Víte, které hubnoucí náplasti jsou opravdu účinné? Inspirujte se 5 tipy v naší recenzi

Spousta lidí při redukci hmotnosti hledá pomůcky, které pomáhají se spalováním tuků.

Obrovským hitem se staly náplasti na hubnutí, jichž existuje několik druhů.

Zatímco některé obsahují přírodní výtažky, jiné mají v sobě magnet.

Opravdu detoxikační náplasti na hubnutí fungují?

Jaké s nimi mají zkušenosti ostatní?

A které produkty jsou dobře hodnocené?

Náplasti na hubnutí Wellife

V současné době představují náplasti na hubnutí moderní nástroj v boji proti nadváze. Charakteristické jsou především dlouhodobým působením, přičemž účinné látky se uvolňují postupně a permanentně.

Účinnost jedné náplasti na hubnutí se pohybuje od 8 do 12 hodin. Snižuje chuť k jídlu a touhu po sladkém, pomáhá spalovat přebytečný tělesný tuk a nemá vedlejší účinky.

Hubnoucí náplasti Wellife obsahují mořské řasy a extrakty z několika významných rostlin. Určené jsou pro dospělé od 18 let. Velkou výhodou je, že nehrozí jo-jo efekt, jako je tomu například u různých tablet na hubnutí a jiných preparátů.

V náplastech jsou pouze přírodní výtažky, jež pozitivně ovlivňují chutě a dodávají také energii, která je důležitá pro správnou koncentraci a regeneraci organismu. V neposlední řadě není zatěžován trávicí trakt, neboť aktivní látky prostupují do organismu přímo, nikoliv přes žaludek a játra.

Značka Wellife nabízí dvě kúry, a to třicetidenní a šedesátidenní. U třicetidenní kůry vyjde jedna náplast na 10 Kč, u šedesátidenní na 8 Kč.

Složení

 • Semen cassiae torae – směs čínských bylin snižující hladinu tuku v krvi
 • Poria Cocos – pórnatka kokosová neboli imunonutriční houba
 • Maythorn – hloh jednosemenný
 • Immature bitter orange – divoký pomeranč pomáhající při detoxikaci
 • Scutellaria baicalensis – šišák bajkalský s antioxidačními účinky
 • Alisma orientalis – žabník východní
 • Angelica sinensis – děhel čínský

Recenze

Zkušenosti s náplastmi na hubnutí Wellife
Názory na náplasti se liší, u někoho se výsledek nedostavil. Zdroj: Heureka.cz

Zkušenosti s náplastmi na hubnutí Wellife
Většinou jsou však uživatelé spokojení a pochvalují si i to, že náplasti omezují chutě. Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Cena za náplasti je přijatelná. Nepůsobí na všechny stejně.
Obsahují přírodní složky. 
Nehrozí jo-jo efekt. 

Náplasti Kiyeski

Hubnutí je dlouhodobý proces, který je možné podpořit doplňky stravy, ale i jinými moderními přípravky. Náplasti na hubnutí Kiyeski stimulují vylučování toxinů a zajišťují vstřebávání důležité výživy. Pozitivní vliv mají i na krevní oběh, spalování tuků, sacharidů či cukrů.

Speciální rehabilitační náplasti mají lepší a rychlejší účinnost než bylinné tobolky, které jsou se dají zakoupit jako potravinové doplňky.

Magnetické náplasti na hubnutí sestávají z magnetu, jenž se nachází uprostřed náplasti. Pomocí něj jsou vytvářeny magnetické vlny, díky nimž se zrychluje metabolismus a navozuje pocit sytosti.

Co se použití týče, je naprosto jednoduché. Stačí náplast nalepit před spaním kamkoliv na tělo a ponechat ji tak po dobu 8 hodin. Jakmile se vyspíte, náplast sejmete a další večer proces opakujete znovu. Pokud chcete, aby se výsledek opravdu dostavil, měli byste si náplasti aplikovat po dobu alespoň jednoho měsíce.

Po dvou dnech vždy změňte místo, kam si náplast lepíte. Ideálním místem je bříško.

Složení

 • ženšen
 • elaterin
 • aloe
 • bylina fiveleaf gynostem
 • folium nelubins
 • nezralý hořký pomeranč
 • barberské wolfberry ovocné

Recenze

Zkušenosti s nálepkami Kiyeski
Náplasti na hubnutí pomáhají i při trávení. Zdroj: Heureka.cz

Zkušenosti s nálepkami Kiyeski
Uživatelé si pochvalují cenu. Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Cena je nízká.U někoho se účinek nedostaví.
Pomáhají při detoxikaci. 
Obsahují spoustu přírodních složek. 

Hubnoucí náplasti Wonder Patch

Jestliže máte sedavé zaměstnání a nemáte dostatek času na sportovní aktivity, podpořte hubnutí i nástroji, jako jsou právě náplasti na hubnutí. Samozřejmě, výsledky se nedostaví, pokud budete jíst sladké a ležet na gauči u televize, je potřeba změnit i jídelníček.

Se speciálními náplastmi Wonder Patch podpoříte redukci hmotnosti, snížíte chuť na sladké a urychlíte spalování tuků. V náplastech je pět přírodních složek, které podporují hubnutí.

Tvar náplasti byl navržen tak, aby se z pokožky neodlepoval. Lepí se na bříško, a to hned ráno. Po celý den ji tak necháte působit, aby odbourávala tuky z problematické partie.

