Ketonová dieta od A do Z: proč je to novým hit hubnutí?

Zkoušeli jste různé diety, ale žádná nezabrala? A co ketodieta?

Je řešením, které potěší i vaše chuťové buňky.

Připravili jsme si pro vás podrobné informace o této dietě.

Ketodieta je způsob, jak se efektivně zbavit přebytečných kil
Ketodieta je způsob, jak se efektivně zbavit přebytečných kil

Co je ketonová dieta a jak funguje?

Ketodieta (jinými slovy proteinová dieta) je dieta založená na vysokém příjmu bílkovin. Naše tělo přijímá v potravinách tři základní zdroje energie – sacharidy, tuky a proteiny, a kromě toho také vodu, vitamíny a minerály.

Při proteinové dietě se výrazně zvýší počet přijímaných bílkovin a sníží příjem tuků a cukrů. Bílkoviny pomáhají růstu a udržování svalů, takže shodíte jen nežádoucí tuky. V kombinaci s touto dietou je vhodné tělu dodávat i vybrané druhy zeleniny. A nezapomínejte ani na vitamín C, který vašemu tělu jen prospěje.

Ketodieta vám bude chutnat. Hladovění vás rozhodně nečeká.
Ketodieta vám bude chutnat. Hladovění vás rozhodně nečeká.

Jak začít s ketodietou?

Máte na výběr. Buď si jídelníček s vysokým podílem proteinů sestavíte sami, nebo si necháte pomoci od odborníka na výživu, ale nejjednodušším řešením jsou předpřipravené ketodiety.

Mnoho tuzemských i zahraničních firem nabízí balíčkové diety, které se dají objednat jako zkušební nebo rovnou několikaměsíční. Na trhu si máte opravdu v čem vybrat. Jednou z nich je například KetoFit.

Pokud se necítíte na radikální změnu jídelníčku, změňte ho postupně. Podívejte se po zkušebním balíčku ketodiety a mezitím zkuste připravovat jídla s vysokým obsahem bílkovin, například fazole. Podívejte se na na jednoduché recepty z fazolí, které možná neznáte.

Co KetoFit nabízí?

Stejně jako jiné firmy, KetoFit má ve své nabídce širokou škálu produktů. V nabídce jsou proteinové koktejly, tyčinky, instantní pokrmy a další.

Nebojte se, že si nevyberete. Můžete vybírat z mnoha příchutí – černý rybíz, hruška, lískový oříšek, lesní jahoda, mandle, malina, mandarinka, jablko, espresso, smetanové podmáslí, pomeranč, grapefruit, limetka, broskev, kokos, mango, švestka, višeň, klasická vanilka, banán, karamel, ananas, kokos nebo čokoláda.

TIP: Chtěli byste se dozvědět více o ketodietě od KetoFit? Připravili jsme pro Vás rozsáhlou recenzi. >>
Při ketodietě nezapomínete na vitamín C.
Při ketodietě nezapomínete na vitamín C.

Jaké jsou měsíční náklady při užívání ketodiety KetoFit?

Výběr závisí čistě na vašem uvážení. Můžete si svoje pokrmy vybrat sami. Výhodné jsou ale balíčky, které vám současně pomůžou ušetřit nějakou tu korunu.

Nejdříve můžete ochutnat některé produkty. Zkušební balíček KetoFit vyjde na necelé tři stovky a najdete v něm koktejl, polévku, omeletu a tyčinku.

Měsíční balíček obsahuje v průmětu 100 porcí a vyjde vás na čtyři až šest tisíc korun. Ketodieta je založená i na pravidelném příjmu potravy, proto jíte 5x denně po 3 hodinách a záleží na vás, které jídlo si vyberete.

Shrnutí: Je ketodieta pro mě?

Ketodieta je vhodná téměř pro každého, kdo se jí rozhodne držet. Není vhodná pro těhotné a kojící ženy! V době, kdy čekáte dítě nebo o kojíte, si různé diety raději odpusťte a dodávejte svému tělu dostatečnou zásobu všech zdrojů energie, které potřebuje. Hubnutí můžete nechat na později.

Připravené ketodietní balíčky, ať už od KetoFit, nebo jiných firem, vám ušetří mnoho času. Nebudete muset počítat přijímané kalorie a vařit si jídlo na den dopředu. Pokud vás jen trochu zaujala a myslíte si, že byste ji mohli zkusit, neváhejte a podívejte se po jednom ze zkušebních balíčků.

TIP: Přečtěte si naši velkou recenzi ketodiety od KetoMix >>

Máte zkušenosti s některou proteinovou ketodietou na trhu? Podělte se o ně s námi!

Další zajímavé tipy

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.