Názory a zkušenosti s Bellasin 40+: hubnutí po čtyřicítce snadno a rychle?

Ženám po dosažení čtyřicátého roku života se zpomaluje metabolismus, s čímž souvisí také pomalejší hubnutí a problematičtější odbourávání přebytečného tuku. 

Hledáte čistě přírodní produkty na hubnutí? Bellasin 40+ naplní vaše očekávání

Opravdu však tento přípravek funguje? 

Jaké jsou jeho další účinky? 

Bellasin 40+ nemá fungovat pouze jako hubnoucí prostředek, ale také dokáže vyrovnat hormonální nerovnováhu a dodat tělu potřebnou energii. S přibývajícím věkem se totiž denní energie neustále snižuje. Občas je tedy potřeba podpořit organismus vhodným doplňkem stravy. 

Bojíte se chemických preparátů běžně dostupných na pultech obchodů? 

Chtěli byste spíše přírodní produkt bez jakýchkoliv vedlejších účinků? 

Já osobně jsem také zastánkyně přírodních přípravků, neboť u nich nevzniká závislost, jako je tomu u chemických alternativ. 

Jak si vedou pilulky Bellasin Balance 40+? 

Co je Bellasin 40+?

Bellasin 40+ je produkt určený obzvláště ženám po čtyřicítce, protože právě po dosažení této hranice se tělo začne dostávat do menopauzy. Dochází k nerovnováze hormonů, která dokáže udělat s tělem jako takovým vskutku divy. Snižuje se hladina estrogenu a progesteronu, kvůli čemuž se pak o slovo hlásí návaly horka, větší pocení, neustálé a bezdůvodné střídání nálad, a co víc, ještě se zvyšuje tělesná hmotnost. 

Noční můra, která trápí snad každou ženu, jež dbá o svou postavu. Tuky se však začínají více ukládat v problematických partiích

Přírodní pilulky mají jeden hlavní úkol, a to zrychlit metabolismus, a tím pádem zlepšit spalování tuků. Hladina hormonů se navíc vrátí do normálu, a pak se budete cítit psychicky vyrovnaná. Už ze samotného složení tobolek je patrné, že se projevy ženské menopauzy opravdu zmírní, možná dokonce vymizí. 

Přečtěte si na Bellasin 40 recenze, abyste se přesvědčili, že se nejedná o marketingový tah, ale o vskutku účinný preparát. 

Složení

U hubnoucích přípravků vás zřejmě jako první zajímá složení, protože některé tobolky, ačkoliv se tváří jako přírodní, nakonec až tak přírodní nejsou. Ve složení Bellasin 40 nenajdete nic, co by vás mělo odrazovat

Předchůdcem tohoto produktu je Bellasin Effect, ovšem výrobce se snažil přípravek ještě více zdokonalit, a tak do složení například přidal vitamín D3 a zvýšil v něm množství dalších pro tělo důležitých látek

Ve složení tedy najdete: 

  • fytoestrogeny z červeného jetele a sóji,
  • adaptogeny z rozchodnice,
  • termogenní látky z guarany, zeleného čaje a L-karnitinu
  • vitamín D3.

Zelený čaj

Zelený čaj

Zelený čaj má na organismus blahodárný vliv, například zlepšuje funkci srdce, léčí opary, tiší žízeň, napravuje poruchy trávení a pomáhá při onemocnění nervového systému. Slouží také jako prevence únavy a přispívá k oxidaci tuků.

Vápník

VápníkVelice významný minerál je vápník, jenž je potřebný nejen pro kosti a zuby, ale má nemalý podíl také na nervových přenosech, správné srážlivosti krve a činnosti svalů.

L-karnitin tartrát

L-karnitin tartrátL-karnitin tartrát pomáhá odbourávat tuky v lidském těle. Jedná se o aminokyselinu, kterou běžně v organismu najdete, ovšem ne v tak velkém množství, jaké potřebujete pro spalování tuků.

Guarana

GuaranaGuarana je fenoménem posledních let. Jihoamerická rostlinka slouží jako přírodní zdroj energie, afrodisiakum, ba dokonce spalovač tuků. Zlepšuje také koncentraci a celkovou vitalitu.

Zázvor lékařský

Zázvor lékařskýPosiluje imunitní systém, chlubí se silnými antioxidačními účinky, zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému a udržuje optimální hladinu cukru v krvi.

Olivové listy

Olivové listyOlivy znají snad po celém světě. Plody se používají jako potravina, ovšem listy i jako lék, neboť jsou silným antioxidantem a mají velice dobrý vliv na krevní tlak.

Rozchodnice růžová

Rozchodnice růžováTučnolistá rostlina s malými drobnými květy. Přesně tak by se dala charakterizovat rozchodnice růžová s rozsáhlými účinky. Podporuje fyzický výkon, výrazně zlepšuje kondici a zvyšuje sexuální apetit.

Sója

SójaSója luštinatá se chlubí vysokým obsahem proteinů. Podporuje správnou funkci imunitního systému, zlepšuje trávení a slouží jako zdroj fytoestrogenů.

Len setý

Len setýProblémy trávicího ústrojí a sliznic dokáže vyřešit len setý, jenž se používá často také při zácpě, zánětu žaludku a střev. Přispívá tedy normálnímu trávení.

Vitamín D3

Vitamín D3V těle má obrovský význam vitamín D3, jenž se stará o správný růst a vývoj kostí. Stejně tak lépe vstřebává a využívá vápník či fosfor.

