Gynex kapky mají pomáhat s otěhotněním. Jaké jsou na ně recenze?

Gynex jsou bylinné kapky se širokospektrálním regeneračním účinkem.

Oblíbené jsou především u žen, kterým se nedaří otěhotnět.

Upravují také menstruační cyklus.

Užívají je však nejen ženy, ale i muži, neboť mají pozitivní dopad také na celkové zdraví.

Ovlivňují dráhu plic, žaludku, srdce či močového měchýře.

Jaké jsou na Gynex recenze?

Jakými účinky se kapky chlubí?

Přečtěte si reálné zkušenosti.

Základní fakta

Špatně se adaptujete? Bojujete s leností, sebelítostí, únavou, nezájmem i emoční labilitou? Chcete vyrovnaně přijímat všechny okolnosti, které se dějí okolo vás?

Bylinný koncentrát Gynex je ideální volbou, protože postupně odstraňuje ze života výše zmíněné neduhy.

Stabilizuje psychické a hormonální výkyvy organismu u obou pohlaví. Harmonizuje činnosti žláz s vnitřní sekrecí, chrání vlákna nervových buněk, detoxikuje tělo díky vysokému obsahu přírodních fytohormonů, představuje prevenci infekcí a má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

Gynex jakožto přírodní preparát napomáhá při řešení ženské i mužské neplodnosti. Užívat se může také v případě bolestivé, respektive rozhozené menstruace či ženských problémů. Blahodárně působí ještě na trávicí systém. Pochvalují si ho lidé, již mají potíže se žlučníkem a žaludkem.

Kapky obsahují spoustu významných bylinek, které se podílejí na detoxikaci, antioxidaci a regeneraci organismu.

Jelikož je ve složení vysoký poměr fytohormonů, dokáže Gynex podpořit přirozenou produkci hormonů.

Bylinný koncentrát pomáhá s:

 • nepravidelným menstruačním cyklem a bolestivou menstruací,
 • udržováním přijatelné hladiny hormonů v těle,
 • gynekologickými záněty,
 • poruchami štítné žlázy,
 • detoxikací organismu,
 • podporou imunitního systému,
 • neplodností, za kterou stojí špatná hladina hormonů či psychika,
 • cukrovkou,
 • špatným stavem pokožky.

Složení

Proč jsou na Gynex kapky recenze tak pozitivní? Co všechno se uživatelům líbí? Především čistě přírodní složení. Bylinný koncentrát obsahuje výtažky mnoha rostlin, jež mají velice dobrý vliv na neplodnost žen a mužů.

Akát bílý

Akát bílýRostlina se vyznačuje močopudnými účinky, používá se k aromatizaci čajovin, povzbuzuje vylučování trávicích enzymů, zlepšuje činnost močového ústrojí, snižuje žaludeční kyseliny a je vhodný při překyselení žaludku. Doporučuje se kromě jiného při žaludečních a dvanácterníkových vředech.

Mochna husí

Mochna husíRostlina mochna husí je svíravá, protizánětlivá a zlepšuje chuť k jídlu. Působí proti křečím, má pozitivní dopad na střeva, žaludek, žlučník či ledviny. Zabraňuje kolikám, potlačuje bolesti během menstruace a chrání sliznice trávicího ústrojí. Zlepšuje imunitní systém a používá se také proti zánětům.

Všedobr horní

Všedobr horníPomáhá tam, kde je potřeba. Pozitivně působí na celkové zdraví. Zabraňuje úzkostným stavům, uklidňuje nervy, zkvalitňuje spánek a má blahodárné účinky na žaludek, trávicí systém i metabolismus. Zlepšuje chuť k jídlu a vylučuje z těla škodlivé toxiny. Všedobr horní má dobrý vliv na ledviny i játra.

Kakost smrdutý

Kakost smrdutýPoužívá se kvetoucí nať, která se suší ve stínu. V léčitelství se používá při střevních potížích, ovšem má i močopudné účinky. Kakost smrdutý je vhodný také na záněty, otoky či při neplodnosti. Zlepšuje sexuální apetit a dokáže pomoci při řešení urologických problémů. Rostlina jako taková sama o sobě dost smrdí.

Jestřabina lékařská

Jestřabina lékařskáPodporuje laktaci, pomáhá při cukrovce, zajišťuje látkovou výměnu a má potopudné účinky. Ideální je pro diabetiky a obézní jedince. Bylinka jako taková je vhodná také pro kojící maminky.

