Efektivní redukce hmotnosti s ACAI a mladou pšenicí

mladá pšenice - redukce hmotnosti

Dostatečný přísun správných živin, vitamínů, minerálů, dobře fungující metabolismus těla, acido-alkalická(ACAl) rovnováha jsou předpokladem pro úspěšné snížení hmotnosti.

Právě ACAI a mladá pšenice jsou nezbytným doplňkem stravy, který zlepšuje metabolismus a pomáhá překonat komplikace způsobené vlivem změn v příjmu potravin.

ACAI a mladá pšenice jsou přírodními koncentráty vitamínů, minerálů a živin odstraňující únavu a dodávající životní vitalitu, jejichž nedostatek je většinou důvodem neúspěchu.

Vedle nezbytných bílkovin, obsahuje vitamíny důležité pro přenos energie buňkám, chlorofyl, enzymy a aminokyseliny pro zlepšení trávení a proti celulitidě.

Ideální složení a snadná vstřebatelnost jsou hlavními výhodami živin obsažených v těchto potravinách. Mladá pšenice a ACAI Vám nejen pomůže k Vašemu cíli – snížení hmotnosti, ale zároveň očistí organizmus od škodlivých látek a posílí Vaši imunitu.

Proč je důležitá acido-alkalická rovnováha?

Acido-alkalická (kyselo-zásaditá) rovnováha je velmi důležité pro naše celkové zdraví. Tento fakt je často přehlížen při zkoumání různých zdravotních problémů. V lidském těle probíhá neustálý proces změn stavu od kyselého k zásaditému a náš organismus se stále snaží udržovat ideální hodnoty pH mezi 7.3 a 7.4. Mladý zelený ječmen nebo mladá pšenice nám může pomáhat v tomto procesu.

Mladá pšenice a zelný ječmen působí komplexně, zabezpečují acido-alkalickou rovnováhu a zabraňují překyselení organismu. Vedle toho příznivě působí na trávící systém.

Nezapomínejte však na obecné zásady, jejichž dodržování Vám pomůže k lepším výsledkům:

Stanovte si reálný cíl a nespěchejte

Vyvarujete se tak JOJO efektu, který by Vaši váhu naopak časem ještě zhoršil.

Stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout. Cíl, na který budete myslet ve dne i v noci a bude Vás motivovat v každém okamžiku. Takový cíl, který Vám bude přinášet uspokojení, radost a budete na něj i pyšní.

Připravte si časový harmonogram, jak chcete k cíli postupně dojít a co vše jste schopni obětovat. Buďte připraveni a nenechte se překvapit! Nesnažte se redukci urychlovat, Vaše tempo by nikdy nemělo přesáhnout 3 kg měsíčně. Nesoustřeďte se na shazování kil, ale na zdravý životní styl. Spíše než váhu kontrolujte obvod těla.

Ve dvou se to lépe táhne – zkuste najít někoho, kdo bude hubnout s Vámi nebo ještě lépe zapojte celé své okolí. Na každého příjde chvíle, kdy potřebuje pomoc ve svém úsílí.

Stravujte se zdravě a dopřejte si dostatek pohybu

Zdravý jídelníček není tolik o množství, ale o skladbě potravin a způsobu konzumace

sledujte co jíte

 • vyvarujte se jídlům obsahujících
  • velké množství tuku
  • velké množství cukrů
  • velké množství soli
  • umělé konzervanty
 • dopřejte si
  • bílkoviny (drůběží maso, ryby ale i netučné vepřové)
  • zeleninu, ovoce
  • celozrné pečivo
 • omezte alkohol
 • dodržujte pitný režim
 • jezte malé porce 5x denně
 • nenechte se překvapit hladem – pro tyto případy mějte připravenou mrkev, jablko nebo podobný pamlsek

Správně cvičte

Zapomeňte na intenzivní cvičení. Tuky se spalují v tzv. aerobním pásmu zátěže organismu. Při sportech jako je spinning, aerobik, kdy z Vás teče pot a nemůžete popadnout dech, využijete pouze rychlou energii cukrů.

Spalujte tuky – ideální je pomalý běh, rychlá chůze, jízda na kole, kolečkové brusle, či jiný pohyb, při kterém budete schopni souvisle mluvit – to je kontrola, že Vaše tělo disponuje dostatkem kyslíku, při kterém dochází právě ke spalování.

A samozřejmě nezapomeňte, že Vašim věrným pomocníkem bude i ACAI a mladá pšenice.

Další zajímavé tipy

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.