Recenze: Chlorella Pura pro detoxikaci organizmu

 

Chcete se konečně pustit do hubnutí? Pak se nejdříve pořádně pročistětechlorella-2500-tbl!

Dobrý pocit a pročištěné tělo jdou ruku v ruce…

A teprve poté bude váš metabolismus pracovat jako dokonale seřízený stroj, připravený na hubnutí!

Chlorella se stane vaším důležitým spojencem při komplexní detoxikaci organismu. A samozřejmě i HUBNUTÍ!

Pamatujte na to, že očista těla by se měla provádět několikrát ročně, ovšem v případě chlorelly není vůbec na škodu dlouhodobé užívání.

Ovšem není řasa jako řasa. Jak vám při hubnutí pomůže Chlorella Pura?

Složení přípravku Chlorella Pura

Prostudovat si příbalový leták se složením tohoto přípravku není časově nijak náročné. Jak už samotný název napovídá, obsahuje 100 % zelené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa. Tato řasa mikroskopické velikosti je zpracována tak, aby si zachovala všechny živiny, tedy bílkoviny, beta karoten, chlorofyl a další cenné látky.

Přípravek Chlorella Pura je bohatý na důležité vitamíny, například vitamín E, vitamín C, vitamín K atd. Bohatě zastoupeny jsou také vitamíny skupiny B (B1, B2, B6, B12).

Co se týče minerálních látek, vyniká zejména obsahem fosforu, draslíku, vápníku, hořčíku, sodíku, železa, mangan, zinek, měď apod.

Jistě je dobrou zprávou, že Chlorella Pura neobsahuje žádné konzervační látky ani další přísady. To však znamená, že obsah vitamínů a minerálních látek není úplně stálý a může se nepatrně měnit.

 

 

Účinek doplňku stravy Chlorella Pura

Chlorella Pura je určena pro detoxikaci organismu, posílení imunitního systému a zlepšení fungování trávicího systému. Pominout nelze ani zlepšení celkové kondice, které zejména dlouhodobé užívání chlorelly provází.

Vzhledem ke 100% přírodnímu složení bývá Chlorella Pura obvykle velmi dobře snášena. Přesto se však mohou projevit mírné nežádoucí účinky, zejména bolest hlavy, nadýmání a stolice může mít nazelenalou barvu. Všechny tyto potíže by ale měly poměrně rychle odeznít. Znamená to totiž, že se tělo čistí od toxických látek.

Dávkování Chlorella Pura

Aby bylo dosaženo optimálního účinku, je doporučeno užívat 4-6 tablet třikrát denně. Tato dávka se vám může jevit jako poměrně vysoká, ale v případě preparátů s obsahem zelené řasy je to zcela běžné.

Délka užívání chlorelly není nijak časově omezena. Pro důkladnou detoxikaci organismu je vhodné chlorellu užívat až po dobu 6 měsíců, na které by vám mělo balení obsahující 2500 tablet bez problémů vystačit. Ovšem i trvalé užívání vykazuje příznivé účinky, zejména na obranyschopnost.

Upozornění

Jestliže samostatně užíváte také vitamín C, potom výrobce doporučuje rozestup nejméně 3 hodiny!

Chlorella, hubnutí a detoxikace

Účinná detoxikace pomůže nastartovat metabolismus, který je poté mnohem lépe připravený na hubnutí. Proto by důkladná očista těla měla samotné hubnutí předcházet, případně s ním jít ruku v ruce. Je tedy evidentní, že právě pro osoby, které chtějí zhubnout a celkově se cítit lépe, může být chlorella výborným podpůrným prostředkem.

Doprava pouze 29 Kč a garance doručení do 48 hodin. 

Ohlasy uživatelů Chlorella Pura

Barbora Ř. (Pilulka.cz): „Asi nejlepší chlorella, co jsem vyzkoušela. Cenově dostupná, výborná kvalita.“

Lida (Heuréka.cz): „Vsadila jsem na spolehlivého výrobce, abych koupila kvalitní výrobek. S produktem jsem spokojená, užívám jej docela pravidelně a se mnou i manžel a dcera. Myslím, že i díky tomuto doplňku se těšíme dobrému zdraví i v čase chřipek. Vřele všem doporučuji.“

Milan K. (Heuréka.cz): Chlorellu užívám již 8 let. Je to zcela unikátní přírodní produkt, který Japonci požívají již cca 70 let. Účinky jsou zřejmé po delším pravidelném užívání.“

Bendová (Heuréka.cz): Posiluje imunitu. Opravdu jsem celý rok nebyla nemocná. Tento produkt jsem si vybrala, protože jsem o účincích chlorelly zjistila poměrně dost informaci, které mne zaujaly. Chlorellu bere i můj manžel, proto objednávám větší balení.“

Michaela Š. (Heuréka.cz): „Upravuje stolici, skvěle se po ní cítím, užívám pravidelně.“

Celkové hodnocení Chlorella Pura

positive-icon Kladynegativ Zápory
Celkové hodnocení produktu: 89%
100% přírodní složeníNutnost dlouhodobého užívání
Široké spektrum vitamínů a minerálůProdej pouze velkého balení
Účinná detoxikace organismu
Posílení imunitního systému
Kvalitnější spánek
Více energie

 

Darujte přípravek Chlorella Pura sobě nebo svým známým

 

Recenze: Chlorella Pura pro detoxikaci organizmu
4.9 (97.5%) 8 votes