Fenykl obecný

Fenykl obecnýItalský kopr neboli fenykl obecný posiluje imunitní systém, působí jako přírodní antioxidant, zlepšuje trávení, zajišťuje normální funkci dýchacího systému, stimuluje produkci mateřského mléka a uvolňuje hleny.

Svízel syřišťový

Svízel syřišťovýPo staletí se používá především pro jeho močopudné účinky. Podporuje tím pádem funkci ledvin i močového měchýře. Snadno se odplavují odpadní látky z těla ven. Svízel je vhodný pro pacienty s revmatismem.

Brusinka obecná

Brusinka obecnáPotlačuje únavu, podporuje tvorbu inzulínu a napomáhá při průjmech. Brusinka je protizánětlivá a desinfekční. Dodává energii, a tím pádem potlačuje únavu. Slouží k prevenci zánětu ledvin.

Měsíček lékařský

Měsíček lékařskýUniverzální léčivka, která roste i na zahradách. Měsíček lékařský má pozitivní dopad na problémy se žlučníkem, játry i trávicí soustavou. Doporučuje se ženám s bolestivou či velice silnou menstruací.

Chaluha bublinatá

Chaluha bublinatáMořská řasa podporuje správnou funkci štítné žlázy, zrychluje metabolismus a pomáhá při redukčních dietách. Doplňuje jód a eliminuje bolesti kloubů. Pozitivní dopad má na vlasy, kůži a neplodnost.

Lékořice

LékořiceSilný antioxidant zlepšuje imunitní systém a zajišťuje normální trávení a správnou funkci dýchacího systému. Zlepšuje stav pokožky, zmírňuje bolesti kloubů, navozuje duševní klid. Podporuje také správné fungování močového a reprodukčního systému.

Jetel luční

Jetel lučníČistí krev, posiluje organismus a je vhodný při revmatismu, neplodnosti a menstruačních potížích. Pomáhá při bronchitidě či zánětu průdušek. Doporučuje se v případě klimakteria, přechodu a menopauzy.

Hluchavka bílá

Hluchavka bíláVýborně působí na menstruační problémy, posiluje dělohu a je vhodný na zánět vaječníků. Hluchavka bílá příznivě ovlivňuje prostatu, uvolňuje močové cesty a usnadňuje močení. Rostlina má pozitivní dopad také na nespavost.

Kontryhel žlutozelený

Kontryhel žlutozelenýPodporuje ženské pohlavní orgány a tlumí menstruační bolesti. Zlepšuje menstruační cyklus jako takový. Snižuje příznaky klimakteria, zabraňuje bílému výtoku a podporuje otěhotnění. Doporučuje se i ženám s myomy.

Krvavec lékařský

Krvavec lékařský Nenáročná trvalka je běžně dostupná na našich loukách. Používá se v kuchyni k dochucení salátů a je součástí mnoha homeopatických preparátů. Prospívá při průjmech a střevních zánětech, při angíně i na výplach dutiny ústní.

Přídavnými látkami jsou sorbitol, mikrokrystalická celulóza, voda, xanthan, grapefruitový extrakt, sorbát draselný a směs silic.

Pro koho je Gynex vhodný?

Gynex užívají především ženy každého věku, ať už mají problém otěhotnět, trápí je silná a bolestivá menstruace anebo je v přechodu. Bylinný koncentrát má však význam i mužů, u nichž také pomáhá řešit problémy s neplodností. Zvyšuje totiž hladinu hormonů.

Přípravek by neměly užívat děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Dávejte si pozor také na složení, které je opravdu bohaté. Jestliže jste citlivější na některou ze složek, raději kapky neužívejte.

Gynex vyrovnává hormonální i psychické výkyvy organismu u mužů a žen. Dále jsou kapky:

 • detoxikační, antioxidační a s regeneračními účinky,
 • na posílení imunitního systému,
 • vyrovnání hormonálních a psychických výkyvů,
 • vhodné na podporu otěhotnění,
 • na bolestivou menstruaci, ale i na PMS,
 • k harmonizaci činnosti žláz s vnitřní sekrecí,
 • schopné podporovat přirozenou funkci kůže a sliznic,
 • k udržení normálního psychického stavu.

Způsob užívání a dávkování

Balení obsahuje 30 ml bylinného roztoku.

Doporučené dávkování jsou 2 až 7 kapek jednou až třikrát denně u dospělých. U dětí od 3 do 12 let se denně dávají pouze 2 kapky.  Děti starší 12 let už mohou 7 kapek denně.

Před každým použitím je důležité kapky důkladně protřepat, aby se zvýšila jejich účinnost.