Prvně z náplasti odstraňte ochrannou vrstvu, a potom ji nalepte na požadované místo. Dávejte si však pozor, aby se nejednalo o otevřenou ránu. Přitlačte náplast na pokožku a nechejte ji působit zpočátku 4 až 6 hodin, po několika dnech až 8 hodin. Po sejmutí náplasti omyjte místo vodou a ošetřete pokožku jemným tělovým krémem.

Náplasti se lepí pouze jednou za den.

Ideální doba užívání jsou čtyři týdny.

Složení

 • Sophoricoside – přírodní látka snižující hmotnost a spalující tuk
 • Catechin – redukuje celulitidu a brání hromadění tukových buněk
 • Kapsaicin – bojuje proti obezitě, zbavuje celulitidy a snižuje tělesný tuk v těle
 • Kofein – má pozitivní dopad na celulitidu
 • Sallcornia herbacaa – pečuje o pleť

Recenze

Zkušenosti s nálepkami Wonder Patch
Lidé kritizují, že odlepování nálepky není snadné. Zdroj: Heureka.cz

Vyhodnocení

KladyZápory
Snižuje tělesný tuk.Nálepka nejde snadno odlepit. 
Bojuje proti celulitidě.
Pomáhá při hubnutí.

Innova Goods náplasti

Další variantou jsou magnetické náplasti na hubnutí Innova Goods, které obsahují rostlinné výtažky a přírodní složky. Nemusíte se tedy bát žádných vedlejších účinků. Snadno se aplikují, a to opět nejlépe v oblasti bříška.

Náplasti na hubnutí jsou především určeny na odbourání tukových zásob v břišní partii.

Složení

 • Sophorykosid
 • Kapsicin
 • Kofein
 • Katechin
 • Slanorožec

Vyhodnocení

KladyZápory
Aplikace je jednoduchá.Může se objevit ekzém.
Náplasti odbourávají tuk v oblasti břicha.

Blancheporte náplasti Slim Patch

Známé jsou také náplasti na hubnutí Slim Patch, které se nabízejí v 30denní a 60denní kůře. Charakteristické jsou obsahem extraktů z rostlin, jež pomáhají spalovat tuky a snižovat chuť k jídlu. Určené jsou k odbourávání tuku nejen v oblasti břicha, ale také stehen a boků. Jedna náplast má účinek po dobu 3 hodin.

Denně můžete nalepit pouze jednu nálepku. Co se složení týče, jedná se o stoprocentně přírodní produkt, tedy žádné chemické látky.

Náplasti zabraňují vstřebávání tuků, cukrů a škrobů. Obsahují magnet, jenž vytváří magnetické vlny, které pronikají do kůže, a to až do hloubky 12 centimetrů. Vlny masírují pokožku, přičemž magnetická náplast je založena na podobném principu jako akupunktura.

Úkolem magnetického pole je rozproudit krev a podpořit depolymerizaci krevních buněk a destiček. Náplasti jsou bezpečné, nezatěžují játra a ledviny, nevyvolávají průjem, jako je tomu třeba u různých tobolek na hubnutí.

Složení

 • Hoodia gordonii
 • Guarana
 • Garcinia Cambogia

Vyhodnocení

KladyZápory
Výsledky se rychle dostaví.Cena je vyšší.
Náplasti mají podobné účinky jako akupunktura.

Často kladené otázky

⚡ Jsou magnetické náplasti na hubnutí bezpečné?

Ano. Obsahují totiž jen přírodní složky. Používají se zevně, takže nezatěžují vnitřní orgány, jako jsou játra, žaludek a ledviny. Problém se může objevit u jedinců s přecitlivělou pokožkou.

⚡ Jsou nějaké vedlejší účinky u náplastí?

Ne. Jedná se o stoprocentně přírodní produkty a vedlejší účinky nebyly zaznamenány. Pokud však berete nějaké léky, poraďte se pro jistotu se svým lékařem.

⚡ Proč se aplikuje náplast na hubnutí v oblasti břicha?

Odkazuje se tím na testovanou čínskou pupeční terapii. Bylo totiž dokázáno, že je účinná, a to už více než 200 let. Pronikání přírodních látek je navíc efektivnější, neboť v oblasti pupku je více krevních cév a tenkých cév.

Vyhodnocení recenze náplastí na hubnutí

I v klasické medicíně se používají magnety, a tak do nich důvěru vložili i výrobci náplastí na hubnutí. Magnety mají obrovský smysl například při rehabilitacích, a proto se někdy můžete setkat, že i náplastem se říká, že jsou rehabilitační.

Náplasti vyrábí magnetické vlny pronikající pod kůži, a to 8 až 12 centimetrů, čímž je pokožka masírována. Pomáhají vstřebávat tuky, cukry a škroby. Snižují chuť k jídlu i na sladké. Bojují proti celulitidě. Nezatěžují trávicí systém, protože se používají zevně.

Stejně jako doplňky stravy, tak ani náplasti nemají jen pozitivní recenze, ale setkáte se i se špatnými zkušenostmi. Každý člověk totiž na ně reaguje jinak. Zatímco u někoho se nedostaví účinky vůbec, u jiného se objeví třeba alergická reakce na pokožce.

Žádný produkt vám nezajistí hubnutí, jen ho může podpořit. Doporučujeme nejprve se zaměřit na změnu stravování, pohybové aktivity. Pokud zvažujete nějaké doplňky stravy, vyzkoušejte nejprve raději hubnoucí náplasti, protože se používají zevně a nezatěžují trávicí trakt.

Co se ceny týče, ta je rozmanitá. Sehnat se dají náplasti za pár desítek korun i za pár stovek korun. Dávejte si vždy pozor na to, kolik náplastí je v daném balení. Většinou čím větší je balení, tím nižší je cena jedné náplasti. 

X