Účinky

Bellasin Balance 40+ 120tob. má následující účinky

  • Pomáhá dostat hmotnost během menopauzy pod kontrolu.
  • Zrychluje metabolismus, což přispívá k rychlejšímu spalování tuků. 
  • Vyvažuje hladinu hormonů v těle.
  • Poskytne tělu energii a vitalitu.
  • Příznivě ovlivňuje psychický stav. 

Pro koho je Bellasin 40+ určený?

Preparát je určen dospělým ženám po čtyřicítce, které potřebují získat kontrolu nad svou hmotností během období klimakteria. Stejně tak napomáhá ke zmírnění projevů menopauzy. 

Při menopauze dochází k návalům horka, nepříjemnému pocení, bolestem hlavy, ale i dalším problémům. Období může trvat u někoho několik měsíců, u někoho několik let, a proto některé ženy hledají vhodný způsob, jak zmírnit výše uvedené neduhy.  

Jak to funguje?

V jednom balení je 120 tobolek, takže vydrží na dva měsíce, a to v případě, jestli dodržujete doporučené denní dávkování. Znamená to tedy, že dvakrát denně si dáváte jednu kapsli, a to ráno a po obědě

Ideální je tobolku spolknout během jídla a zapít ji dostatečným množstvím tekutiny. Pokud třeba zapomenete dát si tobolku během oběda, tak si ji už nedávejte, protože přípravek by se neměl užívat večer před spaním.

https://www.youtube.com/watch?v=VEmjndA8dBQ&feature=emb_logo

Bellasin 40+ není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Stejně tak by se mu měly vyhnout osoby citlivé na některou ze složek obsaženou v přípravku. Pozor, nejedná se o žádný lék, ale pouze přírodní doplněk stravy, jenž není ani náhradou pestré stravy. 

Jaká je cena Bellasinu?

Cena jednoho balení obsahujícího 120 tobolek se různí v závislosti na tom, v jakém e-shopu si přípravek pořizujete. Většinou se cena jednoho balení pohybuje mezi 700 až 800 korun. Pokud si to rozpočítáte, jedna tobolka vyjde na 6,50 Kč. Zdá se vám dávat 13 Kč denně za to, že se budete cítit spokojeně i během menopauzy, příliš? 

Často kladené otázky

Máte nějaké otázky ohledně produktu Bellasin 40+? Diskuze a nejčastější otázky vám pomohou v jejich zodpovězení. 

⚡ Kdy je vhodné užívat Bellasin 40+?

Jaká je odpověď?

⚡ Jak dlouho můžete přípravek užívat?

Důležitá je pravidelnost, aby se dostavily požadované účinky. Užívat ho můžete po celou dobu menopauzy. 

⚡ Je nezbytné cvičit a držet dietu?

Součástí vašeho životního stylu by mělo být pravidelné cvičení a zdravé stravování, ovšem Bellasin 40+ pomáhá snižovat váhu tam, kde cvičení a diety nepomáhají.

⚡ Je možné kombinovat produkt s dalšími doplňky stravy na menopauzu?

Sice to možné je, protože se jedná o čistě přírodní doplněk stravy, takže se dá zkombinovat i s dalšími preparáty, ovšem nemusíte si kupovat další produkty. Bellasin 40+ totiž obsahuje vše, co dokáže zmírnit projevy klimakteria.

⚡ Je přípravek vhodný i při zvýšeném krevním tlaku?

Jelikož obsahuje kofein, zkonzultujte užívání tohoto přípravku s lékařem.

Vyhodnocení recenze Bellasin 40+

Spousta žen se domnívá, se jedná o přípravek na hubnutí, přitom k tomu primárně neslouží Bellasin 40+. Recenze jsou však velice pozitivní i v tomto ohledu. Hlavním účelem preparátu však je pomoci ztlumit projevy menopauzy, což se mu daří

Recenze na Bellasin 40+
Uživatelky jsou spokojené s účinky Bellasin 40+, zdroj: Heureka.cz

Některým ženám vadí vyšší pořizovací cena. Jestliže si ale rozpočítáte, na kolik vás vyjdou tabletky denně, ve výsledku se nejedná o nijak velkou investici. 

Bellasin 40+ pomáhá na hubnutí i při menopauze
Úbytek váhy a snížení pocitu hladu jsou přidanou hodnotou, zdroj: Heureka.cz

Vyzkoušejte Bellasin 40+ i vy
Ženy mají s Bellasin 40+ vskutku pozitivní zkušenosti, zdroj: Zbozi.cz

Závěrem bych chtěla vyhodnotit recenzi Bellasin Balance 40+. Protože sama ještě nejsem v období menopauze, nemohla jsem odzkoušet doplněk stravy na sobě, ovšem zkušenosti a popularita hovoří, že se jedná o vskutku účinný produkt. Doplněk výživy pomáhá při problémech, jež nastávají během menopauzy, a se snižováním hmotnosti. 

V přehledné tabulce jsou uvedeny výhody a nevýhody:

VýhodyNevýhody
efektivně spaluje tukyvyšší pořizovací cena
snižuje tělesnou hmotnost
omezuje pocity hladu
zajišťuje klidný průběh menopauzy
omezuje návaly horka a pocení
navozuje psychickou a fyzickou pohodu
obsahuje přírodní antioxidanty

X