Dávejte si kapky zhruba 30 minut před jídlem, případně i po něm. Jestliže nepozřete samotné kapky na lžičce, můžete si je zředit s vodou.

Bylinný preparát by se měl užívat nepřetržitě po dobu 3 týdnů, poté by se měl na 1 týden vysadit, a pak ho opět můžete začít užívat.

Uživatelské recenze a zkušenosti s Gynex kapami

Zřejmě vás zajímají na ohlasy na Energy Gynex. Celkově si doplněk stravy vede velice dobře. Zatímco někdo ho užíval primárně na neplodnost, někdo si zase kapky nasadil na podporu funkce štítné žlázy.

Co se týče negativních zkušeností a recenzí, většinou si uživatelé stěžují na cenu, která je sice vyšší, ovšem na druhou stranu se jedná o čistě přírodní produkt, jehož výroba je náročnější. U některých žen došlo ke zhoršení stavu pleti, především se objevilo akné.

Recenze na Energy Gynex
Zdroj: Heureka.cz

Některé ženy si kapky Energy Gynex oblíbily natolik, že je užívají i několik let. U někoho se výsledky a změny dostaví už během prvního měsíce, ale u některých jedinců i později, protože každé tělo reaguje na jednotlivé bylinky jinak.

Recenze na kapky Gynex
Zdroj: Heureka.cz

Bohužel, ne na všechny ženy působí Gynex stejně, a proto se mezi záplavou pozitivních recenzí objeví i nějaká negativní zkušenost.

Zkušenosti s kapkami Gynex

Otěhotnět se díky kapkám Gynex podařilo mnoha ženám. Na internetu najdete spoustu zkušeností s tím, jak ženy, které se snažily dlouho otěhotnět, se po nasazení bylinných kapek dočkaly dvou čárek na těhotenském testu.

Recenze na Gynex
Zdroj: modrykonik.cz

Často kladené otázky

Pokud jste si už na kapky Energy Gynex recenze přečetli, ale stále vás zajímají nějaké odpovědi na různé otázky, třeba je najdete v následujících řádcích. Shrnuli jsme pro vás ty nejčastější otázky, na které se lidé ptají.

⚡ Co je to Gynex?

Jedná se o bylinné kapky se širokospektrálním regeneračním účinkem. Potravinový doplněk byl vyroben na základě moderních poznatků fototerapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance.

⚡ Jak dlouho se mohou kapky užívat?

Gynex se dá užívat dlouhodobě, ovšem je nezbytné dodržovat, že je berete 3 týdny v kuse, na 1 týden je vysadíte, a potom je opět začnete brát.

⚡ Jak se Gynex užívá?

Odpovědí na tuto otázku najdete spoustu. Obecně je nejlepší dávat si třikrát denně 2 kapky. Někdo si dává jedenkrát denně 6 kapek, ale to se příliš nedoporučuje. Roli hraje také věk a hmotnost člověka. Je pochopitelné, že desetileté dítě bude mít jiné dávkování než stokilogramový dospělý jedinec.

⚡ Jak kapky skladovat?

Bylinný roztok skladujte v suchu. Neměl by být na přímém slunci. Teplota by se měla pohybovat od 10 do 25 °C.

⚡ Jaké jsou výhody produktu?

Přípravek je vhodný pro muže i ženy. Zlepšuje premenstruační komfort. Pomáhá normalizovat funkci štítné žlázy. Zlepšuje funkci kůže a zajišťuje i její lepší ochranu.

Vyhodnocení recenze na Gynex

I když jsem sama bylinné kapky Gynex neodzkoušela, protože mě netrápí žádné problémy, na které je výživový doplněk primárně určen, tak z hodnocení dostupného internetu si myslím, že je přípravek velice dobrý. Zaujalo mě, že se skládá pouze z čistě přírodních látek, především významných bylinek, jež mají pozitivní dopad na celkové zdraví.

Velmi mě zaujalo, že bylinný roztok pomáhá při neplodnosti, neboť zajišťuje hormonální rovnováhu v organismu. Z dostupných zkušeností je zřejmé, že Gynex je dobrou podporou ženského reprodukčního systému.

Dokonce v některých párech braly Gynex obě strany, tedy jak muž, tak i žena, aby tím zvýšily šanci na otěhotnění. Jsou ženy, jimž se nedařilo dva roky otěhotnět, ale po nasazení bylinných kapek se radovaly z pozitivního těhotenského testu do půl roku.

Pozoruhodné je také to, že ženy, které od svých gynekologů slyšely, že jsou neplodné, nakonec otěhotněly.

