tímto přípravkem. Možná vás překvapí, kdo všechno ve vašem okolí jej užívá a nedá na něj dopustit…

X