Zkušenosti s kloubní výživou Proenzi 3 Plus

Přetížené klouby, které bolí i při vstávání, nebo obyčejné chůzi do schodů… O nějaké náročnější fyzické aktivitě ani nemluvě!

I s tím lze pomocí kvalitních preparátů účinně bojovat!

Jak kloubům ulevit a znovu se dostat do formy?

Zdravé klouby, vazy a šlachy jsou nezbytným předpokladem bezbolestného pohybu. Klouby si proto zaslouží vyváženou péči.

O komplexní péči se postarají moderní kloubní výživy rychle a efektivně!

Sportovci, osoby s nadváhou, starší osoby… Ti všichni by měli zvážit pravidelné užívání kvalitní kloubní výživy!

Přípravek na klouby a chrupavky totiž při správném složení dokáže poskytnout opravdovou úlevu.

A jak je tomu v případě kloubní výživy Proenzi 3 Plus?

Složení

Proenzi 3 Plus obsahuje látky nezbytné pro dobrý stav kloubní chrupavky a dalších pojivových tkání.

Jedná se o glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Od konkurenčních kloubních výživ se však Proenzi 3 Plus liší zejména unikátní složkou Unique MSM v garantovaném množství pro zaručený účinek.

Ovšem neméně podstatný je také jedinečný ExPur complex, vyváženou kombinaci kolagenu typu II a vitamínu C.

Kolagen je základní stavební látkou kloubní chrupavky a vitamín C je znám pro svůj příznivý účinek na celkový stav kostí a chrupavky.

Přínosy a účinky

Jak je patrné, Proenzi 3 Plus se vyznačuje poměrně bohatým složením, které by mělo zajistit komplexní účinek v péči o klouby i neméně důležitý pojivový aparát.

Nespornou výhodou Proenzi 3 Plus je zejména dlouhodobý účinek, který přetrvává 2-3 měsíce. I po skončení léčebné kúry je tedy patrný pozitivní efekt na stav všech kloubů i páteře.

Dávkování a způsob užití

Doporučená denní dávka kloubní výživy Proenzi 3 Plus činí v případě dospělých osob 3 tablety. Tuto dávku je možné rozdělit do několika dávek, ale je možné užít všechny tablety najednou. Děti od 12 let by měly užívat 1 tabletu denně. Tablety se užívají po jídle, v případě potřeby je lze rozpůlit, případně rozdrtit.

Pro dosažení deklarovaného účinku je vhodné přípravek Proenzi 3 Plus užívat nejlépe 2-3 měsíce. Léčebná kúra by se měla opakovat nejméně dvakrát do roka.

Kloubní výživu lze však užívat i dlouhodobě, zejména při zvýšené zátěži kloubů a závažnějších zdravotních potížích.

Pro koho je tento přípravek vhodný?

Díky k tělu šetrnému složení není užívání kloubní výživy Proenzi3 Plus nijak limitováno. Všechny obsažené látky se totiž v lidském organismu přirozeně vyskytují. Komu tedy bude kloubní výživa Proenzi 3 Plus nejvíce prospěšná?

  • Profesionální i rekreační sportovci s přetěžovanými klouby: Vrcholoví i příležitostní sportovci vystavují nosné klouby nadměrné zátěži. Pohyb je samozřejmě důležitý, proto je potřeba udělat vše proto, abyste se své oblíbené fyzické aktivitě mohli věnovat i v budoucnu a preventivně udržovat klouby v dobrém stavu.
  • Starší osoby s bolavými klouby: Starší lidé se s bolestmi kloubů potýkají nejčastěji. Právě při opotřebování kloubů a chrupavky může pravidelné užívání kloubní výživy výrazně pomoci.
  • Osoby s nadváhou: Při zvýšené zátěži nosných kloubů často dochází k bolestem, které zabraňují cvičení a tím i hubnutí. Stává se tak z toho začarovaný kruh, ze kterého je možné vystoupit právě pomocí kloubní výživy.
  • Osoby těžce fyzicky pracující: Ani lidé, kteří své klouby přetěžují v rámci zaměstnání, by neměli podcenit výživu kostí, vazů a šlach.

Proenzi 3 Plus a hubnutí

Jaký je vliv kloubní výživy na hubnutí? Neoddiskutovatelný! Vlivem nadváhy totiž dochází k nadměrnému zatížení všech důležitých kloubů.

Obézní osoby velmi často trpí bolestmi kloubů, což je ještě více omezuje v pohybu. Díky užívání kvalitní kloubní výživy lze těmto komplikacím předejít.

Jestliže vaše klouby budou fungovat tak, jak mají, budete se moci naplno věnovat hubnutí, které jedině tak přinese kýžené výsledky.

Ohlasy a zkušenosti uživatelů

Martina Š. (Heureka.cz): „Po předešlých dobrých zkušenostech, kdy mi tento přípravek pomohl na delší dobu od potíží, mohu jen doporučit!“

Radomír H. (Heureka.cz): Užívám už po několik let s občasnými 1 a 2 měsíčními přestávkami ve snaze zbavit se bolestí kyčelních kloubu. Bolesti se teď projevují velice zřídka a nejsou tak silné.“

Jozef B. (Heureka.cz): S přípravkem Proenzi 3 Plus jsem velice spokojen. Vyzkoušel jsem většinu podobných produktů, ale s uvedeným přípravkem jsem nejspokojenější.“

Martin V. (Heureka.cz): „V minulosti jsem ho už používal. Potíže se po určité době užívání zmírnily, byť nelze jednoznačně určit, zda působením produktu či díky jiným vlivům. Doporučuji vyzkoušet.“

Vyhodnocení recenze Proenzi 3 Plus

Klady Zápory
Patentované složení Vyšší cena
Vysoký obsah účinných látek Nutnost opakovaného užívání
Komplexní péče o klouby a kloubní chrupavku
Garance české kvality
Jednoduché užívání
Dlouhodobý efekt

Náš tip

Kvalitní kloubní výživa vám pomůže vyřešit problém nejen s klouby, ale také se sháněním vánočních dárků.

Kloubní výživa Proenzi 3 Plus totiž vaše prarodiče i všechny vášnivé sportovce ve vaší rodině zaručeně potěší!

Sdílejte svým přátelům:

Milan Pichlík

Milan Pichlík

Jsem fanoušek zdravého životního stylu a rád o tom také píši. Baví mě psát články o hubnutí, nejrůznějších metodách jak zhubnout a pro tyto účely tvořím také jídelníčky. Dále jsem aktivní sportovec v nejrůznějších sportovních odvětvích. V neposlední řadě mě baví vařit, a proto píši i články s tématikou zdravých receptů. Čtením těchto článků se snad inspirujete a naučíte se také žít zdravým životním stylem a vybudujete si skvělou postavu.