Sice přípravek není zrovna nejlevnější, ale na druhou stranu je dobré ho vyzkoušet, když má tak pozitivní hodnocení. Za mě jednoznačný verdikt: DOPORUČUJI.

Výhody a nevýhody jsme vám shrnuli do následující tabulky:

KladyZápory
Pomáhá otěhotnětVyšší cena
Obsahuje jen přírodní složkyNěkomu zhoršuje pleť a zapříčiňuje akné
Zmírňuje bolestivou menstruaci
Zlepšuje psychický stav
Je vhodný pro muže i pro ženy
Zajišťuje správnou činnost štítné žlázy

Další bylinky na neplodnost

Preferujete přírodní zdroje a bylinky při řešení svých zdravotních problémů? Pokud vám byla diagnostikovaná neplodnost, nemusí to nutně znamenat, že nikdy nebudete čekat vlastní dítě. Občas se stanou zázraky, a i přes neplodnost otěhotníte. Přesně takové zkušenosti mají hlavně ženy, jež se namísto hormonální léčby zaměřily na bylinky.

Gynex je názornou ukázkou toho, že bylinky jsou mocnější než ledajaké hormony předepsané gynekologem. Jestliže však hledáte další bylinky, jimiž byste mohli zvýšit šanci na otěhotnění, přinášíme vám ještě seznam bylinek podporujících otěhotnění.

Ašvaganda

AšvagandaVýtažky z kořene ašvagandy jsou k dostání buď ve formě tinktury, nebo jako tobolky. Pomáhají tělu vyrovnávat se se stresem, podporují endokrinní systém, normalizují imunitní systém. Stres, špatný endokrinní systém i nedostatečná imunita mohou vést k problémům s plodností.

Pupalkový olej

Pupalkový olejPupalkový olej se získává ze semen pupalky. Podporuje a udržuje hormonální rovnováhu, pomáhá zmírňovat projevy PMS (bolest hlavy, citlivost prsou, nadýmání a podrážděnost) a zvyšuje cervikální hlen. Právě zmíněný hlen je nezbytný pro to, aby sperma doputovalo do vajíčka a došlo k početí.

Šatavari

ŠatavariŠatavari se užívá buď jako extrakt, nebo ve formě tobolek. V Indii se bylinka používá po staletí jako bylinná léčba neplodnosti. Podporuje správnou funkci imunitního systému, bojuje proti stresu, zvyšuje produkci cervikálního hlenu a reguluje menstruační cyklus.

Damiána

DamiánaPastala rozprostřená, neboli damiána, je keř se žlutými květy, který roste hlavně v jižní a střední Americe, Mexiku a západní Indii. Listy se suší a používají k přípravě čajů. Slouží i jako afrodiziakum. Damiána stimuluje nervy, zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů a pomáhá mužům překonat impotenci.

Maca

MacaMaca podporuje hormonální rovnováhu a zlepšuje činnost štítné žlázy. Dále dodává energii, zvyšuje výdrž a libido. Bere se buď jako tinktura, nebo ve formě kapslí. Stejně tak se používá v práškové podobě do čajů a nápojů.

Ricinový olej

Ricinový olejRicinový olej se neužívá vnitřně. Použijte kus flanelové látky, namočte ho do ricinového oleje, a potom si ho přiložte na spodní část břicha. Přikryjte ho plastovou fólií a přiložte na ni ještě láhev horké vody. Lehněte si, přikryjte se ručníkem a odpočívejte 30 až 45 minut. Stimuluje se tím lymfatický systém, zlepší se oběhový systém a odplaví se toxiny z těla.

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánskýPichlavá rostlina, která se vyskytuje v oblastech Austrálie, Nového Zélandu, Spojených států, Íránu a jižní Anglie, se užívá ve formě tinktury. Jedná se o přírodní lék na játra. Čistí, obnovuje a chrání játra, která zase udržují hormonální rovnováhu.

Skořice

SkořiceI skořice zvyšuje plodnost. Snižuje inzulínovou rezistenci, která je považována za jeden z faktorů způsobující syndrom polycystických vaječníků u žen, což je jedna z hlavních příčin neplodnosti. Skořice zmírňuje bolestivou a silnou menstruaci.

Sdílejte svým přátelům:

Michaela Škubáková

Michaela Škubáková

Jako nadšenec do vaření se zajímám i o různé způsoby stravování. Sama se snažím stravovat nízkosacharidově. Ve volném čase cvičím kruhové tréninky. Baví mě psát o cvičením a také o jídle. Změňte i vy svůj životní styl, vaše tělo vám poděkuje. Inspirujte se v mých článcích, jak na to. :-)