TOPlist
NEDAŘÍ SE VÁM ZHUBNOUT?
Objednejte se ZDARMA k dietologovi v Brně

DIETOLOG BRNO

Objednejte se ještě dnes a získejte:
  • Jídelníček přesně Vám na míru
  • Chutné recepty na zdravá jídla
  • Cenné rady jak zhubnout
  • Videa na cvičení a potřebnou motivaci
zdarma sipky
  • icon 398 189 Kg Tolik kilo zatím dohromady zhubli naši klienti v ČR
  • icon 76 456 Počet lidí, kteří s námi v ČR již hubnou
  • icon 0 Kč Tolik Vás bude konzultace stát
  • icon 10 sekund Čas potřebný k objednávce a změně Vašeho života

Otevírací doba:

Pondělí 10:00 - 21:00

Úterý 10:00 - 21:00

Středa 10:00 - 21:00

Čtvrtek 10:00 - 21:00

Pátek 10:00 - 21:00

Sobota 9:00 - 21:00

Neděle 9:00 - 21:00

Kde nás najdete?


Příběhy našich klientů:

Zuzka-hubnuti

Podařilo se mi něco čemu jsem nikdy nevěřila. Díky metodě NATURHOUSE jsem již zhubla celých 16 kilogramů. Dříve se mi nedařilo shodit ani 5 kg a nyní jde vše tak hladce. Musíte to také zkusit!

– Zuzka zhubla 16 kg

Přečíst celý příběh
Martina-hubnuti

Moje pokusy zhubnout byly do nedávna uplně marné. Zdálo se mi, že na mě nic nefunguje. Pak jsem objevila NATURHOUSE a díky jejich metodě se mi povedlo zhubnout 12 kilogramů! Tisíceré díky, můj život je o 100% lepší než byl.

– Martina zhubla 12 kg

Přečíst celý příběh

Váš dietolog už na Vás v Brně čeká

Při hubnutí je velice důležitá hlavně disciplína. Ne každý jsme darem disciplíny obdařeni, a proto potřebuje trošku popostrčit. Takže pokud chcete opravdu zhubnout, tak skvělé řešení je právě dietolog. Brno je proto ideální příležitost, protože je najdete hned na 2 místech. Bude to pro Vás tedy daleko pohodlnější, protože se budete moci dostavit na pobočku, které je k Vám nejblíže. Dietolog Brno je Vám k dispozici téměř každý den. Stačí se pouze objednat.

Co k objednávce k dietologovi v Brně musíte udělat? Stačí vyplnit formulář výše. My Vám zavoláme a domluvíme termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Celá konzultace je zdarma! Časová náročnost první konzultace je přibližně 30 minut. Následující konzultace budou probíhat 1x za týden a budou trvat už pouze 15 minut. Nebudete tedy s námi ztrácet drahocenný čas a přesto, při dodržování metody, budete efektivně hubnout. Každý konzultace s dietologem v Brně Vás posune tím správným směrem. Nejenom, že budete hubnout, ale hlavně se budete cítit skvěle.

Na první konzultaci Vám bude provedena analýza Vašeho těla, sestavení jídelníčku, předání zdravých receptů na hubnutí a mnoho dalšího. Na dalších pravidelných konzultacích s Vámi dietolog budeme probírat jak probíhá dodržování metody hubnutí, kterou Vám poradil. Dále obdržíte rady jak pracovat na svých stravovacích návycích a také jaké vhodné cvičení do začátku zvolit. Na závěr sezení Vám budou doporučeny produkty NATURHOUSE, které se vyrábí z přírodních bylin a urychlují proces Vašeho hubnutí. Dodají Vašemu tělu potřebné vitamíny a látky, které budou při procesu hubnutí třeba. Každý náš dietolog v Brně je Vám plně k dispozici. Naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové v oboru a rukama jim prošli již stovky klientů.

V případě, že Vám náš dietolog nebude vyhovovat, tak jste obětovali 30 min života a navíc jste nic neplatili. Obvykle takové konzultace stojí 200 a více korun. Využijte svojí příležitost a objednejte se na konzultaci k dietologovi v Brně jěště dnes!

zhubnete

Objednávka k dietologovi v Brně

lista

Copyright © 2015 - Dietolog Brno