Recenze: Kloubní výživa Proenzi 3 Plus

 

Přetížené klouby, které bolí i při vstávání, nebo obyčejné chůzi do schodů… O nějaké náročnější fyzické aktivitě Proenzi 3 plus recenze ani nemluvě!

I s tím lze pomocí kvalitních preparátů účinně bojovat!

Jak kloubům ulevit a znovu se dostat do formy?

Zdravé klouby, vazy a šlachy jsou nezbytným předpokladem bezbolestného pohybu. Klouby si proto zaslouží vyváženou péči.

O komplexní péči se postarají moderní kloubní výživy rychle a efektivně!

Sportovci, osoby s nadváhou, starší osoby… Ti všichni by měli zvážit pravidelné užívání kvalitní kloubní výživy!

Přípravek na klouby a chrupavky totiž při správném složení dokáže poskytnout opravdovou úlevu.

A jak je tomu v případě kloubní výživy Proenzi 3 Plus?

Složení Proenzi 3 Plus

Proenzi 3 Plus obsahuje látky nezbytné pro dobrý stav kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání. Jedná se o glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Od konkurenčních kloubních výživ se však Proenzi 3 Plus liší zejména unikátní složkou Unique MSM v garantovaném množství pro zaručený účinek.

Ovšem neméně podstatný je také jedinečný ExPur complex, vyváženou kombinaci kolagenu typu II a vitamínu C. Kolagen je základní stavební látkou kloubní chrupavky a vitamín C je znám pro svůj příznivý účinek na celkový stav kostí a chrupavky.

Přínos a účinek Proenzi 3 Plus

Jak je patrné, Proenzi 3 Plus se vyznačuje poměrně bohatým složením, které by mělo zajistit komplexní účinek v péči o klouby i neméně důležitý pojivový aparát.

Nespornou výhodou Proenzi 3 Plus je zejména dlouhodobý účinek, který přetrvává 2-3 měsíce. I po skončení léčebné kúry je tedy patrný pozitivní efekt na stav všech kloubů i páteře.

Dávkování a způsob užití Proenzi 3 Plus

Doporučená denní dávka kloubní výživy Proenzi 3 Plus činí v případě dospělých osob 3 tablety. Tuto dávku je možné rozdělit do několika dávek, ale je možné užít všechny tablety najednou. Děti od 12 let by měly užívat 1 tabletu denně. Tablety se užívají po jídle, v případě potřeby je lze rozpůlit, případně rozdrtit.

Pro dosažení deklarovaného účinku je vhodné přípravek Proenzi 3 Plus užívat nejlépe 2-3 měsíce. Léčebná kúra by se měla opakovat nejméně dvakrát do roka.

Kloubní výživu lze však užívat i dlouhodobě, zejména při zvýšené zátěži kloubů a závažnějších zdravotních potížích.

Pro koho je vhodný přípravek Proenzi 3 Plus?

Díky k tělu šetrnému složení není užívání kloubní výživy Proenzi3 Plus nijak limitováno. Všechny obsažené látky se totiž v lidském organismu přirozeně vyskytují. Komu tedy bude kloubní výživa Proenzi 3 Plus nejvíce prospěšná?

  • Profesionální i rekreační sportovci s přetěžovanými klouby: Vrcholoví i příležitostní sportovci vystavují nosné klouby nadměrné zátěži. Pohyb je samozřejmě důležitý, proto je potřeba udělat vše proto, abyste se své oblíbené fyzické aktivitě mohli věnovat i v budoucnu a preventivně udržovat klouby v dobrém stavu.
  • Starší osoby s bolavými klouby: Starší lidé se s bolestmi kloubů potýkají nejčastěji. Právě při opotřebování kloubů a chrupavky může pravidelné užívání kloubní výživy výrazně pomoci.
  • Osoby s nadváhou: Při zvýšené zátěži nosných kloubů často dochází k bolestem, které zabraňují cvičení a tím i hubnutí. Stává se tak z toho začarovaný kruh, ze kterého je možné vystoupit právě pomocí kloubní výživy.
  • Osoby těžce fyzicky pracující: Ani lidé, kteří své klouby přetěžují v rámci zaměstnání, by neměli podcenit výživu kostí, vazů a šlach.

Proenzi 3 Plus a jeho vliv na hubnutí

Jaký je vliv kloubní výživy na hubnutí? Neoddiskutovatelný! Vlivem nadváhy totiž dochází k nadměrnému zatížení všech důležitých kloubů. Obézní osoby velmi často trpí bolestmi kloubů, což je ještě více omezuje v pohybu. Díky užívání kvalitní kloubní výživy lze těmto komplikacím předejít. Jestliže vaše klouby budou fungovat tak, jak mají, budete se moci naplno věnovat hubnutí, které jedině tak přinese kýžené výsledky.

Doprava pouze 29 Kč a garance doručení do 48 hodin. 

Ohlasy uživatelů Proenzi 3 Plus

Martina Š. (Heureka.cz): „Po předešlých dobrých zkušenostech, kdy mi tento přípravek pomohl na delší dobu od potíží, mohu jen doporučit!“

Radomír H. (Heureka.cz): Užívám už po několik let s občasnými 1 a 2 měsíčními přestávkami ve snaze zbavit se bolestí kyčelních kloubu. Bolesti se teď projevují velice zřídka a nejsou tak silné.“

Jozef B. (Heureka.cz): S přípravkem Proenzi 3 Plus jsem velice spokojen. Vyzkoušel jsem většinu podobných produktů, ale s uvedeným přípravkem jsem nejspokojenější.“

Martin V. (Heureka.cz): „V minulosti jsem ho už používal. Potíže se po určité době užívání zmírnily, byť nelze jednoznačně určit, zda působením produktu či díky jiným vlivům. Doporučuji vyzkoušet.“

Celkové hodnocení Proenzi 3 Plus

positive-icon Klady negativ Zápory
Celkové hodnocení produktu: 95%
Patentované složeníVyšší cena
Vysoký obsah účinných látekNutnost opakovaného užívání
Komplexní péče o klouby a kloubní chrupavku
Garance české kvality
Jednoduché užívání
Dlouhodobý efekt

Náš tip

Kvalitní kloubní výživa vám pomůže vyřešit problém nejen s klouby, ale také se sháněním vánočních dárků. Kloubní výživa Proenzi 3 Plus totiž vaše prarodiče i všechny vášnivé sportovce ve vaší rodině zaručeně potěší!

Darujte Proenzi 3 Plus sobě nebo svým známým

4.7 (93.33%) 6 hodnocení

Sdílejte svým přátelům:

4.7 (93.33%) 6 hodnocení

Milan Pichlík

Milan Pichlík

Jsem fanoušek zdravého životního stylu a rád o tom také píši. Baví mě psát články o hubnutí, nejrůznějších metodách jak zhubnout a pro tyto účely tvořím také jídelníčky. Dále jsem aktivní sportovec v nejrůznějších sportovních odvětvích. V neposlední řadě mě baví vařit, a proto píši i články s tématikou zdravých receptů. Čtením těchto článků se snad inspirujete a naučíte se také žít zdravým životním stylem a vybudujete si skvělou postavu.